0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #20 -: Март 10, 2006, 11:37:29 am »
Цитат на: minim
Здравейте на всички тук...
Много неща изчетох тук във форума, но никъде не срещнах името на д-р Пъневска.
Тя работи в Майчин дом и ми прави оперативната лапаро...
Сега...ми предстои при нея инсеминация, но никъде не прочетох нищо за нея. Преди години правих инсеминация при доц. Ватев, но по ред причини сега търся друг вариант. Някой да е чувал нещо за нея и за работата й. Иначе тя работи в екип с проф. Налбански и д-р Филипов.


Прегледай и тази тема minim:

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=740&highlight=%CF%FA%ED%E5%E2%F1%EA%E0
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #21 -: Март 10, 2006, 14:45:41 pm »
аз бях там през февруари за лапароскопия, по това време имаше и момичета за инсеминация. Видях им фактурите, които са платили на касата на Майчин дом. В цената от 400лв. влизат и фоликометриите и инсеминация и донорския материал. Закупувало се само някаква пипета или нещо от сорта, неразбрах много, но тя не била скъпа. Това е цена за донорска вътрематочна инсемиция, а тези които са със собствен материал мисля че цената беше 280лв.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #22 -: Март 15, 2006, 19:42:45 pm »
Относно цените, видях, че сте писали за Владимиров и за Стаменов. Аз ходя при Стаменов. За първата инсеминация платих 150 лв. като не съм платила нито един преглед, консултация и каквото и да било, а аз често ходех. Втората ми инсеминация струваше 200лв., защото правихме два дни поред/тоест две инсета за 200лв/. Това е всичко, което съм платила при него. Дори и болничен ми даде лекаря. Желая успех на всички момичета.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #23 -: Декември 11, 2010, 20:19:56 pm »
Хмм тук ми намирисва на платена антиреклама вече, поради простата причина, че при др Пъневска ходя повече от 10 години на прегледи, отношението и е страхотно и съм 100% убедена в професионалните и възможности и опит. Препоръчала съм я на всичките си приятелки и съответно всички ходят на прегледи при нея, и всички са с чудесни отзиви за нея. На една от приятелките ми даже и прави лапароскопия, в следствие на което сега си има едно прекрасно малко ангелче. Помогнала е на толкова много жени да забременеят..чак се чудя от каде ги измисляте тези злобни коментари?!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #24 -: Декември 11, 2010, 20:38:30 pm »
babydollR8, обърни внимание, че темата е стара, коментарите са от 2006 год.

Няма конспирация.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #25 -: Декември 16, 2010, 16:51:39 pm »
zdraveite
Iskam i az da se vklucha s komentar za dr.Panevska-Prez 2006 god. ppri neia pravih laparoskopia i sled tova miomektomia.tia e strahoten lekar-mnogo dobar profesionalist az sam mnogo dovolna ot neia i ia preporachvam goreschto