0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« -: Януари 22, 2009, 23:48:25 pm »
Добре дошли в новата тема! Моля ако някои може а ми каже в коя седмица може да се отиде на 3D,4D за диагностика на бебоците,на какви цени е услугата и доволни ли сте от д-р Давидков?
:)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #1 -: Януари 23, 2009, 09:48:03 am »
Писах ти лична.  :D
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #2 -: Януари 23, 2009, 10:01:13 am »
здравей, давидков вика пациентите си на фетална 3 пъти - 13 - 14 седмица, 20 - 21 и 29 - 30 седмица.
мнения за него има бол, потърси ги с търсачката. преди година цената му беше 100 лв за фетална морфология, кара я малко според пациента. ако му изглеждаш платежоспособна, ще те изцеди без скрупули.
дали съм доволна? противоречиво. той вече не е моят лекар.
можеш да потърсиш и доц. балев в болницата на темелков за същото.
късмет :)
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #3 -: Януари 23, 2009, 10:08:19 am »
За цената знам, че е 100 лв - имам записан час за другата седмица(20-21г.с) и след това мога да споделя прясна информация :)

*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #4 -: Януари 23, 2009, 10:45:05 am »
Ходих при Давидков да следи бременността ми в края на 2007 г. На мен ми вземаше по 120 лв., т.к. бях бременна с близнаци. Верно, че парите не са малко, но благодарение на него бях абсолютно спокойна до края. Разполага с отлична техника,  и е много добър диагностик. Всичко, което ми е казал за бебетата, беше вярно.
След като родих, отидох на преглед да ме види дали всичко е наред. Много внимателно ме прегледа, каза ми много неща, платих 90 лв., което ми дойде доста неочаквано. Може би трябваше да питам сестрата предварително за цената.
Информирай се за цената предварително, за да си подготвена.
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #5 -: Януари 23, 2009, 11:44:25 am »
Балев също е добър диагностик и аз съм ходила при Давидков- ще се въздържа от коментар!!!!!!!!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #6 -: Януари 23, 2009, 18:36:32 pm »
Благодаря Ви мацки! А вярно ли е 4е взема за броика бебета,защото аз сам с тризнаци....?
:)
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #7 -: Януари 24, 2009, 11:41:34 am »
Нефертити, диагностиката на многоплодна бременност е доста трудна. Със сигурност ще ти вземе повече, отколкото ако бебето беше едно.През 2007 г. вземаше по 80 лв. за диагностика на едноплодна бременност, и аз си мислех, че щом моите са 2, ще ми взема по 160. Е, вземаше ми по 120( не че са малко). Сега като чета какво са писали момичетата, май е вдигнал цената за диагностика на едноплодна бременност на 100лв. Обади се предварително, и не се притеснявай да питаш сестрата за цената. Ако ти каже че доктора трябва да каже, настоявай да говориш с него( няма нищо срамно). При всички случаи се информирай предварително, за да не те свари неподготвена.
Желая ти успех и лека и безпроблемна бременност.
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #8 -: Януари 25, 2009, 11:46:50 am »
Ако ходиш при него, събери си целите нервички и вземи доза "дебилизъм" /идва от дебил/ , защото иначе няма да издържиш на поведението му  :lol:
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #9 -: Януари 25, 2009, 18:18:52 pm »
Най много да го нашамаря,приклю4их с кариерата на кик боксиорка преди 2 години но може да го вразумя! :) утре ще се обадя за 4ас и ще питам за цените,но няма да се оставя да се гаври! Благодаря Ви моми4ета за инфото,пожелавам Ви много касмет!
:)
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #10 -: Януари 25, 2009, 18:50:53 pm »
Най много да го нашамаря,приклю4их с кариерата на кик боксиорка преди 2 години но може да го вразумя! :) утре ще се обадя за 4ас и ще питам за цените,но няма да се оставя да се гаври! Благодаря Ви моми4ета за инфото,пожелавам Ви много касмет!

