0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос към НинаЕ - за Норвегия
« Отговор #20 -: Март 22, 2006, 13:42:06 pm »
:lol:  :lol:  :lol: Сладурано, важното е, че си бременна. Всичко друго са подробности :lol: А ние тук някакъв опит набираме просто!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Въпрос към НинаЕ - за Норвегия
« Отговор #21 -: Март 22, 2006, 15:54:11 pm »
Цитат на: Eli7
:lol:  :lol:  :lol: Сладурано, важното е, че си бременна. Всичко друго са подробности :lol: А ние тук някакъв опит набираме просто!



Дай Боже от просто опит, да стане реалност :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
*

    Anonymous

Въпрос към НинаЕ - за Норвегия
« Отговор #22 -: Март 27, 2006, 15:46:49 pm »
:lol: От Данчето
Госпожо,
така и неразбрах в крайна сметка от разговора до тук,бременна ли сте?
Окончателния кръвен тест се назначава около 15я ден,нали Госпожо?
 :lol:
Така като ви чета и двете чакаме една и също нещо,или поне сме поели по един и същ път, но Вас Госпожо мога да попитам на третия ден от имплантацията чуствахте ли леко  парене в яйчниците,но почитателите на алтернативната КИТАЙСКА И ДРУГА  медицина немога....защото на тоя етап съм изоставила идеята за алтернативи,съсредоточила съм се в това което правя в момента...
Няма смисъл,поздрави и УСПЕХ!
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ И НА СЕБЕ СИ РЕШЕНИ ДА ИЗВЪРВЯТ НЕЛЕКИЯТ ПЪТ НА ИКСИ  :lol: И РАЗНИТЕ МОДЕЛИ ИНВИТРО И КУРАЖ
Поздрави  :lol:
*
Въпрос към НинаЕ - за Норвегия
« Отговор #23 -: Март 27, 2006, 16:52:05 pm »
Госпожо/Данче,
няма нужда да бъдете ехидна в изказванията си. Аз не си спомням да съм водила някакъв разговор с вас, освен поста ми отправен към вас в другата тема.
Парене в яйчниците след имплантацията не чувствах, по простата причина, че не са ми имплантирали нищо там.
На останали ви въпроси бихте могли да си отговорите и сама.
Пак повтарям: не би трябвало да е престъпление различното мнение. Ако не ви харесват постовете за китайката медицина, ги прескочете, но това едва ли ще заличи съдбата и опита на жената, споделила перипетиите си.
Пожелавам ви успех в начинанията.