0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #160 -: Февруари 04, 2011, 12:36:37 pm »
Диди, аз също съм скептична, но пък знае ли човек. Поне процедурата не е обременяваща, че след втория опит още не мога да овладея хормоните  :D.
Колко беше замразила?
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #161 -: Февруари 04, 2011, 13:05:09 pm »
Диди, аз също съм скептична, но пък знае ли човек. Поне процедурата не е обременяваща, че след втория опит още не мога да овладея хормоните  :D.
Колко беше замразила?

Да,КЪДИ, така е . Имах 4 ембрита , като и трите се размразиха и  бяха много хубави. Аз се уморих да ми казват как всичко ми е наред , а не става ....   Вече незная какво да си изследвам . Дай съвет ,ако можеш . Още не съм говорила с док . ,ама постоянно чета и май само генетични не съм правила ,та ще взема да си пусна и това , та поне излезе някаква причина и да лекувам !Имам последен трети опит от фонда и .. край !

Ти до къде я докара ?
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #162 -: Февруари 04, 2011, 13:19:46 pm »
Диди, и тук да ти кажа колко много съжалявам за резултата, но не ти позволявам да се отчайваш. Каквито и въпроси да си задаваш сега, отговора няма как да те устройва. Вдигай бързо глава и продължавай напред.
А пък аз ще ви бъда куража, на теб и Къди, като успея с моя трансфер в понеделник евентуално :P


Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #163 -: Февруари 04, 2011, 13:25:21 pm »
Диди, и тук да ти кажа колко много съжалявам за резултата, но не ти позволявам да се отчайваш. Каквито и въпроси да си задаваш сега, отговора няма как да те устройва. Вдигай бързо глава и продължавай напред.
А пък аз ще ви бъда куража, на теб и Къди, като успея с моя трансфер в понеделник евентуално :P
:bighug:
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #164 -: Февруари 04, 2011, 13:45:11 pm »
Диди здравей,не знам дали точно аз да ти давам съвет защото не знам какво си правила досега.Аз си направих генетични и имунологични изследвания още след неуспехите при инсетата.Естествено на всеки етап излиза нещо ново-откриха ми предразположеност към тромбофилия на плацентарните съдове ,което може да е причина за много ранни"аборти".И ако нещо такова се окаже проблема Фраксипарина оправя нещата.Вярвам че няма да се отчаеш,а ще продължиш напред до дълго чакания момент.УСПЕХ!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #165 -: Февруари 04, 2011, 13:47:40 pm »
Диди здравей,не знам дали точно аз да ти давам съвет защото не знам какво си правила досега.Аз си направих генетични и имунологични изследвания още след неуспехите при инсетата.Естествено на всеки етап излиза нещо ново-откриха ми предразположеност към тромбофилия на плацентарните съдове ,което може да е причина за много ранни"аборти".И ако нещо такова се окаже проблема Фраксипарина оправя нещата.Вярвам че няма да се отчаеш,а ще продължиш напред до дълго чакания момент.УСПЕХ!

Благодаря ти .
Ще говоря с док и ще си пусна и генетични . Аз никога не съм имала бременност,освен преди 15 год. извънмточна  ,но все пак ...
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #166 -: Февруари 04, 2011, 13:57:02 pm »
Аз също не бях забременявала до сега дори и извън маточно също от преди 15 години.Изкараха ми антиспермални антитела.НК клетки гранични.Проблем със хипофизата-микроаденом,и две гинекологични операции и въпреки всичко лекарите не определяха водещ проблем .След последното инвитро правих биопсия ,защото нямало изобщо имплантация,а на предишния опит бях с биохимична бременност.Винаги съм си мислела позитивно-че ако това не ме побърка явно ми дава сили да продължа .И през цялото време се мъчех да не го превръщам във фикс идея.Пациентка съм на Персенска и до сега съм много доволна.На мен също ми оставаше само 3 опит по фонда и това малко ме подтискаше,но както искат и ЗЕТ да финансират нещата звучат по-добре.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #167 -: Февруари 04, 2011, 14:03:06 pm »
Аз също не бях забременявала до сега дори и извън маточно също от преди 15 години.Изкараха ми антиспермални антитела.НК клетки гранични.Проблем със хипофизата-микроаденом,и две гинекологични операции и въпреки всичко лекарите не определяха водещ проблем .След последното инвитро правих биопсия ,защото нямало изобщо имплантация,а на предишния опит бях с биохимична бременност.Винаги съм си мислела позитивно-че ако това не ме побърка явно ми дава сили да продължа .И през цялото време се мъчех да не го превръщам във фикс идея.Пациентка съм на Персенска и до сега съм много доволна.На мен също ми оставаше само 3 опит по фонда и това малко ме подтискаше,но както искат и ЗЕТ да финансират нещата звучат по-добре.

