0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #60 -: Юни 01, 2010, 13:15:21 pm »
Една неуспешна инсеминация, готвя се за втора
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #61 -: Юни 01, 2010, 13:31:23 pm »
Аз имам две неуспешни инсеминации зад гърба си. Мисля да пробвам поне още една преди да премина към по-тежката артилерия.

Успах на всички ! 
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #62 -: Юни 01, 2010, 13:55:28 pm »
Две неуспешни и трета прекъсната инсеминации. Ориентирах се към ин-витро/икси процедурите.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #63 -: Юни 09, 2010, 21:37:19 pm »
Да се запиша и аз 2 неуспешни в Олимед сега ще правя само ЕТ с сладоледтчета ако не стане ще се местя в КИРМ Плевен но и пускам док. за осиновяване каквото и да стане ще съм МАМА
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #64 -: Ноември 07, 2010, 11:31:08 am »
3 неуспешни инсеминации.мисля да опитам с 4-та  и след това ще мисля пак :(
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #65 -: Февруари 04, 2012, 14:54:44 pm »
3 неуспешни инсеменации - 2 стимулирани с Клостил и 1 на естествен цикъл. Сега минаваме на вариант стимулирано инвитро
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #66 -: Февруари 04, 2012, 17:58:06 pm »
Дидониии от къде я изкопа тая тема  :( напълно се отчаях  :(


Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #67 -: Февруари 04, 2012, 19:07:57 pm »
Дидониии от къде я изкопа тая тема  :( напълно се отчаях  :(
Ох, извинявай, така става като нямам какво да правя :oops:.Не се отчайвай  :bighug:, виж колко успели има през последните месеци :)
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #68 -: Февруари 25, 2012, 20:53:02 pm »
Две неуспешни инсеминации.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #69 -: Март 26, 2012, 15:14:07 pm »
И аз съм с 2 неуспешни. :(

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #70 -: Март 26, 2012, 15:20:07 pm »
И аз съм с 2 неуспешни. :(
И аз. :(
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #71 -: Март 26, 2012, 16:33:26 pm »
3 неуспешни. Доки каза, че съм загубила ценно време и средства. Ако съм знаела, ако някой ми беше разказал, че е по добре ин витро на естествен цикъл - шанса от него май се равнява на този от трите инсета взети заедно .....
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #72 -: Март 26, 2012, 17:16:19 pm »
Авалон извини ме, но всичко зависи от диагнозата ...Не смятам, че правенето на инсеминации е губене на време, макар и аз до тук да съм с две неуспешни и една биохимична /т.е. 3 неуспешни инсеминации/имаме достатъчно много доказателства - не само момичета пишешщи във форума, аз познавам лично още 3 момичета, забременели именно с процедурата инсеминация.
П.С. Извинете ме, но хич не я харесвам тази тема, защото тук пишат само неуспелите, а успелите си имат друга тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3370.180 /а може пък заглавието да е сгрешено/


*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #73 -: Март 27, 2012, 12:31:14 pm »
Vesta, написала съм само и единствено за себе си. Ако някъде съм обобщавала покажи ми къде съм направила това и ще се извиня.
Не помня някога да съм оспорвала това, че има успешни инсета и че има смисъл да се правят, просто темата е такава и написах в 1-во лице единствено число.
А темата който не я харесва да не я чете. :wink:
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #74 -: Март 27, 2012, 13:06:50 pm »
Доки каза, че съм загубила ценно време и средства. Ако съм знаела, ако някой ми беше разказал, че е по добре ин витро на естествен цикъл - шанса от него май се равнява на този от трите инсета взети заедно .....
Можеше да напишеш, че доки като е взел предвид твоята диагноза, се изразил по този начин "че съм загубила ценно време и средства" , а не по принцип.
И още -  къде можем да видим тази статистика "по добре ин витро на естествен цикъл - шанса от него май се равнява на този от трите инсета взети заедно" 


*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #75 -: Март 27, 2012, 13:32:18 pm »
Vesta, на прегледа съм аз и доки говори за мен, на прегледа говорим за мен , не за всеобщата успеваеомст и статиастика, аз споделям собственото мнение. Няма статистика "по-добре на естествен цикъл" - това пак става дума за мен.  Аз знам, че дявола чете евангелието както си иска. Ама хайде да не превръщаме в спор моето мнение , което касае - пак подчертавам само мен. И ако имаш намеренеие да се заяждаш и спориш с някой, давай на лична - на среща съм. Няма нужда да спамиме темата.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #76 -: Март 27, 2012, 23:58:07 pm »
Авалон, не си писала при каква диагноза, просто си написала, че си загубила време в инсета и после за панса все едно е така за всеки. Аз бях разбрала същото като Веста. Кажи заа каква диагноза става дума, че да знаят и другите. 


  
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #77 -: Март 28, 2012, 11:06:08 am »
По време на инсеминациите при мен отклонения нямаше. Третата инсеминация я отложихме с два месеца поради повишение на ЛХ (с 2 над нормата)следствие на предходната стимулация. Пих Диане 35 2 мес. и влезе в норма. Мъжа ми имаше отклонения в спермограмата - така и кандидатствахме във фонда. След лечение и диети близо 9 месеца, вече по време на втората инсеминация показателите му бяха напълно в норма. Това е .
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #78 -: Ноември 03, 2017, 22:43:10 pm »
Една неуспешна инсеминация, готвя се за втора

и при мен е така    :( :( :( :( :(
Защо ли не се получи от първия път???
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #79 -: Ноември 03, 2017, 23:24:00 pm »
SS,

защото инсеминацията не дава 100% гаранция за успех.
никоя процедура не дава такава гаранция.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!