0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Врачанска среща-окръг
« -: Март 13, 2009, 15:43:06 pm »
Имам предложение както другите момичета от Варна и Бургас правят срещи, така аз също бих искала да се организираме за среща момичета от Врачанския окръг. Пишете ако има такива, ще се радвам да се запознаем.  :kaos7: :balk_83: :balk_64:
 
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #1 -: Март 17, 2009, 13:44:37 pm »
амиии аз да се запиша, за да не стои празна темата (макар че няма да мога да дойда на срещата)
Живея в София. В къщата във Враца от години никой вече не живее, така че в самият град нямам роднини при които да отседна. Т.е. свекърва ми е там, но с нея по-добре се разбираме когато не се виждаме.
Баба и дядо живеят в Ребърково и при тях си ходя лятото. Ако има среща тогава...
Може би към 24.05 ще ходим на бал във Враца, ама никак не е сигурно.

А като си спомня преди няколко години - всеки петък се натоварвахме на колите и в понеделник направо за работа се връщахме - недоспали, не особено адекватни... спомени.
(какво нещо са свекървите, ей... мощна разрущителна сила)
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #2 -: Януари 13, 2010, 14:24:42 pm »
Здравейте, отново призовавам всички момичета от моя край-нека се съберем и да се подкрепим емоционално. Предполагам че има новорегистрирани. Пишете  :grouphug2:
 
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #3 -: Януари 13, 2010, 15:00:08 pm »
Здравей tina 799, аз съм в Козлодуй. Идеята за среща е чудесна.  :thankyousign:
Ще е хубаво и ако други момичета се включат.
 :beerdr:
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #4 -: Януари 13, 2010, 15:03:16 pm »
здравейте,може ли да се присъединя към вас и да се подкрепим може и да се съберем да си вдъхнем сили и кураж.нека чакаме заедно.
buba
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #5 -: Януари 14, 2010, 09:49:39 am »
Добре момичета, хубаво е да се срещнем очаквам да се включат още.Нека поотминат малко наближаващите студове и ще се организираме.Аз предлагам във Враца да бъде срещата.Ще изберем ден и час удобен на всички ви.Можете да ми пишете и на лични!
 :bighug: :grouphug2:
 
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #6 -: Януари 14, 2010, 17:22:06 pm »
здравейте аз също съм от враца и когато кажете се събираме
как сте
buba
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #7 -: Януари 23, 2010, 14:15:04 pm »
Здравейте, има още доста мами от Враца, но вече за съжаление не пишат тук. Ние бяхме групичка от 4 момичета преди години, а сега сме щастливи мами всички. Подкрепяйте се, много е важно. Иначе за среща съм навита, но някъде пролетта, че сега няма как да излизаме  :D.
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #8 -: Април 19, 2010, 17:53:03 pm »
Момичета,  :hello: предлагам да се съберем в началото на май месец :P Пишете кога и от колко часа сте свободни.
Очаквам да се включат и новорегистрирани
« Последна редакция: Април 19, 2010, 17:54:42 pm от tina799 »
 
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #9 -: Април 25, 2014, 17:46:06 pm »
Здравейте, момичета много отдавна не съм писала поради грижите по моята сбъдната мечта. Нещата покрай вас сигурно също са се променили. Предполагам че няма да има възразили ако си организираме една среща на всички от Враца и региона които са сбъднали мечтата си или са тръгнали по дългия път на нейното осъществяване. Ще чакам да пишете!  :grouphug2:
 
Re: Врачанска среща-окръг
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2018, 02:28:42 am »
Здравейте, момичета много отдавна не съм писала. Сигурно има много новорегистрирани жени от Враца и региона. Предполагам че няма да има възразили ако си организираме една среща на всички от Враца и региона които са сбъднали мечтата си или са тръгнали по дългия път на нейното осъществяване. Ще чакам да пишете!  :wave: