0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2009, 13:22:08 pm »
Пети,аз в София ходя.
На мен лично ми излиза почти на половина./80 лева с пътя/
Ок, аз казах че всеки сам си решава... пък и пак повтарям едно е да си с едно бебенце,съвсем друго да си с три- и таксата ще е по-висока и пътуването е доста по-рисковано, а няма да и кажат нещо по-различно в София, казвам го от опит защото в началото на бременността имаше доста съмнения при мен и се наложи да ходя на 3Д и в София и във Варна...е и на двете места ми казаха едно и също, даже във Варна информацията беше и по-изчерпателна..
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2009, 15:02:45 pm »
Нефертити радвам се, 4е зву4иш така щастлива. За пръв път ли узнахте пола на сладурите?

200 лева? 8O 8O 8O
Все си мислех ,че  живеем в България и стандартът е друг.

И аз така реагирах, да не би защото имаш тройна радост цената да е такава? Чувала съм че доктора определя цените по някакъв неписан свой стандарт, ама чак пък 200 кинтааа - мееееее  :x
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2009, 15:18:58 pm »
Не знам как се смята това с броя на бебенцата, явно е някаква тарифа специална на Давидков, може скоро да включи и гестацинната седмица и ехографските параметри във функцията, с която формира цената. Кажете я тази реч, че и аз се заинтригувах :)
На мен най-известните и най-отдавна утвърдени специалисти по ФМ (говоря за преди 3 г. все пак) винаги са ми взимали цена като за един преглед, независимо, че прегледа е продължавал по-дълго заради двуплодната бременност.
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2009, 15:44:52 pm »
Не знам как се смята това с броя на бебенцата, явно е някаква тарифа специална на Давидков, 
Ами то е ясно, че е специална тарифа... то и за едно бебенце тарифата от 100-130 лв. си е специална, както и да го погледнеш  :lol:  :wink:
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2009, 15:53:56 pm »
абе сериозни са му цените и в никой случай не съм съгласна с това, че е според броя на бебетата. Ако е проблемна бременността пак отнема повече време, ако ще и с един плод да е. За секцио пак ли така тарифира.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2009, 15:57:55 pm »
Да, Петя, съгласна съм, а цените му за преглед ще чукнат цена за едно раждане още малко.
Освен това определено одеве си мислех, точно това, което написа Луната - един преглед с проблемна бременност или усложнения отнема много повече време и мисъл отколкото на брой бебета :)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2009, 15:58:56 pm »
Да момичета така е, затова има и други лекари  :lol: всеки сам си решава къде да отиде и колко пари да даде  :D
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2009, 16:19:13 pm »
За 250 лева общо заедно с пътните до Пловдив и София направих ФМ при д-р Даскалов, д-р Мазнейкова, д-р Димитрова - преглед с близнаци. Освен да е толкова добър, че е като за тримата и повече :)
Тези цени са абсурдно високи и чак е обидно!
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 16:22:39 pm от cygnus »
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2009, 16:21:29 pm »
Е кажете за речта, че и на мен ми причопли под лъжичката любопитството  :lol: :lol: :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2009, 16:23:15 pm »
Е кажете за речта, че и на мен ми причопли под лъжичката любопитството  :lol: :lol: :lol:
Там, ще да е ключа ;)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #30 -: Февруари 21, 2009, 16:46:57 pm »
Ще Ви разкажа подробно:преди седмица се обадих да разпитам първо за цените и говорих ли4но с д-р Давидков за едно беб4е-120лв,за 2бр. 160лв а за тризнаци 200 лв.Тъи като бях 4увала 4е приценява хората по външният вид и мен не ме пропусна да ме попита от каде съм и инвитро ли съм правила,казах 4е от едно варненско село макар 4е сам си 100% варненка,но за второто неможех да скрия. Доста се двуумих дали да отида защото верно цената е фрапантна ,но в краина сметка неустоях и записах 4ас.Като влезнах имаше 15 ми слава на мои гръб и оплюване на док Александров без малко да се скараме...... Съществения преглед запо4на и трая около 1 4ас като ми записа 2бр. диска с вси4ко което се виждаше на монитора като дисковете ми беше поръ4ал да си ги закупя предварително.Другото което ми каза 4е трябвало да ходим в 9 седмица ,а не в 14 защото така сме го затруднявали и бебетата немоЖели да се виждат добре и ми каза 4е април месец трябва да отида отново задължително ....... но ве4е тези 200лв запо4ват да ме притесняват,не сам сигурна 4е ще го посетя отново!
:)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #31 -: Февруари 21, 2009, 16:48:28 pm »
За 250 лева общо заедно с пътните до Пловдив и София направих ФМ при д-р Даскалов, д-р Мазнейкова, д-р Димитрова - преглед с близнаци.
Е Дони то преди 2-3 год. и прегледа при него беше 50 лв, ама...
Честно казано, не искам нищо лошо да кажа, но ходих и при доц.Димитрова в София, верно че прегледа беше 50 лв, но беше и 5 мин. и почти никаква информация....
 
