0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #40 -: Септември 01, 2009, 14:36:36 pm »
Пак се живна в моита темичка,дано има повече положителни одговори от тук на татък и да е от полза.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #41 -: Септември 30, 2009, 15:54:19 pm »
Скоро правих инвитро в клиниката Репробиомед ! Беше неуспешно,за съжеление.По плашещо за мен е ,че ми казаха че и вторият път ще претърпя неуспех . Имам много слаби яйчници.Мисля да сменя клиниката.
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #42 -: Септември 30, 2009, 16:55:26 pm »
Дидомира, погледни тук: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=167&Itemid=52
А иначе темата, в която би трябвало да публикуваш поста си е тази: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=2.0
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #43 -: Септември 30, 2009, 21:53:47 pm »
Скоро правих инвитро в клиниката Репробиомед ! Беше неуспешно,за съжеление.По плашещо за мен е ,че ми казаха че и вторият път ще претърпя неуспех . Имам много слаби яйчници.Мисля да сменя клиниката.
Никой не може да ти говори такива неща предварително,още повече лекар от когото очакваш да ти помогне,а не да те обезкуражава.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #44 -: Септември 30, 2009, 22:04:05 pm »
Моля, не сменяйте посоката на темата.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #45 -: Януари 04, 2010, 14:35:03 pm »
Аз нямам никакъв проблем ,но първата исеменация  е неуспешна .В момента съм в мн. тежко психическо състояние
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #46 -: Януари 04, 2010, 15:06:57 pm »
На мен ми предстои първа инсеменация на естествен цикъл. Не съм много обнадеждена, затова се надявам и да не съм срината. Ще се радвам да пишете има ли успели след ИНСЕ на ЕЦ и от кой опит ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #47 -: Януари 19, 2010, 22:10:45 pm »
 На мен ми правиха инсеменация този месец.На 10 ден теста е една чертичка Неуспешна,някак го преживях. Ходя при доктор димитров ,но маи ще го сменя.
*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #48 -: Януари 19, 2010, 22:25:59 pm »
Ама как така ще отписваш опита на 10ти ден,недей така.А да имаш втора чертичка на уринен тест на този ден е невъзможно,то и на 14ти някои още не отчитат,а ти бързаш толкова!Само кръвен тест може да ти даде отговор на този ранен етап.Хайде по-оптимистично сега и след 4-5 дена повтори пак и дано да имаш приятна изненада osi_9
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #49 -: Януари 19, 2010, 22:43:01 pm »
Имам 6 неуспешни инсеминации (2 на ЕЦ, 2 с кломифен и 2 с кломифен и мерионал) и преминах към ин витро - също неуспешно.
Продължавам да вярвам, че има смисъл от инсеминация, особено когато не са установени проблеми при двойката. Правихме инсетата на 38-39г. и мисля, че възрастта ни е основен фактор за неуспеха. Съветвам момичетата под 30 години, които нямат категорична препоръка от лекар за ин витро, да не бързат да товарят организма си с хормони.
nerazumno, на 10-11 ден само кръвен тест може категорично да покаже. Още има надежда  :)
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 00:33:38 am от Meme »
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #50 -: Януари 19, 2010, 23:32:26 pm »
Имам три неуспешни инсеминации, и трите стимулирани с кломифен цитрат. Установен проблем досега е ниски брой и морфология на сперматозоидите.
След известна почивка планирам още две инсеминации, като поне едната ще е стимулирана с гонадотропини - нещо като генерална репетиция.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #51 -: Февруари 02, 2010, 21:55:19 pm »
Жалко, че не може вече да се гласува. Тази тема може да е много полезна, за момичетата, които правят инсе в момента.

Ние имаме 4 неуспешни инсета и се готвим за ИКСИ, надявам се да е успешно  :wink:
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #52 -: Февруари 03, 2010, 09:53:04 am »
Ама може да се гласува,на мене ми два  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #53 -: Февруари 03, 2010, 17:58:10 pm »
Имам две неуспешни инсеминации на естествен цикъл.
При нас не се откриват проблеми. При мен излязоха само повишени НК клетки.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #54 -: Февруари 03, 2010, 20:21:56 pm »
Записвам се вече с едно неуспешно ИНСЕ. Минавам на ин витро. Надявам се това да е моят опит.
Късмет на всички.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #55 -: Февруари 16, 2010, 17:30:31 pm »
Отбелязъх 1 опит успешен но който мирен не седи губи от мен да знаете на легло 20 дни като Кралици нека ви поглезят малко мъжлетата за дасе радвате на :bori_004: :bori_007: така че лежете не ходете като мен
*
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #56 -: Февруари 16, 2010, 19:08:41 pm »
Отбелязъх 1 опит успешен но който мирен не седи губи от мен да знаете на легло 20 дни като Кралици нека ви поглезят малко мъжлетата за дасе радвате на :bori_004: :bori_007: така че лежете не ходете като мен

Тенеза, не мисля, че лежането в продължение на дни или седмици има връзка с успеваемостта след инцеминация. И лекарските съвети, които получих, и публикации на клиники по стерилитет твърдят, че е нужен покой само от 15-20 минути след процедурата.

Не твърдя, че е лошо да се мързелува, но не смятам, че има полза за зачеване.
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #57 -: Февруари 25, 2010, 21:51:59 pm »
Аз имам едно инвитро за кратко положително и едно инсе отрицателно. Успех на всички !Сега ще правя пак инвитро,моля се да е успешно!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2010, 05:21:49 am »
Записвам се вече с едно неуспешно ИНСЕ. Минавам на ин витро. Надявам се това да е моят опит.
Късмет на всички.
Защо директно на инвитро, а не първо да пробвате със стимулирана инсеминция?



  
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Малко проучване за успеваемостта на инсето :)
« Отговор #59 -: Февруари 26, 2010, 06:44:41 am »
Записвам се вече с едно неуспешно ИНСЕ. Минавам на ин витро. Надявам се това да е моят опит.
Късмет на всички.
Защо директно на инвитро, а не първо да пробвате със стимулирана инсеминция?
Бях стимулирана с малки дози Пурегон. Образувах само един доминант, така че все едно бях на ЕЦ, а доктора не иска да рискува с повече от два фоликула, за да не се получи многоплодна бременност.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.