0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #80 -: Февруари 24, 2009, 21:47:32 pm »
Надеж,нали помниш какво си обещахме  -ще повръщаме с усмивка :D.

 :lol: Така си е и аз се радвам !!!!  :bighug: :blowingdust:

Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #81 -: Февруари 25, 2009, 06:37:53 am »
Ха добро утро ви и днес :D
Виждам, че вчера е имало и добри новини :wink: Smile_baby много се радвам, че я няма кистата :)
Да ви сервирам по едно кафенце, като се събудите да ви чака :wink:


Аз да се оплача на мой ред, вече станаха 10 дни от както спрях дуфастона и още нямам цикъл :?, вече се притеснявам и след работа отивам на док. Дано да мога да мина, че час имаше свободен чак за петък, но не ми се чака до тогава.
Хайде лек ден на всички и едно + поне да изскочи днес :D
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 06:40:00 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #82 -: Февруари 25, 2009, 06:52:14 am »
Здравейте,момичета!
Добро утро и от мен!
Радост,благодарим за кефенцето!
Лек и успешен ден!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #83 -: Февруари 25, 2009, 07:47:58 am »
добро утро момичета
радостинка благодаря за кафенцето. чакаме добри новини от доки, а БТ гледам , че е височка. за това  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
лек и хубав ден и се обличайте хубаво , че ега ти студа е навън  :stuuud:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #84 -: Февруари 25, 2009, 07:52:40 am »
Добро утро.И аз да мина да ви видя,че после я има време я не,днес съм ранната смяна на работа,но на обяд се прибирам.Благодаря за кафенцето,Радост, и чакам добри новини от док.,дай Боже да е най-добрата новина.
Смайл бейби,браво,давай сега яко лов и дано другия мес.да е твоя.
Айде лек ден от мен,до по-късно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #85 -: Февруари 25, 2009, 08:33:05 am »
Добро утро! Днес съм от ранобудните!
Радост, благодаря за кафенцето! Аз да те питам нещо, а?! Що не направиш един тест? БТ ти е расте, не намаля... от 10 дни си спряла Дуфастона, а нормално М се появява 2 до 3 дни след него... намирисваш ми на тлъсти две чертички! Какво още чакаш?! Подозирам, че ще се върнеш от док с диагноза - ТОЧИЦА! Пу-пу, дано да ти е уроки!
Хайдеее, искам някой да се похвали!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #86 -: Февруари 25, 2009, 08:46:30 am »
Момичета благодаря ви за хубавите думи, и на мен ми се иска да е така ама днес сутринта правих тест и си е  :bfn:. При предния преглед не се установи да е имало О, т.е. резултата от узито беше противоречив, да не са повтарям пак какво беше :lol:. Но аз взех да си мисля, че е имало О доста по-късно ( на 31 ден може би), абе изобщо луда работа този месец и искам да видя какво ще покажи узито сега. Дали да чакам лелката скоро или някакъв друг проблем има вече тотолно съм  8O и искам да я видя тая вещица най-накрая че да си пусна хормоните.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #87 -: Февруари 25, 2009, 09:12:36 am »
Здравейте,
Смайл-бейби - много хубава новина!!! Браво, все така да продължава!
Радостинка, стискам  :crossfingers: да има добри новини от док днес!
Биби, мацко, в теб ми е надеждата този месец! Графика имаш...пу-пу-пу страхотна! Дай Боже, това да е твоя месец!
Вики и Соф, на вас не ви ли е време за тестчета тия дни?  :wink:
Надеж - това е то пълно щастие: две чертички с точица на място и повръщане! Ние тук по-старите имаме една такава уговорка - Че ще повръщаме с усмивка, колкото и да ни е зле, само да ни се случи и на нас да видиме своите точици със сърчица!
Криска, мила, аз не съм чела постовете ти преди да ги изтрият и не съм много наясно какво  е станало, но съм сигурна в едно: Всяко зло за добро. Така е трябвало да стане и знам, че сега ти е гадно и те боли, но времето лекува. Приеми го така: този човек не е бил за теб и твоята идеална половинка те чака някъде там навън, само трява да се откриете. И тогава ще бъдете прекрасни родители! Ако пък е станало сега - добре! Значи така е трябвало. А ти ще си страхотна майка! Ако имаш нужда от нещо, винаги съм насреща!  :hug2:
Биби, Роузи, Софи, Вили, Светле -   :balk_104: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 09:27:07 am от Vickson »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #88 -: Февруари 25, 2009, 09:45:44 am »
Еееее, при мен лелката е като по часовник! Вече дойде на гости, така че, останалите - стискайте краката ще я държа здраво! И без това този месец си я исках като ... топъл хляб! Айде останалите, вие сте на ход!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #89 -: Февруари 25, 2009, 09:46:18 am »
Здравейте и от мен!
Благодаря за пожеланията и недеждата, все още лелка няма, тем е 37,1  :wink:
Радост мерси за кафенцето и укрех при док!
Криска, аз също несъм чела постовете ти, но съм сигурна че всяко зло за добро!  :bighug:
Вискънче, да хайде старите кучета да се обаждат вече е срамотаааа  :D
Целувки на всички - много ви обичамммм!
Чакам с нетърпение почивните дни!

