0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #20 -: Януари 23, 2009, 12:41:47 pm »
Май твърденията за лигавицата, че колкото е по-дебела е по-добре, съвсем не са верни. Аз също съм чувала и чела подобни коментари.
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #21 -: Януари 23, 2009, 18:30:58 pm »
Май твърденията за лигавицата, че колкото е по-дебела е по-добре, съвсем не са верни. Аз също съм чувала и чела подобни коментари.
Да, така е. Аз също съм чела, че както тънката лигавица, така и много дебелата не е добре.
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #22 -: Февруари 06, 2009, 08:24:21 am »
Моята лигавица никаква я нямаше и какво направих аз : започнам със стимулацията от 3-ти ден 2*1 естрофем следващия 3*1 следващия 5*1 естофем успоредно лепенки клемара 1ден 2бр. 2ден сутрин 3бр.вечер 4бр. 3ден - сутрин 5бр. вечер 6бр. 4 ден - суетрин 6бр.вечер 8бр. /лепенките се слагат от гърдите на долу по далече от тях всяка трябва да стои 7 дни и послидователно се махат както слагането / естрофема се пие 5*1бр. така моята лигавица стана перфекна и много сфежа и нивото но Естрадиора се вдига много от тях За съжаление не ми пораснаха фолекулчетата и спрях стимулацията . Ако иска някой нека пробва при мен се получи Успех на всички .
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2009, 08:43:20 am »
За съжаление не ми пораснаха фолекулчетата и спрях стимулацията . Ако иска някой нека пробва при мен се получи Успех на всички .
Естрофем не се пие преди пункцията именно защото подтиска фоликулите!
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2009, 08:53:19 am »
Незнам това ми беше схемата предписана от доки . Единствено лепинсите ги увеличих повече тъи като не бях разбрала точно .
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #25 -: Февруари 08, 2009, 16:24:56 pm »
И аз като Кари бях на схема от Естофем + Климара. Не знам колко мм е била лигавицата, само д-рът беше казал, че е качествена и мисля трислойна. При мен тази комбинация явно върши работа. Успех на всички при следващата процедура.


*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #26 -: Февруари 10, 2009, 22:01:45 pm »
Момичета , в момента пия Естрофем по схема 3 х 1 т от 2 мг./подготвям се за размразен трансфер/Чувствам се ужасно - главоболие и болки в корема.Чудя се дали е от естрофема , понеже чета че това са част от страничните ефекти.Минават ми всякакви версии през ума ,включително че имам някакво възпаление и че трансфера ще пропадне!
Моля ако при някой е имало такива ефекти да сподели.
*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #27 -: Февруари 11, 2009, 21:01:33 pm »
Здравейте, аз съм ветеран с тънка лигавица.Моята не мърда вече 6 години.Също пиех естрофем, но от него ми се затри овулацията.Сега вече доки се чуди какво да ме прави.Какви са тези лепенки клемара???А и виагра си слагам почти всеки месец, но го докарах до 7 мм в деня на трансфера.Доки ми обясни, че понеже правя само един фоликул и когато той е с малки размери, не можело да се очаква голяма лигавица.а и вече 2 години си пия агапурин 400, всяка вечер и нищо..... :(
тънка лигавица - да споделим опита си
« Отговор #28 -: Февруари 11, 2009, 23:09:08 pm »
здравейте, има ли момичета, които се борят с проблема тънка лигавица на матката, за да споделим опит. доколкото разбрах, проблема за това може да е хормонален или в следствие на кюртаж.в моя случай е кюртаж след мисед аборт.аз пия естрофем вече трета опаковка / засега без резултат /, а това което ме тревожи е че пробвах и глобули виагра, но без резултат засега. просто не знам сега какво...има ли някой минал по този път да сподели?
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #29 -: Февруари 11, 2009, 23:23:13 pm »
и аз имам същия проблем и в този ред на мисли се сетих да питам, дали стимулацията с меногон може да повлияе и да изтъни допълнително лигавицата?
*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #30 -: Февруари 12, 2009, 00:47:46 am »
не. стимулацията може да повлияе положително на лигавицата.
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #31 -: Февруари 12, 2009, 08:45:31 am »
Здравейте, аз съм ветеран с тънка лигавица.Моята не мърда вече 6 години.Също пиех естрофем, но от него ми се затри овулацията.Сега вече доки се чуди какво да ме прави.Какви са тези лепенки клемара???А и виагра си слагам почти всеки месец, но го докарах до 7 мм в деня на трансфера.Доки ми обясни, че понеже правя само един фоликул и когато той е с малки размери, не можело да се очаква голяма лигавица.а и вече 2 години си пия агапурин 400, всяка вечер и нищо..... :(
Тези лепенки са специално за лигавица , по 4броя във кутия на мен във аптеката ми ги дават за 14лв. но струват около 16лв. по принцип сутрин се слагат вечер се махат трябва да стоят максимум 7 дни натписваш ги и ги махаш последователно така слагаш следващите . Успех .
*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #32 -: Февруари 21, 2009, 20:24:29 pm »
Имам един малко тъп въпрос... :oops: Може ли да се смята, че лигавица от 7 мм, обрича опита на провал?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2009, 20:41:53 pm »
преди трансфер трябва да е поне 9мм, но Док. сподели, че има и забременели с 5мм.
шанс винаги има.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #34 -: Февруари 21, 2009, 20:55:57 pm »
и аз имам същия проблем и в този ред на мисли се сетих да питам, дали стимулацията с меногон може да повлияе и да изтъни допълнително лигавицата?

Не, стимулацията влияе добре на дебелината на лигавицата.

Имам един малко тъп въпрос... :oops: Може ли да се смята, че лигавица от 7 мм, обрича опита на провал?

Критичния минимум е 6мм.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    CatWoman.

  • **
  • 63
  • Защото вярвам в Чудеса!!!
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #35 -: Февруари 22, 2009, 12:25:46 pm »
Имам един малко тъп въпрос... :oops: Може ли да се смята, че лигавица от 7 мм, обрича опита на провал?
Принципно, мога да ти кажа при мен как беше лигавицата в един проследен цикъл - на трети ден лигавица 4 мм, на десети ден лигавица 8 мм и на 23 ден 13 мм, предполагаема овулация настъпила на 18ти, 19ти ден. Д-ра каза, че си е добре лигавицата, т.е. това ми говори, че размерът, който той нарече нормален е бил около 10 мм в деня около ову
*

    CatWoman.

  • **
  • 63
  • Защото вярвам в Чудеса!!!
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #36 -: Февруари 22, 2009, 12:30:22 pm »
ако се предполага трансфер на пети ден, значи около 13 мм наричат "добре" за лигавица. Може би и 10, 11 е ок. Но 6 или 7 си е наистина към минимума  :oops:
« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 13:14:43 pm от Cat_Woman »
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2009, 21:32:45 pm »
Момичета заради тьнката лигавица ще слагам виагра този месец и доктора каза от пьрвия чист ден на МЦ, но вече се сьмнявам какво точно сьм чула след това... по-точно: да ги слагам десетина дена или до десети ден на МЦ :oops:. Вие обикноевно колко дни си поставяте глобулите? То аз сьм пред свьршен факт защото си порьчах 16 глобули т.е. за 8 дни, но пьк ще знам за друг пьт. А до колко време могат да се използват лекарствата?
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #38 -: Февруари 25, 2009, 08:39:18 am »
Kalimera според мен би трябвало да ги слагаш 10-ина дни
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Тънка лигавица и решение на проблема?
« Отговор #39 -: Февруари 25, 2009, 13:27:52 pm »
Момичета заради тьнката лигавица ще слагам виагра този месец и доктора каза от пьрвия чист ден на МЦ, но вече се сьмнявам какво точно сьм чула след това... по-точно: да ги слагам десетина дена или до десети ден на МЦ :oops:. Вие обикноевно колко дни си поставяте глобулите? То аз сьм пред свьршен факт защото си порьчах 16 глобули т.е. за 8 дни, но пьк ще знам за друг пьт. А до колко време могат да се използват лекарствата?
А ти ще правиш ли стимулация този МЦ? Нам ли да се виждате с док и да го питаш? Аз лично имах само за 4 дни глобули и само толкова ги поставях, но вярвам, че и това ми помогна. По-вероятно е да ти е казал 10 дни да ги поставяш. Иначе срокът им на гоност е колкото срока на годност на самата виагра, използвана за направа на глобулите. Ако не си си я купувала ти, можеш да ги питаш в аптеката, в която са ги правили колко е срока. Успех :D