0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р Росен Петров-Пловдив?
« -: Януари 10, 2009, 10:30:39 am »
Моля ви някой ако има мнение за д-р Росен Петров от Пловдив да го сподели с мен. Помагайте! :oops:
« Последна редакция: Януари 10, 2009, 10:32:30 am от petia_l44 »
[/url]
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #1 -: Януари 10, 2009, 14:37:55 pm »
За поликлиниката в смирненски ли става вапрос?Там работи д-р Петров но не му знам малкото име за неголи питаш?Ако е за него сам чувала само хубави отзиви.
*
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #2 -: Януари 10, 2009, 14:52:53 pm »
ходя при д-р Петров по ЗК. много добър, ведър, лъчезарен човек с голямо сърце. лошо не мога да кажа, но ако ти трябва за стерилитет не става.
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #3 -: Януари 11, 2009, 10:10:22 am »
Много ви благодаря момичета. Точно за този в Смирненски става въпрос. :bori_017:
[/url]
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #4 -: Януари 13, 2009, 22:10:31 pm »
Ако лекуваш стерилитет, не си губи времето там!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #5 -: Януари 13, 2009, 22:12:58 pm »
И аз имам хубави впечатления от него, макар и по не особено приятен повод. Точно той е Росен, но да не става за стерилитет.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #6 -: Януари 17, 2009, 20:41:39 pm »
Не обичам да пиша негативни мнения за когото и да било, но .....
Явно става въпрос за д-р Росен Петров от IV ДКЦ в кв.Смирненски.
Преди две години този док. ми предложи инсе с необработен материал. Изрично го попитах как ще обработи материала, така, че не е възможно да е станала грешка. Отговорът му беше - не се обработва.  :x  За щастие до инсе не стигнах, защото скоро след това забременях спонтанно, макар, че в 33 г.с. загубих бебето.
Но инсе не бих направила при него за нищо на света. Не вярвам нещо в работата му да се е променило към днешна дата.
Не съм доволна и от начина му на водене на женската консултация при моята бременност. Ако беше премерил кръвното ми при последната консултация, то сигурно щеше да види, че е около 160/100. Щяха веднага да се вземат мерки, а не цял месец да поддържам това ужасно високо кръвно без да знам. Благодарна съм на ендокринолога ми, че откри проблема и веднага постъпих в болница. Но явно вече беше късно.....  Нещата се развиха зле и загубих бебето :(
Дано да съм една от малкото недоволни пациентки на доктора! Но това е от личния ми опит с него.  :?
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #7 -: Април 23, 2009, 18:02:55 pm »
Момичета, имам информация, че др. Росен Петров не работи вече в Дкц-то в Смирненски! А в някакъв МЦ до църквата св. Петка. Някой ще потвърди ли информацията?
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #8 -: Април 27, 2009, 16:55:11 pm »
Здравейте! Аз ходих на ЖК при д-р Петров при първата си бременност. Като специалист е доста добър, но лично на мен не ми харесва отношението му, поне лично към мен. Аз доста напълнях, вследствие на ефекта бумеранг от вечните диети до преди бременноста, и непрекъснато ми се натякваха грозни забележки от сорта на "чайник" и други такива. Като цяло винаги ми говореше подигравателно, с доста черно чувство за хумор. Други мои познати майки са на същото мнение за отношението му. Но пак казвам-това не го прави лош специалист в областта му и когато е сериозен всява респект и чувство за сигурност. Поне до 17.04 работеше в поликлиниката в Смирненски.
Re: Д-р Росен Петров-Пловдив?
« Отговор #9 -: Септември 15, 2010, 14:47:02 pm »
Доколкото разбрах д-р Петров си работи в ДКЦ-то в Смирненски вчера бях при него, но е на 4 часа. Не приема бременни за ЖК и освен това на вратата пише с големи букви ЖК само по график. И че по време на ЖК не прави гинекологични прегледи.
По отношение на това дали е или не добър специалист не мога да коментирам на 31.07.2009 г родих първото си дете този лекар следи цялата ми бременност и бях доволна. А що се отнася до острия му език и черният му хумор предполагам е придобит от големият стрес. Вероятно така човека преодолява нещата все пак малко ли бременни и не бременни преминават през кабинета.
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 14:52:34 pm от sosmy »