0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #20 -: Януари 08, 2009, 06:43:01 am »
Прегнил"-а вчера в 2PM ми го би, а инсето беше днес в 7;30PM
Eхee marteo много рано сте работили с доктора бе... :D. Явно наистина при всеки е индивидуално. Дано се спука фоликула-е няма къде да иде нали му сложихте прегнил. Опитвам се да внеса весел тон,че по поста ти май усещам че си притеснена.
А за имунологичните изследвания ти вземат кръв в клиниката и ги пращат в Софийската клиника. Резултатите излизат след 2 седмици. Аз неочаквах там проблем, но уви изкочи един размърдал се показател. Но вие пак ще говорите на тази тема. Успех! 
Калимерче, как вървят нещата при теб?
Амиии пия си лекарствата и чакам да минат още две седмици и нещо до прегледа :x. Ти кога очакваш МЦ? Надявам се да се включваш по време на стимулацията,че нали след теб вървя и тъкмо ще имам кого да питам :lol: е няма много да питам ...но ако и аз започна при д-р Бойчев ще съм запозната по-вече със ситуацията. Всичко добро от мен!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #21 -: Януари 08, 2009, 08:36:00 am »
Опппс РМ за нищо го нямам  :oops:. marteo вие сте правили инсето вечерта  :oops: :oops:.Много се зачудих кога рано сутринта сте дали материал,сте чакали два часа и сте направили инсето в 7,30. Не съм била разсънена  :D. Както и да е успех днес.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #22 -: Януари 08, 2009, 09:18:17 am »
Опитвам се да внеса весел тон,че по поста ти май усещам че си притеснена.
Ще продължа и аз с веселия тон: вчера докато бях при доктора му звънна телефона и се чу женски глас: Докторе, аз съм... и съм бременна, бременна съм! Искам да си запиша час.
Доктора: за какво?
Бременната: ами бременна съм!
Док: добре де, консултация ли искате, видеозон или аборт? То така бременна съм нищо не ми говори.
И после се обръща към мен: много викаше и не можах да разбера дали се е уплашила и иска аборт или се радва  :D
Весел ден на всички !
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #23 -: Януари 08, 2009, 12:04:15 pm »
marteo разсмя ме :D.Затова сигурно доктора не си вдига много често телефона.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #24 -: Януари 09, 2009, 00:08:10 am »
вчера докато бях при доктора му звънна телефона и се чу женски глас: Докторе, аз съм... и съм бременна, бременна съм! Искам да си запиша час.
Доктора: за какво?
Бременната: ами бременна съм!
Док: добре де, консултация ли искате, видеозон или аборт? То така бременна съм нищо не ми говори.
И после се обръща към мен: много викаше и не можах да разбера дали се е уплашила и иска аборт или се радва  :D
Ееееееееее, то това като виц звучи направо! Страшно ме развесели!!!!!!!!!!!!!!
Момичета, ако има и други случки, разказвайте, за да се забавляваме от време на време.

Днес мина доста по-трудно от предния път, не ме е боляло, но доктора бая се озори, ...
Ако и този път не стане ми каза, че препоръчва да правя някакви имунологични изследвания (целия пакет струва към 240-260 лв).
И при мен минават много трудно инсетата и затова съм силно притеснена за трансферите..........
А за имунологичните, според мен е добре да се направят, за да се установи навреме дали има проблем. Аз всеки път му подхвърлям за тях, но не иска да ми ги назначи и това е!
Желая ти успех!

Амиии пия си лекарствата и чакам да минат още две седмици и нещо до прегледа :x. Ти кога очакваш МЦ? Надявам се да се включваш по време на стимулацията,че нали след теб вървя и тъкмо ще имам кого да питам :lol: е няма много да питам ...но ако и аз започна при д-р Бойчев ще съм запозната по-вече със ситуацията. Всичко добро от мен!!!
Около 19 очаквам МЦ и отивам при Бойчев. След това, около седмица по-късно ще трябва да сме в СФ /ако всичко е наред, пу-пу :)/. Може и да се засечем. Ще си взема лаптопа в СФ, така че ще пиша задължително. Няма да ви спамя темичката. Ще пиша повече в темата за инвитрото през декември/януари. Малко ме е страх,но е нормално............. Стискайте ми палци!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Януари 09, 2009, 00:11:22 am от cream »
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #25 -: Януари 09, 2009, 09:34:26 am »
Ще пиша повече в темата за инвитрото през декември/януари. Малко ме е страх,но е нормално............. Стискайте ми палци!!!!!!!!!!!!

Няма да се страхуваш, за да не излязат уплашени бебета  :D
Ще ти стискаме палци, много ясно, ти от време на време се включвай и в тази тема за да ни напомниш да четем твоите постове в "инвитро през декември - януари".
Ние вчера направихме реинсеминация, фоликула се беше спукал, но решихме да правим реинсеминация, защото не може да се види кога се е спукал, нека има "живи момченца", които да действат  :wink:
Вчера бях по-спокойна, защото докато чакахме там имаше 2 момичета, които са забременели след инсе (едната от втория опит, а другата от третия).
Има надежда за всички ни, само търпение и вяра! И взаимна подкрепа, разбира се  :D
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #26 -: Януари 09, 2009, 13:11:20 pm »
Мили момичета, уважавам всяка една от вас и избора й на клиника. Но това се превърна в чат тип седмична тема, поради което я заключвам
В очакване ....
Re: Д-р Бойчев-Тутракан - 2
« Отговор #27 -: Януари 10, 2009, 12:00:12 pm »
   Има достатъчно седмични теми за споделяне на преживяванията ви в момента, също така към форума има и чат, в който можете да влизате и да си говорите. Колкото до тази и старата тема, тя отдавна си смени предназначението и престана да бъде информативна. Голяма част и от пишещите вече си смениха и лекаря, като минаха на етап ин витро.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]