0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #40 -: Февруари 23, 2009, 19:11:16 pm »
Здравейте и от мен !Честита ни нова седмична темичка!
Сутринта много ми се спеше и окъснях и не можах да влезна за това чак сега!
Айде дано ни е на късме и само хубави новини!
А сега за аперитивче да пийнем по едо и да си помечтаем за морските вълни !



Приятна вечер на всички !
[/url]
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #41 -: Февруари 23, 2009, 19:43:42 pm »
Цоп и аз в новата темичка.Айде дано да е много късметлийска и  пълна с положителни тестове.
Ще помоля да ме махнете от ловуващите.За мен гоненето на яйцето приключи,или по-точно го изпуснахме този месец,защото бяхме на сватба точно тогава.
Приятна вечер на всички пожелавам.
*
:(
« Отговор #42 -: Февруари 23, 2009, 19:55:43 pm »
Здравейте, мили приятелки! Отдавна не съм влизала тук, което е много несериозно от моя страна, за което се извинявам! Не че съм нямала желание, но този път като чаках след закъснението толкова се надявах, че след като разбрах , че темепературата и самото закъснение са от възпаление направо  посърнах отвсякъде! Хайде отново започваме ! но много боли!Жестоко! Толкова е гадно!  :(  Това е
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #43 -: Февруари 23, 2009, 21:51:06 pm »
Горе главата Бебчо!Нещата рано или късно ще се наредят,просто не може да не стане!Стискам ти палци само да е по-скоро!

Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2009, 06:50:13 am »
Добро утро момичета :D
Мисля, че е време за кафеее, хайде ставайте :D


Лек и усмихнат ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #45 -: Февруари 24, 2009, 07:00:31 am »
Добро утро и от мен!!
Радост,мерси за кафенцето!Ето ви полезна закуска
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #46 -: Февруари 24, 2009, 07:30:02 am »
Добро утро и от мен.
Благодаря за кафенцето и закуската.
Лек и пълен само с хубави преживявания ден ви желая.
Айде време е някой да ни зарадва вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #47 -: Февруари 24, 2009, 07:54:04 am »
Добро утро, момичета. Нов ден - нов късмет :) Отново на работа,но пък се задават 4 чудесни почивни дни ...  :D
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #48 -: Февруари 24, 2009, 07:59:52 am »
Добро утро ранобуднички!
Радост мерси  за кафенцето !
Глътнах го и айде да бегаме на работа!
Лек и усмихнат ден момичета!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #49 -: Февруари 24, 2009, 08:28:25 am »
Мале как ви завиждам,че почивате по празниците.При нас да си ги нямаме такива,само неделя не работи склада.Е,ние с колежките сме се разбрали така,че 2 съботи работим две по цял ден,2 съботи почиваме.Ама за празници........само си мечтаем.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #50 -: Февруари 24, 2009, 08:52:17 am »
Маринка и при нас е така, в повечето случаи не почиваме по празниците, а шефа се одумва и в събота да работим по цял ден не до обяд :x, но дано не го направи, че тогава въобще няма да разбера какво е почивка. Маринка ако не е тайна къде работиш, че тук до нас има доста складве дето почват работа сутринта рано рано да не се окаже, че работим през няколко склада :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #51 -: Февруари 24, 2009, 08:56:35 am »
Млечна борса,ама ние сме си нашата и още една фирма,инъче сме в от циркова площадка нагоре,ако знаеш къде е офис 1 в него район,ние сме там из уличките,малко забутано/ама че обяснение му дръпнах  :lol:/.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #52 -: Февруари 24, 2009, 09:00:25 am »
Предположих, че може да е млечна борса, защото и до нас има няколко и те почват работа толкова рано, аз съм в района на зеленчукова борса, т.е в бившия Лазур, във вашия район имаме клиент, който се занимава с това :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #53 -: Февруари 24, 2009, 10:19:39 am »
Здравейте и от мен мили дами!
Мерси за кафето и закуската, Маричне и Радост, да работи на едно място и да не се срещнете аааа ще ви се карам  :lol:
Е неиздържах, правих тест,  :bfn:, знаех си че ще е така, но пък и е рано, втори ден! Но надеждата е последна, това е ще вярвам, ще се моля! И най-важното ще се усмихвам, напук на всичко!  :P
Лек и усмихнат ден от мен, и хайде да идва петък че ни чакат четири дни почивка! :D
Вискън как си мила?

Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #54 -: Февруари 24, 2009, 10:32:02 am »
Биби,ако съдим по графиката овуто може да е била на 19 ден,което си е само 10 дни.Каквото и тестче да си направиш няма да покаже ;) Стискам силноооо пръстчета за теб!Дано това е твоят месец и след два-три дни да повлечеш крачета :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #55 -: Февруари 24, 2009, 10:40:26 am »
Биби,ако съдим по графиката овуто може да е била на 19 ден,което си е само 10 дни.Каквото и тестче да си направиш няма да покаже ;) Стискам силноооо пръстчета за теб!Дано това е твоят месец и след два-три дни да повлечеш крачета :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря ти много, дано, каквото Господ е решил това да бъде! :bighug:

*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #56 -: Февруари 24, 2009, 10:44:26 am »
Добро утро и от мен, мацки.
Радост, как ги правиш тия кафета, та остават топли и за по-малко ранобудните като мен?  :D
Маринка, много правилно, стига тортички и кроасани, че зимата вече си отива, а някои сме се закръглили повече от желателното :oops:
Биби, Пламитото е права, може просто да е било рано за тест  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Аз да ви се похваля, че милото най-после свърши инжекциите и след 20 дни ще правим контролна спермограма. Дано резултатът да е добър и да е имало смисъл от мъките, стискайте ни палци :grouphug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #57 -: Февруари 24, 2009, 11:35:39 am »
Здравейте момичета днес имах работа и чак сега сядам да ви видя.Биби :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:дано да е рано и затова теста да е :bfn:. Jael дано има желания резултат и скоро се похвалиш.Приятен ден на всички.
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #58 -: Февруари 24, 2009, 11:59:38 am »
Добър ден и от мен!
Биби - докато няма лелка, има надежда!!!  :crossfingers:/това ми е станало като мото/
Jael - дано резултата ви зарадва. Аз да попитам - за какво са му били инжекции на мъжа ти?! :oops:
Приятен ден на всички!!! :D
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #59 -: Февруари 24, 2009, 12:15:32 pm »
Jael - дано резултата ви зарадва. Аз да попитам - за какво са му били инжекции на мъжа ти?! :oops:
Вики, 3 месечна хормонална стимулация правихме. С олигоастенозооспермия сме. Според док би трябвало да даде резултат в неговия случай, пък ще видим...