0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

enterokokus fekalis
« -: Януари 26, 2009, 12:19:42 pm »
ima li lechenie na enterokokus fekalis?Nqkoi ako znae neshto molq da spodeli!
enterokokus fekalis
« Отговор #1 -: Януари 26, 2009, 13:27:11 pm »
zdraveite momicheta.obrashtam se s molba za pomosht.V mikrobiologiqta e otkrit enterokokus fekalis .Sled lecenie ot 2 meseca,otnovo gi ima.Ako nqkoi znae nechto za tezi gadinki otnosno lechenie MOLQ VI neka sodeli
*
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #2 -: Януари 26, 2009, 14:07:06 pm »
И на мъжа ми намериха такива, лекувахме ги с Таваник, предписан от д-р Личев в Плевен. Това е антибиотик, така че не си го предписвайте сами. Струваше около 250лв за 28 дни. Толкова траеше лечението, след това всичко беше чисто. Това набързо, повече ще пиша малко по-късно.
 
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #3 -: Януари 26, 2009, 14:40:52 pm »
За лечение не знам, ама най-добре изхвърли прашките и носи бикини.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #4 -: Януари 26, 2009, 14:51:45 pm »
а къде е открит тоя ентерококус фекалис?
лечение има - пият се антибиотици и ги предписва лекарят. не се лекувай по Интернет!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #5 -: Януари 29, 2009, 14:09:42 pm »
Здравей, моля те пиши на кирилица!
В очакване ....
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #6 -: Януари 29, 2009, 18:30:07 pm »
Здравей,
На мъжа ми му предписаха Аугментин 0.625 мг 3х1 за около седмица до 10 дни  и няколко месеца след приема му микробиологията е чиста.
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #7 -: Януари 30, 2009, 09:31:04 am »
Няма нужда от няколко теми, пък и лечението при двамата партньори е еднакво.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: enterokokus fekalis
« Отговор #8 -: Май 03, 2009, 16:34:29 pm »
сьпруга ми има сьщия проблем лекувахме го с 4 5 вида антибиотици резултат няма казаха че и инвитро нестава с тази бактерия каде да ходим и какво да правим вече