0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос за L-карнитина
« -: Март 07, 2006, 09:02:44 am »
Здравейте, някой знае ли защо L-карнитин трябва да се пие на гладно 60 минути преди лягане /така пише в листовката/?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Въпрос за L-карнитина
« Отговор #1 -: Март 07, 2006, 10:23:34 am »
и мене ме утрепваше това указание навремето, когато давах на младежа Л-Карнитин.
изтълкувах си го, че не трябва да се приема едновременно с или веднага след храна. иначе просто няма начин вечер да си чак пък гладен...
нали и по принцип казват, че е добре да са минали поне 2 часа между вечерята и лягането.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Въпрос за L-карнитина
« Отговор #2 -: Март 15, 2006, 07:48:41 am »
аз пия Л-карнитин от много години. Никога не съм спазвала това което пише на опаковката. Пия го когато се сетя.
По принцип е най-добре преди тренировка да се пие, това подпомага разграждането на мазнините и изхвърлянето им.
*

    Anonymous

Въпрос за L-карнитина
« Отговор #3 -: Май 07, 2006, 13:47:23 pm »
за отслабване ли го пиеш?...и ако да- има ли ефект и какво съчетаваш с него като тренировка.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Въпрос за L-карнитина
« Отговор #4 -: Май 07, 2006, 14:23:40 pm »

        В залата където ходи мъжа ми,инструктура го е посъветвал да пие 1 таб. преди и 1 след тренировка.
*

    balmi

Въпрос за L-карнитина
« Отговор #5 -: Май 08, 2006, 14:32:58 pm »
Грейси, д-р Кацалов препоръча на мъжа ми Л-карнитин. Пие го сутрин преди закуска 2*500мг, а вечер - след вечеря 2*500мг. Не сме се съобразявали с листовката. Чувства се доре. Ще направиме контролна спермограма след известно време и ще  пиша дали има подобрение.