0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин витро матурация
« -: Март 20, 2009, 11:13:06 am »
Здравейте всички!Вчера бях при д-р Владимиров ,каза ми че съм подходяща за ин витро матурация .Моля момичетата които са правили (успешна или неуспешна) да ми пишат тук или на личния.Ще им бъда много благодаряна.
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #1 -: Март 29, 2009, 20:43:42 pm »
Сега вече се стреснах?!Никой ли не е успял ?!ЕХООООО кажете нещо поне за малко успокоение... :help1: :help: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Ин витро матурация
« Отговор #2 -: Март 29, 2009, 20:49:03 pm »
ето в тази тема -- прочети -стр 6  -има успяла мама 
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=31166.100

За успокоение - ами в ръцете на добър доктор  си  - останалото само той може да ти разясни , а ти да решиш.
Успех .
« Последна редакция: Март 29, 2009, 20:52:31 pm от nimika »


*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #3 -: Март 31, 2009, 01:44:16 am »
Благодаря ти много :D
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #4 -: Май 12, 2009, 11:43:02 am »
Да се надяваме че няма да си пиша сама в тази тема.Миналата седмица бях при док ,започнах да пия марвелон ,до 27 ще е и после ще видим.
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: Ин витро матурация
« Отговор #5 -: Май 12, 2009, 15:22:11 pm »
здравей,и моят доктор е д-р Владимиров,аз няма да правя ин витро матурация въпреки,че исках,но доки каза,че за мен не е подходяща,чакам фонда и се боря с една гнусна хламидия,но ти пожелавам успех.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
Re: Ин витро матурация
« Отговор #6 -: Май 12, 2009, 23:46:01 pm »
Успех мила дано мине всичко както трябва,mimili и на тебе успех дано скоре се пребориш с хламидията.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #7 -: Май 14, 2009, 10:46:08 am »
Здравей mimili!Аз също имах хламидия преди около година и половина,лекува се с много упоритост и търпение,лечението ми беше повече от месец.Пих някакви антибиотици вагинални свещички и какво ли още не.Не се притеснявай всичко ще е на ред,в добри ръце сме.Пожелавам ти скорошно оздравяване и много успех!!! :blowingdust2:
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: Ин витро матурация
« Отговор #8 -: Май 15, 2009, 11:34:38 am »
благодаря много, дано всички скоро да се преместим  в темите за бъдещите мами ,didka за хламидията вземаше ли и някакви билки освен антибиотиците,защото вече нямам нерви с тези стойности,които не мърдат надолу.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #9 -: Май 15, 2009, 11:51:54 am »
Mimili аз лично излекувах моята преди няколко години само с Азатрил!Желая ти успех и дано съм ти била полезна.
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #10 -: Май 15, 2009, 12:17:08 pm »
благодаря много, дано всички скоро да се преместим  в темите за бъдещите мами ,didka за хламидията вземаше ли и някакви билки освен антибиотиците,защото вече нямам нерви с тези стойности,които не мърдат надолу.
Не не съм пила никакви билки,освен антибиотиците си правих  промивки с розова вода.Ако искаш мога да се поразровя да потърся цялото лечение.Успех!
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: Ин витро матурация
« Отговор #11 -: Май 15, 2009, 12:38:40 pm »
благодаря ви,сега в момента съм в застой,доки каза да изчакаме малко,да не бързаме с поредната доза антибиотици,защото стойностите не падали веднага ,и докато почивам -пия бял равнец,но само това ,ако имате и други идеи с радост ще ги чуя.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #12 -: Май 21, 2009, 11:45:41 am »
И пак да побутна темата....Има ли вече някойкойто ще прави ин еитро матурация???
Re: Ин витро матурация
« Отговор #13 -: Май 22, 2009, 00:03:14 am »
И пак да побутна темата....Има ли вече някойкойто ще прави ин еитро матурация???
Здравей аз съм решила да правя втора матурация
Чакам да ми дойде цикъла и ще ходя при Владимиров
Ти до къде стигна
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #14 -: Май 22, 2009, 11:15:23 am »
И пак да побутна темата....Има ли вече някойкойто ще прави ин витро матурация???
Здравей аз съм решила да правя втора матурация
Чакам да ми дойде цикъла и ще ходя при Владимиров
Ти до къде стигна
ами аз имам още 7 марвелона(същност 14,пия по 2 на ден) и започваме,бяхме решили да започнем миналия месец но имах един неспукан фоликул.Моля те разкажи ми за първия опит как мина ако не съм те питала вече  :oops:
Ти майката да Даная ли си???? :bighug:
« Последна редакция: Май 22, 2009, 11:18:54 am от didka_ »
Re: Ин витро матурация
« Отговор #15 -: Май 22, 2009, 11:22:21 am »
Ти майката да Даная ли си???? :bighug:
Аз си мисля , че да! :lol:
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #16 -: Май 22, 2009, 11:45:13 am »
Ама и аз съм еднаа.....Ами аз вече съм пе питала,и ти всичко си ми разказала ама.....какво да се прави.Нямам търпение вече и съм толкова объркана....... 8O
Re: Ин витро матурация
« Отговор #17 -: Май 22, 2009, 14:25:49 pm »
Дидка аз съм майката на Даная :D
Не се притеснявай мила
Дано всичко е наред :bighug:
Ние решихме да си направим още едно бебече Даная да не е самичка :lol:
но нещо се двоумя защото незнам да не излезнат повече :bori_011: :bori_015: :bori_004:
Защото сега ще ми вкарат 5 ембриона :lol:
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #18 -: Май 22, 2009, 18:39:02 pm »
Дидка, аз се рових за ин витро матурацията и в някои статии наред със съобщението за рожденния ден на Даная пишеше, че в България има още 7 деца заченати по този метод и родени след Даная и 6 деца предстои да се родят.
Аз в момента съм след 5-та инсеминация и понеже д-р Владимиров повдигна вече въпроса да минаваме на инвитро, сериозно е чудя дали да не е матурация.
Не знам дали съм подходяща за метода, на 39 години съм, нямам открити проблеми, само цикълът ми е нередовен.
Зоя, ако не е тайна, ти на колко години си? Може да ми отговориш и чрез лично съобщение ако искаш. Предварително благодаря!
*
Re: Ин витро матурация
« Отговор #19 -: Май 22, 2009, 19:47:24 pm »
Дидка, аз се рових за ин витро матурацията и в някои статии наред със съобщението за рожденния ден на Даная пишеше, че в България има още 7 деца заченати по този метод и родени след Даная и 6 деца предстои да се родят.
Аз в момента съм след 5-та инсеминация и понеже д-р Владимиров повдигна вече въпроса да минаваме на инвитро, сериозно е чудя дали да не е матурация.
Не знам дали съм подходяща за метода, на 39 години съм, нямам открити проблеми, само цикълът ми е нередовен.
Зоя, ако не е тайна, ти на колко години си? Може да ми отговориш и чрез лично съобщение ако искаш. Предварително благодаря!

Не знам дали годините имат значение за матурация,дано да нямат,но решението за това дали си подходяща трябва да е на доктора а ти доколкото виждам си в много добри ръце,така че не се притеснявай да го питаш.УСПЕХ