0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пускам тази тема с риск да ме линчуват много жени тук.
Извинявам се предварително ако е пускана и преди(нямах време да ровя в архива)
Ако модератора счита,че не полезна-да я изтрие.
Та...моята история..
След повече от 12 години неизяснени причини за моето безполодие обърнах гръб на традиционната медицина.
Минах през какви ли не изследвания-всичко е в граници.2 диагностични лапароскопии-пак нищо.Разбира се и спермограма се направи-и там е ОК.
В отчаянието и безсилието си реших да се обърна към ултрасензорен медиатор-сиреч екстрасенс.Тук няма да споменавам името за да не се тълкува като вид реклама.
Факт е,че след енергийната корекция аз се чувствам доста по-добре психически и физически и то само за 1 месец.
Тук има ли жени,прибегнали до този вид "лечение"?
Нека да споделят своя опит.




*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Ултрасензорна медиаторика и феноменология
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2009, 14:55:31 pm »
Киви, аз съм прибягвала до екстрасенс, но нe заради проблемите покрай забременяването. Преди години ми бяха открили поликистоза - потвърдена оъ двама лекари. Ходих при един екстрасенс и след може би 2 месеца сеанси(отдавна беше) на УЗ се видя, че поликистоза няма. Това, че някои неща нямат логично медицинско обянение, не значи че трябва веднага да се отхвърлят. Дори това, че сега се чувстваш по-спокойна и позитивна не е малко :bighug:


*
Re: Ултрасензорна медиаторика и феноменология
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2009, 17:26:05 pm »
Да споделя и аз моя опит  :)
И аз ходих при една приятна жена, която е помогнала на много хора. Три месеца подред твърдеше, че вече е станало бебето и на третия, когато пак ми дойде беше по-разочарована от мен и много объркана. Също и се чувстваше много неудобно, все едно ме е подвела, не искаше да ми взема пари. Спрях да ходя, май се чувствам по-добре сега, знам ли може да ми е помогнала до някаква степен да си възвърна вътрешния баланс и да не съм чак толкова нетърпелива :)