0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Изчезнала тема
« -: Февруари 24, 2009, 09:50:11 am »
Преди няколко дни пуснах в подфорум Сдружение зачатие една тема със заглавие Фондация Петя Иванова. Днес обаче не откривам тази тема, какво се случи с нея ?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Изчезнала тема
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2009, 10:19:39 am »
Скрита е. Не не желаем да правим реклама на съмнителни фондации, които спекулират с проблема на хората.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Изчезнала тема
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2009, 10:36:14 am »
Пуснах тази тема, за да попитам Сдружението дали е запознато с тази фондация. На мен също ми се стори много съмнително и по-скоро целта ми беше да се предпазят хората от подобни спекулации!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Изчезнала тема
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2009, 10:38:38 am »
Права си. Ще помислим дали да не махнем линка към фондацията и да напишем едно предупреждение. Много е грозно да се събират пари по този начин.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Изчезнала тема
« Отговор #4 -: Декември 23, 2009, 16:51:59 pm »
До Мели

Кажете ми Госпожо, кой е правилният начин да се събират пари? Ще се радвам да ми го кажете като експерт.
И моля Ви не наричайте организацията ми „съмнителна”, без да знаете нищо за нея. Ето това е грозно!

Petya Edwards
Petya Edwards
www.pedwards.org
+1 214 864 7574
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Изчезнала тема
« Отговор #5 -: Декември 23, 2009, 19:35:13 pm »
До Мели

Кажете ми Госпожо, кой е правилният начин да се събират пари? Ще се радвам да ми го кажете като експерт.
И моля Ви не наричайте организацията ми „съмнителна”, без да знаете нищо за нея. Ето това е грозно!

Petya Edwards

Петя, опитът ми показва, че тактиката "разузнаване с бой" не постига кой знае какво в областта на репродуктивното здраве. Все пак ще отговоря на въпросите ти еднократно. Изтритата тема не беше от името на фондация Петя Иванова и противоречеше на правилата на форума, както и на разбиранията ни за морал, затова беше премахната. Правилният начин за събиране на пари се демонстрира в продължение на няколко години чрез дейността на сдружение Зачатие, която е широко отразена на нашия сайт. Ако юридическото лице "Фондация Петя Иванова" желае да сътрудничи на сдружение Зачатие, има установени начини, които не включват регистриране на анонимни потребителски профили и заливането на форумното пространство с анонси на съмнителни кампании, изпълнение с неточности, пропуски и явни лъжи. Няма как да не ги наричам съмнителни, омръзнало ми е в продължение на години да гледам как се експлоатира нещастието на хората. Нещо повече, активно ще работя против подобни спекулации. И обратното, ако се убедя, че дадена структура работи прозрачно и защитава легално справедлива кауза, готова съм да сътруднича в максимален обем.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Изчезнала тема
« Отговор #6 -: Януари 28, 2010, 16:05:32 pm »
В отговор на желанието за сътрудничество ще кажа, че многократно съм се опитвала да се свържа с представител на сдружение Зачатие и всичките ми усилия са били без резултат.
Също както виждате аз съм се регистрирала и съм се представила. Никой от моят екип няма да си позволи да пуска неприемливи материали по форумите.
А относно каузата, за която работя, ще се убедите скоро в значението и за мен.

Хубав ден!
Петя
Petya Edwards
www.pedwards.org
+1 214 864 7574
*
Re: Изчезнала тема
« Отговор #7 -: Януари 28, 2010, 17:01:48 pm »
...ще се убедите скоро в значението и за мен.

Ама аз не мисля че някой се съмнява дали каузата ви има значение за ВАС.
Леки съмнения има дали каузата ви има значение за ДРУГИТЕ :-)

Лек ден
Re: Изчезнала тема
« Отговор #8 -: Януари 28, 2010, 18:15:49 pm »
Със сигурност има значение за тези, на които съм помогнала  :)
Petya Edwards
www.pedwards.org
+1 214 864 7574