0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Много ми тежи
« Отговор #20 -: Януари 11, 2005, 06:46:22 am »
Гала , какво става с теб, какво ще правим?
Аз се включвам след няколко седмици пак ...
Много ми тежи
« Отговор #21 -: Януари 11, 2005, 09:48:36 am »
Хей, момичета!
Я по-ведро я карайте!:nono:
Аз съм си поръчала на Дядо Коледа\Мраз  santa2  тази година да ми донесе бебче! Вярно, първо трябва да се полекувам малко, но съм сигурна, че след това ще получа този свещен подарък!  :babbycarrage:
Не губете вярата си!
Бъди себе си!
Много ми тежи
« Отговор #22 -: Януари 12, 2005, 22:41:04 pm »
Цитат на: kakagala
Последният път когато водих една приятелка за аборт при твоите хора т.е. при Димитров чаках отвън и не искам да ти опиша как се чувствах ........не че я обвинявам но знаеш как е въпреки всичко пак бих отишла с нея трябва да превъзмогваме тези неща незнам но аз съм оптимизка независимо от това че съм на манежа много от отдавана

Ей, мацки, стига, моля ви. "Твоите хора", "твоята клиника",  ама аз да не съм акционер там :(

Не мога да ги преживея тия близнаци, моите си бяха :( И аз пак бих отишла с нея, дори бях готова да я държа за ръката, докато я дерат, ама - не дават лошите :( Не ме пускат :(

Но все още се надявам на едно бебе... Ама по-нататък, че сега не е точния момент :(
Много ми тежи
« Отговор #23 -: Януари 12, 2005, 22:42:08 pm »
Цитат на: e_mili
Хей, момичета!
Я по-ведро я карайте!:nono:
Аз съм си поръчала на Дядо Коледа\Мраз  santa2  тази година да ми донесе бебче! Вярно, първо трябва да се полекувам малко, но съм сигурна, че след това ще получа този свещен подарък!  :babbycarrage:
Не губете вярата си!

Бебета има за всички, тая година писах много писма, на нас ни остава само да чакаме :D
*
Много ми тежи
« Отговор #24 -: Януари 13, 2005, 06:07:43 am »
Зайко, не се сърди бе  :)
"Твоята клиника" значи клиниката, която харесваш и, в която се лекуваш  :D  Нищо срамно няма - всички си имаме клиника и доктор  :D
Аз като кажа "моята докторка" да не би да ми е жена  :wink:
Макар, че всички знаят коя е и колко си я харесвам  :P
Споко, не се шашкай! Цункам те и ти пожелавам едно малко наакано ревящо пакетче до края на годината  8) Хихи, пък може и да са 2 да те видя тогава  :lol:  :lol:  :lol: Като почнат да тичат из къщи  :wink:
Много ми тежи
« Отговор #25 -: Януари 13, 2005, 18:50:10 pm »
Сигнусче, слънчице мое  :) не се сърдя, ама понеже всички така говорите - какво ще си помислят за мен...
Хм, две - вече не знам дали искам две, но ще опитам ;) щото ако наистина станат две, майка ми ще трябва да се пренесе у нас, а на скъпия няма да му хареса  :lol:
Дано наистина тази година има повече бебета!
Много ми тежи
« Отговор #26 -: Януари 13, 2005, 19:10:29 pm »
Мило зайче напоследък рядко се появяваш липсваш ми. Влизай в стаята да си поприказваме.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Много ми тежи
« Отговор #27 -: Януари 14, 2005, 16:01:58 pm »
Ще дойда, обещавам  :D
*
Много ми тежи
« Отговор #28 -: Февруари 08, 2005, 12:12:41 pm »
Ох, момичета и мен снощи изведнъж ме обхвана една депресия...и сълзите ми рукнаха :cry: Мъжът ми сечуди какво ми е, този месец бях на стимулация и след 10 дни ще знам резултата, но след 9 месеца неуспешно бебеправене, вече си мисля, че няма да видя 2-те чертички. Единствената утеха ми е момченцето, което имам, но така искам и второ детенце!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Много ми тежи
« Отговор #29 -: Февруари 08, 2005, 12:26:47 pm »
Някои нямат и тази утеха. Успех.
Много ми тежи
« Отговор #30 -: Февруари 08, 2005, 15:07:58 pm »
Цитат на: lea
след 9 месеца неуспешно бебеправене, вече си мисля, че няма да видя 2-те чертички.

Ние чакаме по доста повече и пак не губим надежда, така че стегни и действа, понякога ще ти е криво то е ясно, важното е да не се предаваш.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Много ми тежи
« Отговор #31 -: Февруари 11, 2005, 06:18:25 am »
Цитат на: lea
Ох, момичета и мен снощи изведнъж ме обхвана една депресия...и сълзите ми рукнаха :cry: Мъжът ми сечуди какво ми е, този месец бях на стимулация и след 10 дни ще знам резултата, но след 9 месеца неуспешно бебеправене, вече си мисля, че няма да видя 2-те чертички. Единствената утеха ми е момченцето, което имам, но така искам и второ детенце!!!


... точно това че искаш И МОЖЕШ трябва да те крепи и да не се предаваш - това че някакви си 9 месеца не е станало не означава че няма да стане

ГОРЕ ГЛАВАТА
Здравейте, мили мои!!!
« Отговор #32 -: Април 09, 2005, 10:39:51 am »
Уж вече съм мама, а честичко си влизам тук - нали и аз чаках дълго, дълго за бебче... Мечтите се сбъдват, внимавайте какво си пожелавате... Така-а-а... Искам да ви питам да не би случайно да страдате от илюзията, от която страдах аз - а именно че бебето ще реши всичките ви проблеми, защото това ... просто не е така! Не искам да ви плаша, но и да имаш дете понякога не е лесно, сигурно го знаете де - и то не самото невинно детенце е виновно за това, а аз самата - изпаднах в много тежка следродилна депресия около месец и половина след като родих, а така го исках... Няма застраховани от нищо! Сега все още пия хапчета, та да не мисля за ГЛУПОСТИ... И ходя и на психотерапевт, та да оздравея напълно... Така че глезете себе си, мъжа си, близките, още сега, и не забравяйте колко много се обичате дори и след като се сдобиете с рожбата си, в което не се съмнявам изобщо!!! Както и да е, знайте, че едно бебе иска за себе си много повече финанси, време и внимание, отколкото един възрастен човек - може би тези неща ги знаете идеално, но ако не сте си ги мислили досега, може би сега е моментът да се попитате наистина ли знаете какво ви очаква, наистина ли сте готови? А въпросната приятелка, която забременява нежелано на всеки 2 години, ЗАЩО не се пази по някакъв начин? С приятелски поздрав - Деси.