     Добре де , какво като финансират и ЗЕТ . Нали като нямаш повече опити от фонда -няма стимулации ,няма и замръзени .Не те разбрах !
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #168 -: Февруари 04, 2011, 14:08:22 pm »
Опитах се да те обнадеждя-още една стимулация,която най-искренно пожелавам да е успешна, и шанс за още замразени,който да финансират.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #169 -: Февруари 04, 2011, 14:16:49 pm »
Опитах се да те обнадеждя-още една стимулация,която най-искренно пожелавам да е успешна, и шанс за още замразени,който да финансират.
:thankyousign:
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #170 -: Февруари 04, 2011, 15:00:45 pm »
Диди и аз само генетични не бях правила, е направих ги и няма проблем. Ще видим, статуса "неизяснен фактор" е доста неприятен, но пък възможността да се случи, когато най-малко го очакваш е огромна  :wink:
*
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #171 -: Февруари 04, 2011, 22:16:18 pm »
Диди, КЪДИ, ние също сме от неизяснените засега  :?. Доста изследвания съм правила, вкл,и генетични. Единствено пролактин, който регулирам успешно с хапчета и НКТ клетките са ми по-високи /но пък те са и спорни дали пречът или не на забременяването/. Разбирам колко ви е тежко. Аз също се надявам да направя ЗЕТ скоро, но първо ми предстои биопсия. Успех на всички  :)
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #172 -: Август 27, 2012, 02:01:54 am »
Здравейте,

Някой знае ли как стои въпроса с трансфер на замразени ембриони в една клиника ако бих искала трансфера да бъде направен в друга клиника.

Благодаря,
Ирена
*

    sianie1

  • **
  • 86
  • Нема начин да нема начин
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #173 -: Август 28, 2012, 23:18:51 pm »
Рени, трябва да се обадиш на клиниката, в която искаш да преместиш материала.Информирай и ембриолозите от кл., в която сте в момента. Те се свързват по между си, уговарят се за ден и час, и ти съобщават.След това ти нямаш грижа за  нищо.Ние постъпихме по този начин преди 2 години.
Успех на всички ни в борбата! :pleasantry:
Нема начин да нема начин!
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #174 -: Юли 08, 2014, 19:26:04 pm »
Здравейте!
Миналия месец имах мисед в 8-ма седмица и утре ми предстои ЕТ на замразени ембриончета. До днес бях спокойна,но се появи зацапване -леко кафеникаво,като на последен ден от МЦ.Питах доктора,а той ми каза,че е от Утрогестана :? .Не съм сигурна дали ме е разбрал и затова се обръщам към тази тема.Та въпроса ми е дали някой е имал такова зацапване преди ЕТ. Страхувам се да не стане така ,че да размразят ембриончетата напразно.Това ми е последен шанс,тъй като вече съм на 41г. и след 3 неуспешни опита не мисля,че трябва да насилвам повече природата.
Re: трансфер на замразени ембриони
« Отговор #175 -: Октомври 03, 2018, 17:33:19 pm »
Здравейте! Предстои ми Зет след 4 дни на Ец. След овулацията докторът ми изписа само утрогестан. Притеснена съм защото предишните пъти преди трансфер след пунция ми изписваше освен Утрогестан и Естрофем. Дали да не започна и Естрофем да пия. Не мога да се свържа с доктора.