Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: Гинеколог Варна за проследяване на бременност  (Прочетена 5978 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

keane

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 36
 Здравейте момичета.Бременна съм в 6г.с.след икси при д-р Стаменов.Искам да попитам при кой лекар според вас да се запиша за проследяване на бременноста.Моля помогнете.

happymery

• Редовен потребител
  • Публикации: 527
Re: Гинеколог Варна за проследяване на бременност
« Отговор #1 -: Март 24, 2009, 11:08:18 am »
Моя доктор беше д-р Мичев /баща/. Неговият кабинет е в медицински център Младост, изражда в АГ-то. Моята приятелка беше при д-р Георгиев, млад и добър лекар, но нямам негови координати. Който си избереш, сигурно ще се включат и други мами с препоръки :)
Лек ден!

к(Р)оки

• Сдружение Зачатие
  • Много активен потребител
  • *
  • Публикации: 1869
  • кисела
« Отговор #2 -: Март 24, 2009, 11:42:51 am »
Мичев, Георгиев и Николов - и тримата от АГ.

Аз последните два месеца бях при Николов.

mimi26

• Локален Модератор
  • *
  • Публикации: 5097
« Отговор #3 -: Март 24, 2009, 20:04:49 pm »
Д-р Георгиев има кабинет на ул.Ивайло, до Колхозния пазар. Блок 1Б мисля. Имам тел, ако искаш ще ти го пратя на лични.

keane

• Нов потребител
  • *
« Отговор #4 -: Март 25, 2009, 20:46:03 pm »
 Благодаря ви момичета за бързата реакция.Ще се възползвам от съветите ви.

тони-бонбони

• Познат потребител
  • Публикации: 308
Здравейте,
искам да помоля който има възможност да ми препоръча добър гинеколог от Варна. Досега съм ходила при д-р Цветкова, но там часовете са с месеци напред заети, иначе съм доволна от нея. Както и д-р Йорданова от Еквита, последните 2 години вече ходя при нея, но тези дни прочетох в нета, че не е толкова добър специалист и започнах да се чудя.
Благодаря на всички! Лек и усмихнат ден  :bighug:

happymery

• Редовен потребител
  • Публикации: 527
Здравей!
По-горе изброените имена са добри специалисти. Както се вижда от поста ми пак съм бременна и напълно се доверявам на моя лекар (д-р Мичев-баща).
Моя приятелка ходи при д-р Георгиев и ражда при него и също е доволна.
Ибора е твой ;-)

тони-бонбони

• Познат потребител
благодаря ти happymery :), бих се радвала ако още някой сподели мнение

mimi26

• Локален Модератор
  • *
Ами в крайна сметка зависи какъв специалист търсиш - стерилитет, ЖК, раждане... Лекари много, всеки добър в нещо. Кажи за какво, за да знаем кой да ти препоръчаме.

тони-бонбони

• Познат потребител
здравей, трябва ми за ЖК и раждане след време и ако е възможно да работи със здравна каса  :oops:.

mimi26

• Локален Модератор
  • *
На ЖК ходих при д-р Раева в Св.Марина (Терапията), работи по ЗК, раждах при д-р Георгиев в АГ, за него съм писала по-нагоре.

тони-бонбони

• Познат потребител
благодаря ти за бързия отговор :bighug:, вече избора ми става по-голям :)

keane

• Нов потребител
  • *
  Здравейте момичета.След дълго чудене мисля,че направих най-добрия избор за лекари,които да следят бременноста ми.Тъй като бях бременна след ИКСИ ме следяха двама лекари-Д-р Христина Христова от МЦ Санита и Д-р Николов от АГ-то.Срахотни са и двамата.Гласувам с две ръце за тях.Родих секцио при Д-р Николов.Възтанових се много бързо.Успех на всички.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало