0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« -: Март 08, 2006, 19:58:22 pm »
Здравейте на всички тук...
Много неща изчетох тук във форума, но никъде не срещнах името на д-р Пъневска.
Тя работи в Майчин дом и ми прави оперативната лапаро...
Сега...ми предстои при нея инсеминация, но никъде не прочетох нищо за нея. Преди години правих инсеминация при доц. Ватев, но по ред причини сега търся друг вариант. Някой да е чувал нещо за нея и за работата й. Иначе тя работи в екип с проф. Налбански и д-р Филипов.
*
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #1 -: Март 08, 2006, 20:48:12 pm »
За д-р Пъневска нищо не мога да ти кажа.Но би ли споделила поради какви причини се отказа от Ватев.Аз мислех да ходя при него,но прочетох разказа на Бубата и изтръпнах.Успех  :sperm:
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #2 -: Март 08, 2006, 21:01:19 pm »
бях при него отдавна, преди около 5 год.
Правихме две инсеминации с много силна стимулация.
при нас проблема е мъжко естество...инсеминациите бяха с донор...
а това, което най-не ми харесваше в цялата ситуация там, е че всичко е само на един тефтер...нямам документ от там за нищо, все едно не съм ходила никога там, нямам никакви резултати получени на ръка, нямам снимки от фоликометрията, няма разписки...нищо...и другото е - процедурата за получаване на донорски материал, по-точно липсата на такава. Миналата година пак отидох при Ватев с желание да започна на ново. Тогава той ми каза, че си спомнял за мен /преди 5 год. и при толкова много пациентки -интересно как се помнят , като няма дори  от къде да погледне/, как са преминали предишните стимулации...и ей такива неща. Иначе по принцип е внимателен, но ...нещата му не са уредени някакси, а на мен това не ми харесва. Иначе за Ватев има изписано доста тук. Сама трябва да предцениш. Успех, ще ти стискам палци, каквото и да решиш.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #3 -: Март 08, 2006, 22:52:48 pm »
тук наистина досега не съм срещала отзиви за Пъневска, но в клуб Проблемно забременяване на дир.бг навремето съм чела няколко и, честно казано, хич не бяха особено позитивни. жалко, че сега търсачката на дир-а не работи и не можеш да потърсиш в архивните теми.

ако ще правите донорски инсеминации, вероятно няма особено значение, но ако ще правите съпружески, при мъжки фактор - не бих препоръчала Майчин дом като място за такива упражнения. цаката на инсеминациите при мъжки фактор до голяма степен се крие в обработката на материала и използваните среди. а в МД няма отдавна кой да прави такива неща - нито имат специалистите, нито материалната база.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #4 -: Март 08, 2006, 23:14:25 pm »
преди време, когато работеше търсачката в дир-а, прочетох някои неща за нея, но бяха съвсем кратки и не получих необходимата информация /а защо не работи търсачката там..))) /
Благодаря ти Jam за бързия отговор.
При нас във всеки случай ще е с донор. Ще пробвам там, пък ако нещо се отчаям пак ...тогава вече незнам на къде ще ходя...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #5 -: Март 08, 2006, 23:35:45 pm »
защо да не знаеш къде да ходиш? почти всички клиники по стерилитет предлагат донорски инсеминации и не са особено скъпи...
не е само МД на тоя свят вече, слава богу!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #6 -: Март 09, 2006, 01:37:54 am »
защото при Ватев не ми се ходи, при Щерев също, сега и от МД ако се отчая, съвсем.....
да обикалям клиниките ..........докато .... :cry:  :cry:  :cry:
*

    erat

д-р Пъневска
« Отговор #7 -: Март 09, 2006, 09:22:36 am »
Здравейте, аз почти не пиша тук. Не можах да се въздържа относно д-р Пъневска. Накратко губене на време и пари. Ако искаш ще пиша подробно за "усмихнатата и лъчезарна" докторка.
Явно имаш нужда от съвет, затова си позволявам да ти препоръчам д-р Стаменов. Успех.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #8 -: Март 09, 2006, 09:37:23 am »
Цитат на: minim
защото при Ватев не ми се ходи, при Щерев също, сега и от МД ако се отчая, съвсем.....
да обикалям клиниките ..........докато .... :cry:  :cry:  :cry:


както вече казах, слава богу, сега изборът е по-голям.
от МД всички сме се отчаяли отдавна - а специално за стерилитет това място не е правилното поне от 10 години! всички специалисти по стерилитет, които са стрували нещо, вече са избягали оттам и са си направили частни клиники.

отиди при Владимиров или Стаменов - добри и почтени лекари, които ще ти помогнат. клиниките ТРЯБВА да се обикалят, но преди да се вземе решението, не след това... трябва да направиш информиран избор.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #9 -: Март 09, 2006, 13:13:12 pm »
На мен д-р Пъневска ми прави лапаро. Казват, че е добър хирург.
И аз  мисля, че  НЕ е добър избор за инсе.
А и инсе за 20 лв... цената за сметка на качеството.
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #10 -: Март 09, 2006, 14:02:01 pm »
Всъщност за каква инсеминация говорим - влагалищна или вътрематочна? Щото това 20 лева  8O

Ако е за донорска и при теб няма никакви, ама никакви проблеми, може и влагалищна да свърши работа :?:

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #11 -: Март 09, 2006, 15:49:15 pm »
цената от началото на тази година е 400лв. и е за вътрематочна инсеминация, като и донорския материал влиза в тази цена.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: д-р Пъневска
« Отговор #12 -: Март 09, 2006, 15:50:41 pm »
Цитат на: erat
Здравейте, аз почти не пиша тук. Не можах да се въздържа относно д-р Пъневска. Накратко губене на време и пари. Ако искаш ще пиша подробно за "усмихнатата и лъчезарна" докторка.
Явно имаш нужда от съвет, затова си позволявам да ти препоръчам д-р Стаменов. Успех.

здравей erat, иман нужда от съвета ти....може ли да споделиш повече от впечатленията си?
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #13 -: Март 09, 2006, 16:52:18 pm »
Цитат на: minim
цената от началото на тази година е 400лв. и е за вътрематочна инсеминация, като и донорския материал влиза в тази цена.


Ами че то като в частните клиники ... а могат ли да предложат достатъчно качествена услуга :?
Благодаря ти, Бени!







*

    erat

за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #14 -: Март 09, 2006, 16:54:18 pm »
Цитат на: minim
цената от началото на тази година е 400лв. и е за вътрематочна инсеминация, като и донорския материал влиза в тази цена.


Каква е тази цена 400лв.? При Пъневска ли?
Отговарям относно питането за д-р Пъневска. Случайно попаднах на нея. Бях тръгнала при д-р Начев, нямаше го и влязох при Пъневска.
Предледа ми изследванията за около 5 мин. и каза почваме от начало. На въпоса колко Ви дължа, отговора беше "за консултация с доц. 30лв."
Отново хормони (около 80лв.) и отидох в АГ за 5 дни. За тези 5 дни и видях 2 пъти "усмихнатата" физиономия". Заключениетео беше трябва лапроскопия, ще ви струва между 100 - 200 евро. Мнението за Пъневска не е само мое. Имаше момичета в АГ-то които стояха там, само да ползват спането, иначе се лекуваха на други места.
Миним, защо не влезеш в чата. Там ще научиш полезни неша.
Успех.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #15 -: Март 09, 2006, 21:18:28 pm »
цената за донорска инсеминация при д-р Владимиров е 390 лева, като за тия пари ще те гледат като писано яйце.
при д-р Стаменов не знам колко е, но не вярвам да е повече.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #16 -: Март 09, 2006, 21:33:21 pm »
Цитат на: jam

при д-р Стаменов не знам колко е, но не вярвам да е повече.

