0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #700 -: Март 03, 2011, 20:08:34 pm »
Пиеш ли нещо магнерот или нещо друго подобно.Не би трябвало да имаш такива болки в тези седмици.Мен поне не ме е боляло нито от ритничета нито от бебето което беше ниско долу,в по горни седмици или накрая може да има стягане и болки,но тогава корема става твърд като камък и на мен поне ми помагаше само лежане и пиене на хапове.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #701 -: Март 03, 2011, 20:15:35 pm »
пия магне Б6 3 по 2, отделно някой път взимам но-шпа, но аз нямам контракции....корема не ми се стяга, осещам точно болка в яйчника....самия корем не ме боли........
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #702 -: Март 04, 2011, 08:30:18 am »
Айде и аз с питанка  :D До сега триците, киселото мляко и плодовете работеха доста успешно, но от няколко дни... Проблем. Та мисля, че Ники беше пила нещо за разхлабване, което става и за бременни. Ако някой има идеи, моля да сподели  :D

marigri да не би да е било спазъм на някое черво. Аз от както имам този проблем, червата добре ме свиват особено нощем. В началото мислех, че са джвъчките, но после се усетих, че те няма как да ме болят  :D
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #703 -: Март 04, 2011, 09:20:47 am »
Айде и аз с питанка  :D До сега триците, киселото мляко и плодовете работеха доста успешно, но от няколко дни... Проблем. Та мисля, че Ники беше пила нещо за разхлабване, което става и за бременни. Ако някой има идеи, моля да сподели  :D

marigri да не би да е било спазъм на някое черво. Аз от както имам този проблем, червата добре ме свиват особено нощем. В началото мислех, че са джвъчките, но после се усетих, че те няма как да ме болят  :D
Аз си правя мюсли с кисело мляко.Ако не помогне,свещи4ки Еве :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #704 -: Март 04, 2011, 09:46:19 am »
аз сутрин пия чаша тола вода на гладно, след това една ябълка и след 20-30мин трици с кисело мляко,добавям към него сладко от сини сливи и добре ми действа  :wink:
но в някои дни и на мен не вършат работа и си подпомагам със свещички  :wink:

иначе аз свикнах всеки ден да ходя, ако не успея....на втори ден гледам задължително да я свърша тая работа......
иначе при мен проблем много газове....... :?

Валя....ти знаеш ли вече пола на твоите бебоците??? :D :D (момиче и момче ли??? :D :D)
похвали се... :wink: :wink:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #705 -: Март 04, 2011, 12:00:41 pm »
Валя само мъжки ще има  :wink: За бойни мами женско няма  :lol:
Ябълките запичат, сини сливи и круша разхлабват.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #706 -: Март 04, 2011, 16:42:12 pm »
Валя само мъжки ще има  :wink: За бойни мами женско няма  :lol:
Ябълките запичат, сини сливи и круша разхлабват.

Яааа, девойка има. Гледайте хубаво :wink:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #707 -: Март 04, 2011, 17:22:58 pm »
 Маригрич,аз имах преди седмица подобно изживяване.Е,не беше безсънна нощ, но мен ме болеше и през деня.Само в ляво,най-отстрани и от време на време долу.Болката беше  внезапна и режеща.Така го усещах,сякаш мъника се е запънал с двата крака или ръцете и бута ли бута.На два пъти пих но шпа,не действаше.Почти съм сигурна,че беше период,, в който къщурката му е била тясна и е действал по въпроса с реконструкцията .
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #708 -: Март 04, 2011, 17:37:12 pm »
Валя само мъжки ще има  :wink: За бойни мами женско няма  :lol:
Ябълките запичат, сини сливи и круша разхлабват.

Яааа, девойка има. Гледайте хубаво :wink:
Докато не излезе, не вярвам. И аз 7 месеца носих 100% шарени гащи, ама Дани мошеник излезе  :lol: В 8мия месец си показа атрибутите  :lol:
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #709 -: Март 04, 2011, 17:39:16 pm »
 :lol: :lol: :lol:това с реконструкция ми хареса  :lol: :lol:
при мен явно приключи тая реконструкция,сега единия младеж се издигнал по нагоре и явно от там дойде облекчение, сега съм ок  :wink: :wink:
аз с доплера горе долу се ориентирам кой накъде.. 8O :D

еее, дано Валя поне една мома да има.. :wink: :D, Мими шегуваш ли се,ааа :lol: :lol:
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #710 -: Март 04, 2011, 17:42:03 pm »
Валя само мъжки ще има  :wink: За бойни мами женско няма  :lol:
Ябълките запичат, сини сливи и круша разхлабват.

