0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Незнам аз ли бъркам някъде или има някакъв проблем.
*
Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #1 -: Януари 12, 2009, 18:38:05 pm »
Здравейте,
Започна преинсталирането на сървъра (част от процедурата по преместването).
Календара ще се появи отново след към края на седмицата. Надявам се да е видим още на 14-ти следобяд.

Форума е временно поставен на заместващ сървър за да не се спира.

Поздрави
*
Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #2 -: Януари 12, 2009, 18:42:53 pm »
Модераторите, май наистина поименно трябваше да уведомите потребителите  :D
     
Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #3 -: Януари 12, 2009, 21:41:16 pm »
Мерси.
*

    mimaa79

  • *
  • 16
  • много искам бебе
Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #4 -: Януари 12, 2009, 22:46:16 pm »
И аз имам проблем от няколко дена с отварянето на уво календара.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #5 -: Януари 12, 2009, 23:09:08 pm »
добре де - не четете съобщенията със заглавие "ВАЖНО". не преглеждате заглавията на предходните теми в същия форум, които са същите като вашия въпрос - да видите там какво пише, сигурно някой вече е обяснил.

ама да не четете дори и предходните публикации в същата тема, в която публикувате - е, извинявайте, ама това вече е обидно!

в крайна сметка, beast къса от сводобното си време, за да поддържа тоя календар, дето не е уво, а ову, и да ви отговори днес точно 100 пъти на въпроса защо няма календар, а вие не проявявате елементарното уважение към него да му прочетете обясненията!

пак питам - на всеки от петнайсетте хиляди потребители ли трябва да пратим писмо в розов плик, за да го информираме лично? това дали ще е гаранция, че ще го прочетете?

изобщо, момичета - учете се на Интернет култура и възпитание. не е етично да задаваш въпроси, на които вече някой си е дал труда да отговори. не е уважително към труда на другия. а в някои форуми и наказват за такова поведение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Не мога да си отворя овулационния календар
« Отговор #6 -: Януари 13, 2009, 09:46:31 am »
Джам, ако може да си избираме и други цветове пликове, че не съм фен на розовото  :lol: (извинявам се за спама  :D )
Ама верно, че не виждате предупрежденията, добре.
Но така ли не четете какво е писано в темата, в която пишете.
Поогледайте малко, преди да пуснете нова тема, може пък вече някой
да е задал Вашият въпрос.....
И освен на Интернет култура и възпитание, моля Ви, поне научете как се пише
терминологията, която пряко Ви засяга.
Така ли не стана ясно че ОВУлация не идва от УВОлнение ?  :lol: