0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #20 -: Май 23, 2009, 10:11:38 am »
 Момичета, каквото и да решите ви пожелавам от сърце успешен завършек на нещата и здрави бебчета на финала. Много трудно решение ви предстои, но се доверявайте на лекарите си. Аз бях в същата ситуация преди време. Върнаха ми 3 ембриона и се оказа, че в мен туптяха 4 сърчица. В последствие едното отпадна само и тогава започна голямото чудене как да постъпя. Много ми се искаше да задържа и трите, но доктор Стаменов беше категоричен, че трябва да направим редукция, защото съм дребна и рискът е голям. Реших да му се доверя. Изкарах бременността си със свито сърце  и страх от усложнения след редукцията, защото доктора каза, че има 10% риск. Сега слава Богу  се радваме на нашите малки момиченца.
 Желая на всички ви успех, каквото и да решите.

               :bighug:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #21 -: Август 02, 2009, 00:48:11 am »
:)В крайна сметка аз редукция не направих и си нося трите бебета :)
Дано ги износя и до края в което аз много вярвам:)

Моят доктор още в началото ми каза, че един от критичните моменти ще е 5-6 месец за еднояйчните близнаци за да не си оплетат пъпните върви. Може би защото започват да шават повече през този период.
Сега влязох в 5 месец и се надявам както и досега всичко да е наред:)
Да не предизвиквам гадното червено дяволче, но досега бременността ми е спокойна и лека. Дай Боже така да остане и занапред.
Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #22 -: Август 02, 2009, 11:59:09 am »
 Лиско, дано бременността ти е лека и спокойна до края. Искрено ти се радвам и възхищавам.
Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #23 -: Януари 06, 2021, 00:30:19 am »
Здравей. Виждам, че публикацията ти и от отдавна. Какво се случи, как се развиха нещата?
*
Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #24 -: Януари 06, 2021, 12:32:19 pm »
Здравей. Виждам, че публикацията ти и от отдавна. Какво се случи, как се развиха нещата?

Мисля, че историята на Лиско я има в Историите на успеха написана. Но така или иначе на финала имаше три бебета.

26.09.2019
*
Re: критични месеци с тризнаци
« Отговор #25 -: Януари 06, 2021, 12:33:32 pm »
На Лисицата тризнацита се вече големи деца, ученици.