0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Козметика против стрии
« -: Март 03, 2009, 21:54:06 pm »
Здравейте на всички!Щастливото събитие е реалност за нас-слава Богу!Сега сме на етап козметика против стрии.Моля дайте предложения!Благодаря ви предварително.
Re: Козметика против стрии
« Отговор #1 -: Март 07, 2009, 10:06:01 am »
ти не си ли ползвала такава козметика по време на бременността?Ако да-какво си ползвала? Има доста кремчета по аптеките,мисля,така че-разпитай,мисля че ще ти помогнат със съвет!
*
Re: Козметика против стрии
« Отговор #2 -: Март 09, 2009, 16:01:25 pm »
На Виши или на Елансил
Re: Козметика против стрии
« Отговор #3 -: Март 10, 2009, 09:14:46 am »
аз в момента ползвам един на "Кокона и майка",той е ефтин,но много добре се размазва.Мисля,че имаше на AVON за стрии,но най-добре в козметични аптеки да потърсиш.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Козметика против стрии
« Отговор #4 -: Март 20, 2009, 23:42:16 pm »
Mamma Donna на Chicco мазах през цялата бременност, съвсем за малко смених с Мустела и Кокона Майка. Пробвах и маслото на Икаров - съсипах си две нощници и няколко от малкото дрехи за бременни, които имах...Да не говорим, че мирише ужасно - според мен малко бъдещи мами биха могли да издържат на силния аромат... Mamma Donna препоръчвам.
Re: Козметика против стрии
« Отговор #5 -: Март 31, 2009, 16:36:16 pm »
Използвах крема на Мустела и нямам нито една стрия.
<br />[link=http:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Козметика против стрии
« Отговор #6 -: Април 01, 2009, 02:37:58 am »
Използвах крема на Мустела и нямам нито една стрия.

и аз ,но съм жестоко нацепена почти на всякъде - корем,гърди,дупе,бедра ,че даже и краката отзад на сгъвката на коляното.Огромни са и още лилавеят. :(Явно е до кожа,а не до мазане.
<br />
Re: Козметика против стрии
« Отговор #7 -: Април 01, 2009, 13:12:53 pm »
Зори,
и аз сериозно се понацепих. От седмица ползвам ELANCYL на Галеник. Вече има видим резултат  :)

lb2f
*
Re: Козметика против стрии
« Отговор #8 -: Април 21, 2009, 17:02:25 pm »
Използвах козметиката на Мустела, много съм доволна. С Крема против стрии /double action, май беше/ започнах да се мажа някъде откъм петия месец, но честно казано бях много нередовна в мазането, взех си и крема за бюст - невероятен е, с него пък се мазах по време на бременността и кърменето. Ами честно казано наистина имаха голям ефект при мен, нямам нито една стрия, а кожата на бюста си остава еластична.

Re: Козметика против стрии
« Отговор #9 -: Април 30, 2009, 11:35:44 am »
Ползвах Мустела по време на цялата бременност и нямам нито една стрия,но започнах още от втория месец и бях супер стриктна/два пъти дневно след душа/.Имат и един крем за възстановяване след раждане...пише,че е добре да се оплзва поне месец след раждането,но аз го ползвам вече повече от година/вместо антицелулитен/...Всичко си е до кожа ....
Re: Козметика против стрии
« Отговор #10 -: Януари 28, 2010, 09:41:32 am »
На мен ми предписаха тоалетно мляко против стрии - дермоластин , търсих го и по аптеките, накрая намерих това http://www.toppha.com/dermolastine.htm - ако някой е ползвал, моля за отзиви . В 5 м. съм. и май ще имам проблеми, защото бързо наедрявам и много не съм наясно. :?
Re: Козметика против стрии
« Отговор #11 -: Септември 12, 2015, 16:42:03 pm »
Здравейте,

От личен опит мога да кажа, че единствено щраусовата мас има значителен ефект в борбата срещу стриите.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 20:30:56 pm от jam »
Re: Козметика против стрии
« Отговор #12 -: Септември 12, 2015, 17:17:31 pm »
И това ако не е реклама,здраве му кажи... :lol: нов потребител с единствена публикация във форума  osi_9
*
Re: Козметика против стрии
« Отговор #13 -: Септември 12, 2015, 20:11:00 pm »
И това ако не е реклама,здраве му кажи... :lol: нов потребител с единствена публикация във форума  osi_9
osi_9
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Козметика против стрии
« Отговор #14 -: Декември 21, 2015, 10:26:03 am »
Няма по-добра козметика от спорта. Отделете повече време за спорт и няма да имате такива проблеми!!!