и ми каза 4е април месец трябва да отида отново задължително ....... но ве4е тези 200лв запо4ват да ме притесняват,не сам сигурна 4е ще го посетя отново!
Ако всичко ти е ок, няма за какво да го посещаваш пак, той обича така да вика през две-три седмици...
 При него си заслужава да отидеш наистина ако има нещо сериозно, в моя случай д-р Александров видя нещо и първо ме изпрати при него и без естествено нищо да му казвам(защото исках да разбера дали наистина е толкова добър диагностик) и той го видя, за съжаление при доц. Димитрова не беше точно така, в началото нищо не видя и се чудеше защо д-р Александров ме изпраща при нея и след като и казах и и показах диск със снимки който д-р Александров ми беше направил за да и ги занеса тогава и тя видя...
 Не знам чувала съм че е много добра, но при мен не се прояви като добър диагностик, но после съвместно с д-р Александров ми предложиха как да процедирам. важното е че всичко завърши успешно.
 Когато си пред дилемата дали да оставиш или да премахнеш така желано и дългочакано дете повярвайте ми тези 100-200 лв ще ви се струват смешни....
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 16:59:31 pm от peta »
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #32 -: Февруари 21, 2009, 18:14:02 pm »
... Доста се двуумих дали да отида защото верно цената е фрапантна ,но в краина сметка неустоях и записах 4ас.Като влезнах имаше 15 ми слава на мои гръб и оплюване на док Александров без малко да се скараме...

Хм, тоя доктор Давидков ми стана страшно антипатичен!!! Ама какво да се прави хора всякакви  :)
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2009, 18:24:09 pm »
За 250 лева общо заедно с пътните до Пловдив и София направих ФМ при д-р Даскалов, д-р Мазнейкова, д-р Димитрова - преглед с близнаци.
Е Дони то преди 2-3 год. и прегледа при него беше 50 лв, ама...
Не, не, Петя, актуални са и сега или разликата да е  минимална. Може би момичета, които скоро са ходили при тях могат да кажат.
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #34 -: Февруари 21, 2009, 19:06:47 pm »
.........Като влезнах имаше 15 ми слава на мои гръб и оплюване на док Александров без малко да се скараме...... ....

Даааам почеркът бе същият при мен, толкова ми беше унизително и грозно това оплюване. За това ме отблъсна ужасно, а относно ре4та преди това, става въпрос за това че именно той е най-добрият диагностик, с най-добрата техника и пр. и пр. Явно нещо не го долюбва нашият док, защото не преставаше да го плюе като съответно искаше да ме припрати при своя приятел д-р Козовски - младши. Като ви казвам това става миналата година, посетих го заради извънматочна. Не помня колко пари ми взеха, защото бях толкова уплашена него момент а и съветите му и препоръките ме стресираха и вкараха в страшни филми, че не ми се припомня. Но като цяло от събраното инфо което имах бях готова и приготвила дори 150лв, а прегледа излезе много по-малко.

И все пак човека наистина разполага с добър видеозон и знае да гледа онова, което трябва. Разбира се, че ако се касае за проблем, може би ще преглътна и събера сили отново да го посетя, но ей така за изгъзица няма да отидааа  :x Така, че и Петя е права и всички останали които се възмущавате на ценовата му политика.
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 19:12:07 pm от dendy »
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #35 -: Февруари 21, 2009, 19:07:59 pm »
Не, не, Петя, актуални са и сега или разликата да е  минимална.
Ами значи ще ходят в София  :wink:
а относно ре4та преди това, става въпрос за това че именно той е най-добрият диагностик, с най-добрата техника и пр. и пр.
  osi_9
Единствената разлика при мен е, че не каза нищо лошо за д-р  Александров и слава богу, защото нямаше да мога да се въздържа ако оплюва любимият ми док.  :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 19:10:55 pm от peta »
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #36 -: Февруари 21, 2009, 19:15:10 pm »
Петя ти сподели ли му че Александров те праща? И още нещо, което според мен беше най-грубото, преди прегледа бая се бях развихрила в бг мама, да разпитавам за него и получавах на ли4ни супер отзиви и подкани да го посетя, след като отидох самият Давидков знаеше коя съм и че съм питала във форума  8O това направо .......... нямам думи....... И това докара до още една дъъългааа плеадааа за това колко сме найй и колко сме единствени. Не понасям такова отношение  :x
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 19:22:15 pm от dendy »
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #37 -: Февруари 21, 2009, 19:37:57 pm »
Петя ти сподели ли му че Александров те праща? И още нещо, което според мен беше най-грубото, преди прегледа бая се бях развихрила в бг мама, да разпитавам за него и получавах на ли4ни супер отзиви и подкани да го посетя, след като отидох самият Давидков знаеше коя съм и че съм питала във форума  8O това направо .......... нямам думи....... И това докара до още една дъъългааа плеадааа за това колко сме найй и колко сме единствени. Не понасям такова отношение  :x

Ееееееее тоя направо ме разби! Е гати агентурата дето си е пуснал из нета  :) Не смятам, че някой му се връзва на приказките обаче. То иначе нямаше да прибягне до такива методи за примамване на пациенти  :) Макар че е много подло според мен!
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 19:39:38 pm от Starlet »
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #38 -: Февруари 21, 2009, 19:53:35 pm »
Петя ти сподели ли му че Александров те праща?
Да, разбира се.  :D Просто му спестих, че отивам целенасочено (т.е. за да потвърди или отхвърли това което вече д-р Александров беше видял) и му спестих историята си, т.е. му казах че ми е първи опит ин витро и че  съм решила да ми проследява той бремеността.  :lol:  :wink:
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 19:59:16 pm от peta »
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #39 -: Февруари 25, 2009, 09:28:22 am »
Peta, извинявай, че се намесвам, но като чуя за Давидков и ми настръхва косъма.
Не знам какъв диагностик е, но ми загуби 1 година и ми направи 4 стимулации с Клостилбегит, без да проверява дали фоликулите изобщо се пукат след Прегнила, а проходимост на тръбите не е проверявал, защото нямало "ехографски признаци за това".
Дано да е по-добър при фетална морфология.