0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #620 -: Юли 27, 2009, 21:28:37 pm »
mira_m66 много късмет в сряда.Чакам хубави новини.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #621 -: Юли 27, 2009, 23:56:11 pm »
Да ви се похваля и аз - от една яйцеклетка стана едно ембрионче. Днес си го прибрах - трансфер на втори ден. Не посмях да пиша до трансфера, беше ме много страх, че може да не доживее до трансфер изобщо. Но вече съм в отбора на чакащите!  :D
Успех на всички от темата! :goodluck:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #622 -: Юли 28, 2009, 00:29:46 am »
 :balk_46:Браво момичета,много се радвам за вас!Продължавайте все така с положителни резултати!!!Стискам палци на всички ви!Вярвяйте и ще успеете!!! :bighug:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #623 -: Юли 28, 2009, 01:54:15 am »
Лелеееееееее страхотни новини чета днес ! Момичета много се радвам за вас . Айде Anisl си потътри краката , затова вярвам в успеха и на du6ka и на  mira-m66. Прегръщам ви силно и най-искрено ви пожелавам да доведете "мисията" до край !
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #624 -: Юли 28, 2009, 02:17:39 am »
Момичета връщам се от почивка и чета страхотни новини.Много се радвам,дано всяка една да се похвали с положителни резултати.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #625 -: Юли 28, 2009, 09:15:50 am »
Du6ka, harmony ще чакам след 10 дни хубави новини от вас.Стискам ви палци и се моля.
И не се вглеждайте като мен в симптоми.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #626 -: Юли 28, 2009, 10:07:29 am »
Здравейте дами! Как сте днес?
harmony - страхотна новина. Сега остава чакането. Вярвай че си бременна - така по-лесно се преживяват тези дни. А положителното мислене води само до добро.
Anisl - толкова се радвам за теб. И се надявам моята съдба да е същата - защото освен признаци за менструация - други няма.
Много е трудно да не се вглеждаш и да не търсиш с надежда някакъв знак. Но явно наистина е погрешна практика. Днес няма да търся нищо, а утре е часът на истината.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #627 -: Юли 28, 2009, 10:29:32 am »
mira_m66   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #628 -: Юли 28, 2009, 10:32:38 am »
mira_m66,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #629 -: Юли 28, 2009, 10:53:13 am »
Anisl, браво, мила, поздравления за чудесното ЧХГ!!! Честито! Ще ти стискам палци всичко да е наред до края! Сигурна бях, нали ти казах!  :wink: :lol:
mira_m66, хайде, мила, ти си следващата! Стискам ти палци за утре, а ако се налага и на работа няма да отида за да стискам по-силно!  :wink: Вярвай в успеха!
harmony, май после сме ние с теб!  :wink: :lol: С теб сме се разбрали, така, че никакви изненади, моля!  :wink: :lol:
Аз да се отчета! Вчера мина и моят трансфер. Беше веднага след този на harmony - в 14 часа. Върнаха ми двете ембриончета, д-р Тачева каза, че са добри за този ден - на 4 и на 5 деления. Надявам се, че ще е достатъчно и след 10-тина дни ще имам същото ЧХГ, като на Anisl!  :wink: :lol: Пък защо не и по-голямо!  :wink: :lol:
Благодаря на всички за подкрепата!
Стискам палци хубавите новини да продължават и да ни ми разваляте темата с лоши, моля!  :wink: :lol:
Сега започва обратното броене, както казва Лиско.... :lol: 10...

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #630 -: Юли 28, 2009, 11:58:33 am »
Моми4ета една моя приятелка 6те прави икси на е.ц.,може ли някоя от вас да ми каже колко струва цялата процедура заедно със лекарствата?Много ви благодаря и ви стискам палци!!!!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #631 -: Юли 28, 2009, 12:08:14 pm »
Цената варира в различните клиники. Да пита в клиниката, коята е избрала.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #632 -: Юли 28, 2009, 12:32:35 pm »
При Стаменов,тя пита ,но конкретно не и казаха!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #633 -: Юли 28, 2009, 13:18:56 pm »
Моми4ета една моя приятелка 6те прави икси на е.ц.,може ли някоя от вас да ми каже колко струва цялата процедура заедно със лекарствата?Много ви благодаря и ви стискам палци!!!!
950, лекарства няма освен прегнил , той е около 20 лв.
Също и хормони се изследват веднъж или два пъти по 54 лв.
Пункцията беше с упойка.
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 13:24:39 pm от pop4o »
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #634 -: Юли 28, 2009, 13:21:24 pm »
pop4o, ти е отговорила. Аз съм правила изцяло на ЕЦ при Стаменов, но преди година и половина. Тогава беше 800 лв без упойка и 1000 лв с упойка. допълнително се плащат изследванията, колкото пъти се наложи.
Аnmar, съжалявам, че пропускаш опита си, но дано да е за добро!
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 13:23:49 pm от du6ka »

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #635 -: Юли 28, 2009, 13:40:05 pm »
Момичета, желая ви успешни процедури!

Душе, стискам палци!

Искам да попитам, при неуспешна ин витро процедура изцяло на ЕЦ, менструацията кога започва - след спиране на утрогестана или около очаквания ден?
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #636 -: Юли 28, 2009, 13:59:20 pm »
emanuelaaa - и аз съм при д-р Стаменов. Момичетата са ти обяснили. Искам само да добавя, че и прегледите се плащат отделно - аз платих 3 прегледа x 20 лв.  Ако няма прегнил в момента, слагат овитрел, а той е по-скъп - 75 лв.
Момичета, тази сутрин нещо ми е зле - вие ми се свят и на 2 пъти ми причерня. Притесних се доста - аз съм устойчив индивид и по принцип свят не ми се вие. Дори след пункцията (без упойка) не разреших да ме глезят, да ме карат с колички и да ми включват система. Не искам точно сега да се разболявам. Дано не ме е нападнал някой гаден вирус. Може ли да е от утрогестана или естрофема - пих го естрофема на гладно тази сутрин. Ама съм и аз една патка.... Сега тука ям на сили, то и апетит нямам...
А, не е честно.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #637 -: Юли 28, 2009, 15:46:33 pm »
mira_m66 утре ли ти е десетия ден от трансфера? Дали това не е знак за нещо прекрасно? :pink_dust_1: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #638 -: Юли 28, 2009, 16:57:01 pm »
mira_m66 може де е от естрофема, мен ме предупредиха за тези реакции. полегни и не излизай навън. аз бая бях зацапала свещите, та се наложи 3 банки да ми влеят, че да се освестя. явно организма ми трудно приема медикаментите.
а за утре ще стискам палци  :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #639 -: Юли 28, 2009, 18:11:08 pm »
Благодаря ви момичета!  :bighug: Добре съм сега. Доста се притесних отдеве - легнах и дори тогава ми се въртеше тавана. Няма да го пия това чудо повече на гладно.
harmony - днес е 10-ти ден от трасфера, а утре е 11-ти. Но така реших - утре да го правя теста. Уж за по-сигурно. И по-важното е, че не ми е дошло.
Благодаря за стиснатите палци - знам си аз, че това води само до добро!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."