Яааа, девойка има. Гледайте хубаво :wink:
Докато не излезе, не вярвам. И аз 7 месеца носих 100% шарени гащи, ама Дани мошеник излезе  :lol: В 8мия месец си показа атрибутите  :lol:

наистина ли  8O 8O

олеее, чак в осмия месец...... :lol: :lol:,я разкажи как ти дойде новината..е на това му се вика изненада  :lol: :lol:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #711 -: Март 04, 2011, 17:46:56 pm »
Новината така ме изненада, че карах доктора да търси трето вътре  :lol:
иначе 3ма бяха видяли до тогава момче и момиче, дори сминките от ФМ са на женско. Балев онемя чак  :lol:
Добре че аз имах някакво вътрешно съмнение и купувах по 1 синьо и 1 жълто или зелено. Само 1 розово одеалце бях купила и то с уговорката да мога да го сменя.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #712 -: Март 04, 2011, 17:58:46 pm »
ехааа, весело било при теб значе  :lol: :lol:

Фифоняче....за теб се отнася, да не се отпускате много значе и по добре много на рокли още да не залагате, :lol: :lol:

ама и на теб и на Валя, ще ви стискам палци за моми.....дано да не се повтори случката на Мими  :lol: :lol:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #713 -: Март 04, 2011, 18:29:33 pm »
Момчетата винаги ги виждат по рано и казват,че са такива за девойкете малко по късно защото винаги можело да не се е видяло хубаво и да се промени,при нас не е имало съмнение в 14 г.с младежа си беше 100% сигурен,девойката със уговорка,че не се знае,но се предполага и вижда,че е момиченце.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #714 -: Март 04, 2011, 18:43:19 pm »
Момчетата винаги ги виждат по рано и казват,че са такива за девойкете малко по късно защото винаги можело да не се е видяло хубаво и да се промени,при нас не е имало съмнение в 14 г.с младежа си беше 100% сигурен,девойката със уговорка,че не се знае,но се предполага и вижда,че е момиченце.

Да,така е  :) , защото когато ъгълчето на костицата в ранната бременност не е категорично под хубав прав ъгъл :wink: , може да е мома,а може и мъжле да е. :lol:
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #715 -: Март 04, 2011, 18:48:10 pm »
абе който е с момиче.....много да не се отпуска  :lol: :lol: :lol:, докато не излезе дет се вика, сега се сетих, свекито наскоро разправя на няква нейна позната роди се внуче, вместо внучка....те пак доктори до последно момиче виждали 100%  :lol: :lol:......а пак то мъж излезе  :lol:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #716 -: Март 04, 2011, 18:51:50 pm »
Момичета, на вас правили ли са ви мануален преглед на шийката на матката, т.е. лекарят да е опипа с ръка? Въобще как и колко често ви следяха шийката?


*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #717 -: Март 04, 2011, 19:03:04 pm »
 На мен откакто ми откриха по-къса шийка в 17та седмица при ФМ, на всеки преглед я гледат с вагинален накрайник.Никога мануално  8O
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #718 -: Март 04, 2011, 19:55:36 pm »
и при мен последните два прегледа ми се следи шийката, последно беше 3.57.
гледа ми я вагинално....както нормалния преглед с накрайник.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #719 -: Март 04, 2011, 20:46:19 pm »
Иффи13 аз нямах никакви проблеми с ходенето до 00, но същите се появиха две седмици след като започнах да пия желязото. При мен безотказно действа комбинацията едно кафе и след 5-10 мин. едно киви. За всеки случай попитах и доктора от ЖК дали мога да пия Дуфалак (в листовката му пише, че може да се приема от бременни). Докторът каза, че нямало проблем, тъй като се резорбирал от червата.