0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,
заради дъжда вчера имаше проблем с мрежовото оборудване на интернет доставчика ни, като чак днес, благодарение на мъжа на Jam успяхме да възстановим достъпа. За съжаление се наложи да се смени и IP адреса ни, което ще доведе до нови проблеми с кукитата ви.
Моля преди да се оплаквате че не може да се логнете - да изтриете кукитата си и да опитате отново.

Поздрави
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #1 -: Януари 29, 2009, 13:21:03 pm »
Здравейте!Изтрих бисквитките, и във форума успях да се логна,макар и бавно,но за календара не става  :(...изписва ми,че този линк не работи-грешка НТТР 404: този файл липсва...някакъв друг съвет?Благодаря!!!
*
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #2 -: Януари 29, 2009, 13:42:49 pm »
календара се сетват DNS-те към новото IP и след около час може би трябвало да заработи. Докато се опреснят навсякъде. Добри се обади за него преди малко.
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #3 -: Януари 29, 2009, 15:22:18 pm »
и при мен се получава същия проблем при отварянето на календара - грешка НТТР 404.
 :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #4 -: Януари 29, 2009, 15:39:52 pm »
и при мен се получава същия проблем при отварянето на календара - грешка НТТР 404.
 :(

да, при всички е така. имайте търпение - всичко ще се оправи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #5 -: Януари 29, 2009, 18:59:22 pm »
Ха ,Добър вечер и от мен!!
Плами,ама просто нямаше начин беееее,много хубава новина :DЧестито и лека бременост!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #6 -: Януари 29, 2009, 19:35:14 pm »
Ха ,Добър вечер и от мен!!
Плами,ама просто нямаше начин беееее,много хубава новина :DЧестито и лека бременост!
8O
*
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #7 -: Януари 29, 2009, 21:21:38 pm »
Beast, извинянам се за повторението на темата, отново.
Направих всичко, което прочетох...."Ако ползвате Firefox избирате от менюто:Tools/Options
В Options прозореца избирате "Privacy" и натискате бутона "Show Cookies ..."
Там е лесно - в полето за търсене написвате calendar.zachatie.org, селектирате с мишката всички кукита които за от там и натискате бутона "Remove Cookie".
На при влизането в календара, ми излиза надпис : Сървър calendar.zachatie.ord просрочи зададеното време за връзка.
Моля за мнение...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #8 -: Януари 29, 2009, 21:35:52 pm »
Никой не може да влезе в календара казаха че ще го оправят имайте търпение.
*
Re: Проблеми със сайта, форума и календара
« Отговор #9 -: Януари 30, 2009, 13:22:58 pm »
И календара вече работи - затварям темата.

Поздрави