0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Антиспермални тела в еякулата
« -: Март 15, 2006, 17:38:06 pm »
Въпроса ми е къде да го направим това изследване? А също и каква е разликата с изследването за антиспермални антитела, защото на нас вече са ни правили такова и за жалост и придвамата е положително  :cry:

Всеки край е едно ново начало!
Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #1 -: Март 15, 2006, 19:22:07 pm »
Вероятно са ви правили изследване на антиспермални антитела в кръвта, а това е в еякулата и е по - достоверно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #2 -: Март 15, 2006, 20:29:36 pm »
Цитат на: alomita
Въпроса ми е къде да го направим това изследване? А също и каква е разликата с изследването за антиспермални антитела, защото на нас вече са ни правили такова и за жалост и придвамата е положително  :cry:


Ми щом Плевен ви е по-близо отидете пак при д-р Конова, Аломи. Само провери дали правят точно това изследване със сигурност, но доколкото знам от тук от форума го правят.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #3 -: Март 16, 2006, 08:36:32 am »
Не все още не го правят, но след около месец и половина ще започнат - така ми каза доц. Конова, а аз искам да го направим по рано.

Всеки край е едно ново начало!
Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #4 -: Март 16, 2006, 10:01:39 am »
Цитат на: alomita
Не все още не го правят, но след около месец и половина ще започнат - така ми каза доц. Конова, а аз искам да го направим по рано.


Аломи незнам къде точно се правят в София, но доколкото се спомням май че и при Мели ги правят, но това тя ще каже най-добре.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #5 -: Март 16, 2006, 11:09:14 am »
Ние сме правили MAR тест в МЦРЗ www.ivf-bg.com - струва 60 лева и изследват и двамата партньори, жената дава кръв.
Мели го прави, потвърждавам :D
В Плевен правят само кръвни, а не MAR тест - хубаво е, че ще започнат да го правят и там.

Успех :D  И не се предоверявай на кръвните изследвания!
Благодаря ти, Бени!







Антиспермални тела в еякулата
« Отговор #6 -: Март 16, 2006, 14:46:46 pm »
Благодаря ви момичета за отговорите  :bighug:  вероятно ще се насочим към София , но все пак ако може дайте и координатите на Мели , че току виж пък сме съчетали полезното с приятна разходка в Пловдив  :lol:

Всеки край е едно ново начало!
Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!