0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« -: Януари 09, 2009, 09:55:39 am »
Има ли момичета от Пловдив, които са вливали имуновенин . Може ли да споделят къде са го направили . Имам много повишени нк клетки ,но личния ми гинеколог отказва да ми влее имуновенин . Отрича го напълно и каза ,че може да има лош ефект.Доц.Конова го е изписала след дистанционно изследване . Вече 3 пъти вливам интралипид ,но сега Конова каза имуновенин . Сега се чудя кой да послушам и не знам от къде да си закупя имуновенини как така да отида в някоя болница и да искам да ми го влеят.Да допълня ,че съм бременна в 11г.с. по естествен начин .
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« Отговор #1 -: Януари 09, 2009, 21:16:42 pm »
Послушай доцент Конова. Не мога да те посъветвам къде да го влееш, защото не е така проста работа като интралипида. При мен мед.сестрата при джипито ми го е вливала /интралипида/, но имуновевнита е по-особен препарат. Макар и рядко има данни за алергичен шок и трябва да си е болница. Понеже нямат опит и се страхуват почти в Пловдив не се практикува. Успех!
вливане на имуновенин - спешно
« Отговор #2 -: Януари 12, 2009, 15:16:02 pm »
В Пловдивската окр. болница не знаят как да влеят имуновенин .Питат мен . Не можело да е за 4-5 часа . /толкова бавно / Отговорете ако знаете .Спешно ми е
*

    any8

Re: вливане на имуновенин - спешно
« Отговор #3 -: Януари 12, 2009, 19:31:33 pm »
Аз правих вливания на имуновенин в клиника Селена.
*

    анели

Re: вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« Отговор #4 -: Януари 12, 2009, 19:33:20 pm »
Аз отидох в клиника Селена, там ми правиха вливките.
Re: вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« Отговор #5 -: Януари 13, 2009, 22:26:23 pm »
А аз отидох в Торакс и там ми го вляха
/img][/url]
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2009, 21:58:02 pm »
Момичета, колко струва 1 амп. имуновелин? Колко излиза едно вливане? Сигурно зависи от дозата, но все пак средно казано?
*
Re: вливане на имуновенин в гр. Пловдив
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2009, 22:46:45 pm »
Момичета, колко струва 1 амп. имуновелин? Колко излиза едно вливане? Сигурно зависи от дозата, но все пак средно казано?
1amp. около 12лв-поне миналата година беше толкова, ако не са ги увеличили.
Цената на вливането зависи от мястото където ще го направят.Но мисля не повече от 50-60лв.