0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #220 -: Август 31, 2015, 19:50:26 pm »
Здравейте момичета аз забременях от втора  инсеминация   д-р Даскалов
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #221 -: Ноември 08, 2015, 11:43:31 am »
Здравейте, момичета. Забременях от първа инсеминация при д-р Даскалов. Процедурата беше извършена в New life.


*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #222 -: Май 12, 2016, 11:14:03 am »
Здравейте! Забременях след 4та инсеминация в Тутракан, д-р Б.Бойчев
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #223 -: Юли 17, 2016, 15:13:35 pm »
Здравейте, момичета!

Забременях при втора инсеминация в клиника "Щерев". Процедурата беше извършена от д-р Надежда Магунска! Инсеминацията беше стимулирана имах 4 фоликула, но накрая се пукна само един, но затова пък успешно. Първата ми инсеминация беше на спукан фоликул, а втората на неспукан. 24 часа преди процедурата ми биха Прегнил, точно на 24 декември ми беше инсеминацията, а забременях на 25 декември. Коледно чудо! :) Разбрах, че съм бременна чак след 3 седмица, на втората седмица прокървих и си помислих, че ми дойде. Голям рев беше! :) Според мен ми се пукна един от задържанита фоликули. На 5 седмица отново прокървих и то доста обилно, но лекарите ми казаха да изчакам, тъй като било нормално, ако има аномалии ембриона на 5 седмица, организма да го изхвърли, въпреки че на видеозона се видя сърчицето. Лежах 2 седмици вкъщи, докато ми спре кървенето. После в 4 месец пак получих много силен кръвоизлив. Според мен тогава се спука и последния фоликул, преди това ми казаха, че имам киста, а след това просто изчезна. Лежах малко в болница, но се оправих. В петия месец най накрая решиха да ме изкарат в болнични, въпреки че откак съм бременна работих тази година само 6 седмици. Сега съм в 31 седмица и се подготвям за раждане. Не знам, дали ще е леко, защото ми откриха и миома, а тя се намира долу и при раждането, бебето може да я натисне с главичката си. Тя и сега си ме наболява от време на време, но си търпя, всички мъки си заслужават. :)

Дори и да се върна назад пак бих изтърпяла всичко, за да имам своето слънчице. Въпреки че като цяло бях късметлийка, че пък бременността не ми беше тежка. С изключение, че не ми се яде месо и ми се повдига от него, почти не съм повръщала, и не съм била постоянно уморена.

Пожелавам успех на всички, които се опитват да забременеят, може и те да имат като моето Коледно чудо! :) Всичко е възможно, дори да изглежда невъзможно, човек само трябва да вярва!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #224 -: Септември 02, 2016, 18:58:03 pm »
Момичета, предстои ми инсеминация при д-р Белчева на ЕЦ. Ако някоя от вас има мнение за д-р Белчева, моля да го сподели
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #225 -: Септември 02, 2016, 21:22:44 pm »
Професионалист само хубаво мога да кажа за нея
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #226 -: Септември 08, 2016, 17:01:40 pm »
здравейте въпрос.
тъй като ние сме в началото а моята мечта е близнаци каква е успеваемостта при инсеминация.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #227 -: Септември 08, 2016, 17:28:15 pm »
nadiapencheva86,
До колкото съм наясно ,ако си стимулирана в зависимост от образуваните фоликули,а ако не си както при нормално зачеване.