0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Заключена Тема
« Отговор #20 -: Януари 12, 2009, 07:47:11 am »
Защо отделни клубове за всеки? Не е ли по-добре в клуб ин витро например да са всички разговорни теми по тема АРТ, те не са все пак чак толкова много. Примерно там да са темите Ин витро при д-р СТаменов - 1, -2, Ин витро във Аг-Варна -1, -2, , Ин - витро - ИКСИ - януари февруари март и т.н. Иначе ще станат много подфоруми с по три теми в тях и много кликания с мишката докато стигнеш до темата.

Дони, чета предложенията от снощи и си зададох същия въпрос?
Права си вместо да е пригледно и лесно ще стане, мама мия.
Нали целта е да има "клуб/подфорум" където да са събрани темите за лекарите,
тези с многото ++++, инвитро и инсеминации за даден период!Или бъркам?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Заключена Тема
« Отговор #21 -: Януари 12, 2009, 07:56:42 am »
Ами Мише, не е хубаво да са смесени темите на тези, които са в началото на опитите за бебе с тези, които правят трети или четвърти опит АРТ. От опит ти го казвам... В никакъв случай не искам да засегна някой - желанието за бебе на всички е огромно, всички сме минали през тези етапи.
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 08:21:33 am от cygnus »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Заключена Тема
« Отговор #22 -: Януари 12, 2009, 08:10:45 am »
Така е, права си!Грешката е моя.
Имах предвид основно, да има тема за всеки лекар в Арт!
Темите с многото ++++ са в Опити, сега видях :oops:!
Разбира се, че не е добре да са заедно!Недогледах :?!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Заключена Тема
« Отговор #23 -: Януари 12, 2009, 09:55:31 am »
Защо отделни клубове за всеки? Не е ли по-добре в клуб ин витро например да са всички разговорни теми по тема АРТ, те не са все пак чак толкова много. Примерно там да са темите Ин витро при д-р Стаменов - 1, -2, Ин витро във АГ-Варна -1, -2, , Ин - витро - ИКСИ - януари февруари март и т.н. Иначе ще станат много подфоруми с по три теми в тях и много кликания с мишката докато стигнеш до темата.
Съгласна съм с теб cygnus. Вие модераторите имате по-добра представа и опит как да се организират нещата за да е всичко по-практично. Аз по-скоро дадох идея за Заглавие на темата а не за самата организация на форум-подфорум.
Re: Заключена Тема
« Отговор #24 -: Януари 12, 2009, 09:58:59 am »
"Клуб пациенти на д-р Бойчев. Споделете..." ,според мен най-точното заглавие за темата.Аз също всеки ден намирам време да прочета споделеното от момичетата за конкретен доктор и конкретно заболяване,неща който ме вълнуват.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Заключена Тема
« Отговор #25 -: Януари 12, 2009, 11:20:06 am »
Подфорум в Опитите "Споделяме за..."
Подфорум в АРТ-а не мисля че трябва да има, или ако има то трябва да се отделят месечните теми за ин витро/икси, инсеминации и темите АГ Варна и АГ Щерев и т.н., но ми се струва излишно.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Заключена Тема
« Отговор #26 -: Януари 16, 2009, 12:46:09 pm »
Здравейте, не съм се включвала скоро, защото нямаше нищо ново при мен. Прегледа ми при д-р Бойчев е другата седмица, исках да споделя някои неща и с изненада открих че новата тема е заключена. Виждам че се коментират възможни варианти за място и заглавие на темата, но докато се стигне до някакво решение къде може да пускаме постовете си по темата? Ако ще пускаме седмична в 'опити' или в 'стерилитет'? 8O Хресва ми идеята на Евро- подфорум в Опитите 'Споделяме за...' или пък 'Пациенти на...'