0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
За личните съобщения
« -: Март 14, 2006, 19:07:45 pm »
На мейла всекидневно ми пристига "получихте ново лично съобщение". Но когато влезна в кутията се оказва, че такова няма. Това някаква грешка от сайта ли е или нещо не мога да получавам ЛС? :roll:


За личните съобщения
« Отговор #1 -: Март 20, 2006, 10:07:13 am »
При мен положението е същото. Верно е, че първоначално бях пожелала да получавам майл при лично съобщение, но впоследствие го отказах.
Освен това- може би по няколко пъти се изпраща майл за лично съобщение- днес за 2 или 3 път трих майли за съобщения от 17.03
*

    balmi

За личните съобщения
« Отговор #2 -: Март 30, 2006, 12:02:40 pm »
Искам и аз да попитам нещо за личните съобщения. През последните няколко дни Фреши ми е пуснала няколко съобщения, а аз не съм получила нито едно от тях. Известие за получено ново съобщение в пощенската кутия също нямам. Възможно ли е да се трият по някакъв начин ако до определен период от време (например в същия ден) не се отворят ?
*
За личните съобщения
« Отговор #3 -: Март 30, 2006, 12:27:42 pm »
Цитат на: balmi
Искам и аз да попитам нещо за личните съобщения. През последните няколко дни Фреши ми е пуснала няколко съобщения, а аз не съм получила нито едно от тях. Известие за получено ново съобщение в пощенската кутия също нямам. Възможно ли е да се трият по някакъв начин ако до определен период от време (например в същия ден) не се отворят ?

Току що ти пратих съобщение с текст "проба"? Пристигна ли?
*

    balmi

За личните съобщения
« Отговор #4 -: Март 30, 2006, 14:23:19 pm »
Да Сигнусче получих го !!! Благодаря !!!

 :balk_21:
За личните съобщения
« Отговор #5 -: Април 09, 2006, 08:33:06 am »
да, и на мен се е случвало