Даже е по-малко  :P
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #17 -: Март 09, 2006, 22:27:36 pm »
при д-р Стаменов инсеминациите със стимулация ли са или това е строго индивидуално?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #18 -: Март 09, 2006, 22:50:09 pm »
Цитат на: minim
при д-р Стаменов инсеминациите със стимулация ли са или това е строго индивидуално?


не само при него, но и във всички клиники е строго индивидуално! :)
зависи от състоянието на жената...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    tusana

400 лв. инсеминация в мд
« Отговор #19 -: Март 10, 2006, 08:26:36 am »
здравейте и аз чух от една близка, че в майчин дом софия 400 лв. струва инсеминацията пакет от тази година, но това вярно ли е? просто ми е интересно това какво включва всъщност?и фоликулометрия  и каква инсеминация влагалищна или вътрешноматочна?
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #20 -: Март 10, 2006, 11:37:29 am »
Цитат на: minim
Здравейте на всички тук...
Много неща изчетох тук във форума, но никъде не срещнах името на д-р Пъневска.
Тя работи в Майчин дом и ми прави оперативната лапаро...
Сега...ми предстои при нея инсеминация, но никъде не прочетох нищо за нея. Преди години правих инсеминация при доц. Ватев, но по ред причини сега търся друг вариант. Някой да е чувал нещо за нея и за работата й. Иначе тя работи в екип с проф. Налбански и д-р Филипов.


Прегледай и тази тема minim:

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=740&highlight=%CF%FA%ED%E5%E2%F1%EA%E0
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #21 -: Март 10, 2006, 14:45:41 pm »
аз бях там през февруари за лапароскопия, по това време имаше и момичета за инсеминация. Видях им фактурите, които са платили на касата на Майчин дом. В цената от 400лв. влизат и фоликометриите и инсеминация и донорския материал. Закупувало се само някаква пипета или нещо от сорта, неразбрах много, но тя не била скъпа. Това е цена за донорска вътрематочна инсемиция, а тези които са със собствен материал мисля че цената беше 280лв.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #22 -: Март 15, 2006, 19:42:45 pm »
Относно цените, видях, че сте писали за Владимиров и за Стаменов. Аз ходя при Стаменов. За първата инсеминация платих 150 лв. като не съм платила нито един преглед, консултация и каквото и да било, а аз често ходех. Втората ми инсеминация струваше 200лв., защото правихме два дни поред/тоест две инсета за 200лв/. Това е всичко, което съм платила при него. Дори и болничен ми даде лекаря. Желая успех на всички момичета.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #23 -: Декември 11, 2010, 20:19:56 pm »
Хмм тук ми намирисва на платена антиреклама вече, поради простата причина, че при др Пъневска ходя повече от 10 години на прегледи, отношението и е страхотно и съм 100% убедена в професионалните и възможности и опит. Препоръчала съм я на всичките си приятелки и съответно всички ходят на прегледи при нея, и всички са с чудесни отзиви за нея. На една от приятелките ми даже и прави лапароскопия, в следствие на което сега си има едно прекрасно малко ангелче. Помогнала е на толкова много жени да забременеят..чак се чудя от каде ги измисляте тези злобни коментари?!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #24 -: Декември 11, 2010, 20:38:30 pm »
babydollR8, обърни внимание, че темата е стара, коментарите са от 2006 год.

Няма конспирация.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: за Майчин дом и д-р Пъневска
« Отговор #25 -: Декември 16, 2010, 16:51:39 pm »
zdraveite
Iskam i az da se vklucha s komentar za dr.Panevska-Prez 2006 god. ppri neia pravih laparoskopia i sled tova miomektomia.tia e strahoten lekar-mnogo dobar profesionalist az sam mnogo dovolna ot neia i ia preporachvam goreschto