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #90 -: Февруари 25, 2009, 09:50:08 am »
Здравейте момичета!
Благодаря на Радостинка за хубавото кафенце и на Смайл бейб  за прекрасната новина  :balk_16: :balk_5:
много се радвам, че кошмарите ти не са се случили и сега вече ще се включиш активно в "ловуващи" :)

Криска колкото и егоистично да звучи аз пък се надявам да не е станало точно сега и ще ти кажа защо:защото ти си прекрасен човек и ще намериш добър мъж и човек,който ще заслужава и ще бъде щастлив да е баща на децата ти.Успех дано се случи това което ти искаш.

Като се замисля и ти си напълно права Дени, но то каквото и да казваме, ако ще има да става, просто ще стане  :wink:

Viviq  , наистина здрав лов му ударихме  :lol: Но този месец някак ни се отдава с лекота ловния процес  :balk_105: Дано да сме хванали нещо в мрежата.  :wink:
Надеж , то гаденето скоро ще мине миличка, но пък ще промени живота ти завинаги с едно съкровище  :babyflips:

 Радост  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  за прегледа.
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 11:38:52 am от нерито »
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #91 -: Февруари 25, 2009, 09:56:28 am »
Добро утро и от мен!
Пожелавам ви една прекрасна сряда и бързо-бързо да става петък, че да си починем 4 дни! :D
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #92 -: Февруари 25, 2009, 09:57:04 am »
Мили момичета, сърбят ме ръцете да споделя. Много ми се искаше да ви зарадвам, но вече два пъти правя тест и нищо  :( А досега само един път съм имала такова голямо закъснение и то беше свързано с наистина голям емоционален стрес. Чета, чета и все си мисля, че трябваше да отчете вече, ако има нещо. Но ясно си спомням как док ми каза да чакам 10-дневно закъснение и тогава да правя тест и да ходя при него. А на тестовете друго пишат...
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #93 -: Февруари 25, 2009, 10:01:11 am »
Хей,здравейте сладурки,
много сте активни тази сутрин,дано е на късме,както за Биби и Радост ,така и за другите чакащи :wink:
Смайл байби,браво за гадината,че я няма...давайте сега  :wink:
Надежд,така е мила ...нали е за хубаво....всичко се изтърпява :)
Криска,освен една мнооого топла и силна прегръдка от мен мила, друго няма как да ти помогна в този не лек за теб момент!!!Гушкам те много!!!
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #94 -: Февруари 25, 2009, 10:10:15 am »
Добро утро и от мен.
Криска аз също не съм чела изтритите ти постове,но предполагам за какво става въпрос.Няма да ти кажа нищо,защото знам че думите в такива моменти не са успокоителни а досадни.Мога само да те  :bighug: и да ти кажа да не съжаляваш за нищо.След всяко лошо нещо идва голяма радост.Силно се надявам че и при теб ще е така.
Нерии градска как си бе душа?Какво ново?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #95 -: Февруари 25, 2009, 10:57:38 am »
.....
(хвърли едно око на графиката на Крис)
.....

Изкуших се и погледнах... Май, май каквото е имало да става е станало вече! Ама къде е гордата собственичка на тая графика?!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #96 -: Февруари 25, 2009, 11:34:02 am »
Kriska  :bighug:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #97 -: Февруари 25, 2009, 11:37:56 am »
Добре съм Илианче  :wink: ловувах, ловувах и сега чакам  :wink:

Много студено в нашия град  :)

Ох, Соф, тихо, че аз съвсем случайно съзрях ... и сега не знам какво да си мисля :balk_113: Дано не съм я обидила с нещо.



« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 11:40:22 am от нерито »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #98 -: Февруари 25, 2009, 11:45:54 am »
Каквото и да е станало или ще става, нека Криси сама да прецени кога да ни каже!
За сега от нас се иска само да я подкрепяме!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #99 -: Февруари 25, 2009, 11:52:01 am »
Съгласна съм Соф  :D

Криска    :bighug: