0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Фетална ехокардиография
« -: Януари 05, 2009, 12:46:02 pm »
Бих искала да попитам в коя седмица е най-добре да се направи фетална ехокардиография?
Имам записан час за д-р Сигридов в 13 седмица и се надявам той да ми направи първата фетална морфология, но това достатъчно ли е за сърцето или е добре да се направи и нарочна ехокардиография?
За ехокардиографията знам, че специалист е доц. Томова, бихте ли дали координати?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #1 -: Януари 05, 2009, 13:28:36 pm »
Здравей,
фетална кардиоехография се прави между 18 и 22 седмица мисля, а доц. Томова преглежда в центъра на д-р Владимиров, виж от сайта телефоните www.ivf.bg и се обади се да си запишеш час :)
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #2 -: Януари 05, 2009, 13:45:57 pm »
Доц. Томова преглежда и в Св. Лазар и на още едно място, но не помня къде точно. Като й се обадиш лично, тя те пита къде ще ти е удобно и съответно те вмества и в нейния график. Обади се по-рано, че е много натоварена.
<br />[link=http:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #3 -: Януари 05, 2009, 14:51:50 pm »
Аз правих в 22-а седмица в 3-а градска болница при доц. Велковски. Препоръчвам го, доволна съм, обстоен беше, освен в неговата си област. Спомням си, че дори не ми взе двойна такса, както правят по принцип за близнаци. Успех, Грейси.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #4 -: Януари 05, 2009, 20:28:32 pm »
и аз правих към 22-ра седмица при д-р Спасов от Фемина и съм много доволна от него.Разглежда обстойно и обяснява.
<br />
*
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #5 -: Януари 06, 2009, 08:46:47 am »
Олелеле, Грейси, покрай Коледните инициативи и празници толкова неща съм пропуснала, чак сега видях лентичката ти и проследих последните ти мнения!
Срам голям, признавам си  :oops:
Честито миличка! Много се радвам! Лека бременност и много щастие!
Фетална ехокардиография се прави по-нататък, както са писали момичетата 20-22-ра, аз дори я правих 24-та.
 :bighug:
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 08:49:30 am от cygnus »
*
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #6 -: Януари 06, 2009, 09:34:55 am »
Благодаря ви за отговорите  :D, значи по нататък, живот и здраве, ще я направя.
Сигнус, какъв срам, такава добра душа като тебе за какъв срам може да говори  :lol:
Благодаря ти, мила  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #7 -: Януари 06, 2009, 10:22:00 am »
Аз дори я правих в 26г.с., на въпроса ми дали не е късно, доц. Томова отговори, че не е дори и по-добре щяло да се види всичко. :)
Re: Фетална ехокардиография
« Отговор #8 -: Януари 06, 2009, 16:48:55 pm »
И аз я правих при доц. Томова в 21г.с. и пак всичко се виждаше и съм много доволна от нея!Но наистина си вземи час от рано ,че е много натоварена. Успех!