0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Да помогнем!
« -: Февруари 15, 2009, 00:42:55 am »
Мили момичета,аз съм от Кюстендил.В нашият град има дом  за деца сираци и болни.Няколко пъти им нося храна и им организирахме тържество за коледа.Ако имате възможност,дайте да съберем малко играчки,дрешки и пари и да им ги занесем всички.Те са от 0 до 1 и от 1 до 3 години.Има и по-големи.Ако имате желание свържете се с мен и нека се опитаме да помогнем на дечицата,имащи нужда от грижа,доброта и майчина ласка.
Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Да помогнем!
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2009, 20:48:26 pm »
Руру, виждам, че не си от скоро във форума, но явно не си чела от доста време в Зачатие, иначе щеше да ти е известно какви инициативи предприема и осъществява сдружението.

Иначе чудесно е, че си се замислила за дечицата.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Да помогнем!
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2009, 10:04:27 am »
Руру, аз, както и още десетки момичета от българският форум на Тоше Проески /почти съм сигурна, че знаеш кой е той и какъв човек е бил  :(/, участваме почти всеки месец в благотворителни акции под надслов "Тошин мост на любовта". Акциите се провеждат всеки месец в различна държава - декември беше в Македония, януари в България и т.н.  Често провеждаме и мини-акции за домове в страната ни. Скоро  дарихме пари и дрехи за дома за деца в Нови хан. А в момента събираме неща за едно семейство от София с 8 деца.
Ти ни даваш много добра идея в момента  :D
Ще ти пиша на лични   :wink:
« Последна редакция: Февруари 18, 2009, 10:06:34 am от Eли издънката :) »