0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Кафяво течение
« -: Март 24, 2009, 10:48:31 am »
Момичета,съжелявам ако вече има такава тема и аз не съм видяла-но потърсих-намерих, но в нея не било писано повече от 120 дни и затова реших да пусна нова! Отново се извинявам ако има такава тема!!!!
Проблема ми е такъв-претърпях абразио на 05.01.2009г. след което започнах да пия Регулон, от тогава насам имам 2 чисти цикъла без какъвто и да е проблем. Сега преди третия вече 5-6- дни имам странно кафяво зацапване и до 2-3 дни очаквам третия си цикъл. На какво според вас може да се дължи това зацапване :balk_159: .....защото имах намерение да започвам вече с бебеправенето! Моля ви ако някой е имал същия проблем да сподели!!!! osi_1
*
Re: Кафяво течение
« Отговор #1 -: Март 24, 2009, 11:31:49 am »
Моето положение е същото  anizi т.е изчаках два месеца от кюртажа, сега ми е терти такъв и правим опити  :P, но за разлика от теб нямам кафяво течение  :? и наистина нямам представа на какво би се дължало  :?
моят съвет е да потърсиш лекарско менние, защо не званнеш на твоя док ? :?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Кафяво течение
« Отговор #2 -: Март 24, 2009, 11:37:11 am »
Заянка, аз искам да ми мине М и тогава да звънна-независимо дали е спряло или не, аз пуснах изследвания в Плевен-генетични, имунологични и незнам още какви бяха и чакам резултати до понеделник та си мисля, че тогава задължително ще говоря с доки! Благодаря ти и успех с опитите! :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Кафяво течение
« Отговор #3 -: Март 30, 2009, 12:12:02 pm »
Да се оплача......... на мен май ми свършва вече, но ми се струва, че гадното кафяво течение остава......... ако някой има такъв опит моооооооооля споделете!
Re: Кафяво течение
« Отговор #4 -: Април 07, 2009, 19:20:23 pm »
здравейте милички и аз имам същия проблем и незнам какво да правя моля ви за съвет .На 25 03 09 ми беше първи ден от цикала и до днес 07 04 09 все още имам кафеникаво течение което много ме притеснява .Моля ви пишете и успехи на всички ви.
*

    nqma zna4enie

Re: Кафяво течение
« Отговор #5 -: Април 10, 2009, 21:55:00 pm »
zdraveite momi4eta tarsq pomosht!!! na 12 godini sam nqmam cikal a samo predi 5 dena bqloto mi te4enie sprq i zapo4na kafqvo ne e cikal sigorna sam v tova ne me boli ni6to osven gardite malko  po mnogo malko te4e i se izvinqvam nai iskreno 4e ne pi6a na balgarski molq vi pomognete mi!!!  :oops: :balk_145: :balk_144: :balk_143:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Кафяво течение
« Отговор #6 -: Април 10, 2009, 22:22:25 pm »
zdraveite momi4eta tarsq pomosht!!! na 12 godini sam nqmam cikal a samo predi 5 dena bqloto mi te4enie sprq i zapo4na kafqvo ne e cikal sigorna sam v tova ne me boli ni6to osven gardite malko  po mnogo malko te4e i se izvinqvam nai iskreno 4e ne pi6a na balgarski molq vi pomognete mi!!!  :oops: :balk_145: :balk_144: :balk_143:
Може би означава, че съвсем скоро ще ти дойде първия цикъл, но за да си съвсем сигурна и за да не се тревожиш те съветвам да посетиш детски гинеколог. Във всеки по-голям град има такъв специалист. Надявам се всичко да е наред. Доколкото съм запозната - първите няколко менструални цикъла са колебливи, нередовни, със смущения и т.н. поради хормоналната промяна в организма, но както казах - най-добре е лекар да прецени ситуацията !
 Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    ani_p

Re: Кафяво течение
« Отговор #7 -: Април 10, 2009, 23:18:14 pm »
Здравейте момичета. 2007г. преживях и аз един кюртаж, уж всичко е наред ама бебе няма оттогава насам, но няма да се отчайвам и да се предавам. След интервенцията само веднъж ми се случи да имам кафяво течение. При мен причината била според докторката "задържане". Но само веднъж.
Преди интервенцията, доста месеци, имах кафяво течение, но придружено със мириз (неприятен) - диагноза - инфекция и гъби (ужасни). След свещички всичко си дойде на мястото. Съвета ми е право при доктора, само той може да каже причината. Съгласна съм че при малките момичета кафявото течение е подготвяне на организма за месечния цикъл.
Поздрави на всички и успех на всички!
*

    nqma zna4enie

Re: Кафяво течение
« Отговор #8 -: Април 12, 2009, 18:29:40 pm »
da no ve4e osem dena i to po mn malko ve4e zapo4na i krav malko po malko no mi se struva nenormalno nz a i zapo4na krasta da me boli 3 noshti ne sam spala a moje i da sam se razbolqla za tova nz  :(
*

    nqma zna4enie

Re: Кафяво течение
« Отговор #9 -: Април 12, 2009, 18:31:30 pm »
a i ima gaden miris na kiselina izvinqvam se no tarsq pomosht
*
Re: Кафяво течение
« Отговор #10 -: Април 12, 2009, 18:42:36 pm »
a i ima gaden miris na kiselina izvinqvam se no tarsq pomosht
Извинявай миличка, а секс правила ли си? При първи цикъл, каткто вече те казаха момичетата е нормално да започва със зацапване, процесът да протича бавно, ето вече и болки в краста имаш, а и това е първа кръв - нормално е да има и мирис. Не се притеснявай, ако не си правала секс без предпазни средства - не е гъбичи и ли боласт. Споко
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Кафяво течение
« Отговор #11 -: Април 13, 2009, 08:54:19 am »
Аз мила Няма значение, смятам, че е време да отидеш да те види доктор. Няма нищо лошо да отидеш, дори само за консултацийка. Възможно е това да е цикъла ти и да няма проблем-смятай, че така ще е-болки в кръста, гърдите, без сън (особенно първия и втория ден). Предполагам, че всичко ще е наред и все пак....доктор.... Хайде мила успокой се и всичко ще е ок!
*
Re: Кафяво течение
« Отговор #12 -: Април 13, 2009, 14:03:04 pm »
Има още една подобна тема, а именно ето тази:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=25754.msg564316#msg564316