:jump12: :jump12: :jump12:  Извинявайте за спама ама просто не се въздържах, направо ще ме уморите от смях   :lol: :lol: :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #11 -: Януари 26, 2009, 19:20:10 pm »
 :D От доста време следя темата с интерес и се чудя той ли е единствения, който прави Фетална. Д-р Ковачев май също се  занимава с това, поне така пише на табелката до вратата му. Пък за обсъждания лекар съм чувала какви ли не неща,аз лично никога не бих си и помислила да отида при него.

url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #12 -: Януари 26, 2009, 21:23:56 pm »
Ходила съм при д-р Давидков през 2007г 20г.с. и 30 г.с.. За мен той е единствения във Варна който може да прави фетална морфология - много добър диагностик е и разполага с отлична апаратура. Прегледа е 20мин, през което време не спира да обяснява и да ти показва на монитора органите на плода.Верно че взема малко скъпичко и е малко странен  :wink:
Балев е рентгенолог /много малко хора знаят, аз научих твърде късно/ и не е подходящ, особено ако и  бременността е проблемна да се ходи при него. Апаратурата му е под всякаква критика /по мое скромно мнение/. Имаше едно мижаво мониторче, на което нищо не се вижда и през цялото време на прегледа мълчи. Ако го попиташ нещо - казва. Аз направих тази грешка - в 13г.с. ходих при Балев /лекувах отлепване на плацентата/ и той се изказа "много компетентно", че болките ми били нормални и всичко е ОК. Следствието - след 2 дни силен кръвоизлив, силно отлепване на плацентата, болница, системи. За радост всичко бе овладяно.
При Ковачев ми се наложи да ходя преди около 4г, като подготвях документи за инвитро. Изпратиха ме при него да ми направи снимка на виозона /д.яйчник, л.яйчник, матка/. На нито един от  въпросите ми не можа да отговори - имам ли задържан фоликул, колко см е лигавицата на матката... Дирекния коментара за него ще го задържа за себе си. :?
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #13 -: Януари 27, 2009, 09:32:30 am »
  Пък за обсъждания лекар съм чувала какви ли не неща,аз лично никога не бих си и помислила да отида при него.
Ееее, хайде сега не е чак толкова страшен човека, прсто малко по-арогантен и със самочуствие, но се изтрайва, особено когато си на зор и наистина доста добре и подробно обяснява.
 Просто не трябва да му се обръща много внимание първите 10-15мин. когато си казва речта.  :lol:
 Нефертити, какво стана стеб, ходи ли?
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 09:34:41 am от peta »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #14 -: Януари 27, 2009, 17:36:20 pm »
Знам,че темата е за д-р Давидков,но да споделя само нещо малко за Балев.Бях при него в 14 седмица.Каза ,че нищо не може да  се  види  и ми каза да отида към 19 седмица/много стаствания от операции/.Не ми взе пари.Каза на момичетата да си отбележат и за следващия път да не чакам ,да ми дадът директно час.
Но ,не се стърпях/притеснено ми беше/ и звъннах на моя лекар и той ми каза като ми е удобно да отида в София.Там се видя всичко без много подробно сърцето,тъй като се падаше под най -голямата каша от сраствания в мен.
За Давидков - много лоши работи четох и затова не отидох там.
Дано скоро във Варна се появи добър лекар, с добро отношение и добра техника!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2009, 14:24:08 pm »
Просто не трябва да му се обръща много внимание първите 10-15мин. когато си казва речта.  :lol:

Извинявайте, че се набърквам във вашата тема, стана ми любопитно - човекът си има някаква реч и си казва всеки път, така ли? А ще споделите ли каква му е речта, така, като чета, изглежда да е доста важна, щом си държи на нея.  :lol:
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2009, 10:44:38 am »
Здравейте сладури! Да ви се похваля и да Ви пожелая това което видях в4ера!Ходих на 3D  ПРИ Д-Р Давидков и видяхме бебоците- 2 моми4енца и едно мом4енце вси4ко им е в норма дълги са по 8см. и тежат по 93гр.4ухме как бият и малките им сър4ица просто немога да опиша какво изживях имах 4увство 4е се ще полетя!прегледа ми струваше 200лв.Ако някои има вапроси нека ми пише.Желая на вси4ки мацки много надути корем4ета и на финала здрави бебоци! Късмет мили4ки!
:)
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2009, 11:20:07 am »
200 лева? 8O 8O 8O
Все си мислех ,че  живеем в България и стандартът е друг.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2009, 11:48:59 am »
200 лева? 8O 8O 8O
Все си мислех ,че  живеем в България и стандартът е друг.
Ами Вали явно не е, ама все пак при нея са три бебнца, на мен за едно ми взимаше по 100 лв, а след това разбрах че е увеличил тарифата на 120-130лв... пък и всеки сам си решава, и до София да беше отишла нямаше да и излезе по-евтино...  :wink:
 Нефертити, това са неповторими и незабравими преживявания, записа си ги на диск нали?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: 3D 4D Марио Давидков- ВАРНА
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2009, 12:36:48 pm »
Пети,аз в София ходя.
На мен лично ми излиза почти на половина./80 лева с пътя/
Сори за спама!


Д-р Стаменов,обичаме ви!