0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #600 -: Юли 25, 2009, 23:23:24 pm »
meci73, mimijorka, благодаря ви за подкрепата! Нека първо се оплодят яйцеклетките, пък после и да се имплантират ембриончетата! Всяко нещо пореда си! :wink: :lol:

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #601 -: Юли 25, 2009, 23:48:58 pm »
Душка много късмет и от мен и дано и двете станат прекрасни бебенца!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #602 -: Юли 26, 2009, 12:10:40 pm »
Душка много късмет и от мен и дано и двете станат прекрасни бебенца!
Благодаря, *Snow-white* !  :hug2:

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #603 -: Юли 26, 2009, 12:19:37 pm »
Момичета следя ви неотлъчно , стискма палци и се моля за всяка една от вас!!!
Душе, браво момиче , цели две  :D ,много късмет и мноогооо положителни тестове!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #604 -: Юли 26, 2009, 12:29:23 pm »
Аз да споделя от днес съвсем леко ме наболяват гърдите никакви симптоми.Много съм се притеснила не мога да си намеря място.Да идва утре та да се чуе.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #605 -: Юли 26, 2009, 12:33:49 pm »
Аз да споделя от днес съвсем леко ме наболяват гърдите никакви симптоми.Много съм се притеснила не мога да си намеря място.Да идва утре та да се чуе.
Ще дойде утре, Anisl, разбира се! И то с не какъв да е тест, а силно положителен!  :bfp1: :crossfingers:
ised, благодаря ти! Само да се оплодят и разделят хубаво сега! Чакам обаждане днес от док! :hug2:

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #606 -: Юли 26, 2009, 12:36:35 pm »
Чакам хубави новини Du6ka.И ти благодаря за подкрепата. :bighug:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #607 -: Юли 26, 2009, 14:26:38 pm »
Чакам хубави новини Du6ka.И ти благодаря за подкрепата. :bighug:
Яйцеклетките ми са се оплодили и утре в 14 часа ми е трансфера!  :lol:
Този път съм абсолютно но сляпо, т.е. без много-много да разпитвам за лигавица, хормони и т.н., а просто сляпо се доверих на док! Мисля, че той си знае работата.  :wink:  :lol:  От снощи съм на Утрогестан - 3 пъти по 2, от днес сутринта - на Естрофем - 2 пъти по 1 и от днес на обяд по 1 инж. фраксипарин 0,3 на ден. Да но на всички ни това да е успешния опит!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #608 -: Юли 26, 2009, 14:31:02 pm »
Anisl - стискаме палци за утре. Не се притеснявай - май не е задължително да има много признаци. Кой ден от транфера е утре?
А при мен има един гаден признак - спряха да ме болят гърдите. Така винаги става преди да ми дойде. Вчера бях в ужасно настроение заради това. Днес съм малко по-добре. Дано да не ми идва - направо ужас.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #609 -: Юли 26, 2009, 14:33:34 pm »
Аз днес ще ходя да си прибера "човечето"  :D
Продължава да се дели много добре, но на колко и въобще подробности не съм питала.
Като чета все хубави новини в темата, дано все така да продължава  :)
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #610 -: Юли 26, 2009, 14:39:02 pm »
mira_m66 утре ми е 10 ден след трансфер точно затова и аз съм изпаданала в паника, защото точно преди да ми дойде М спират да ме болят гърдите.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #611 -: Юли 26, 2009, 19:04:12 pm »
Anisl - Тъкмо говорих с едно момиче, което е в моята клиника. И при нея така се е случило - спрели са да я болят гърдите около дата на М, дори започнал да я боли кръста и получила болки в корема. Но е бременна. Вече са чули пулса на бебо.
Та малко се успокоих. Каза, че от Прегнила (овитрела) се получават по-силни болки в гърдите и като се изчисти след 10-ия ден от инжекцията - болките намаляват. Та дано от това да е.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #612 -: Юли 27, 2009, 00:12:44 am »
Кураж момичета!
 :bighug:
Ще вярваме заедно!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #613 -: Юли 27, 2009, 08:46:12 am »
Момичета,  :goodluck: на всички!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #614 -: Юли 27, 2009, 11:26:10 am »
Anisl -  дано ни зарадвваш с хубавата новина днес - моля се за теб.
Pop4o - браво - много се радвам за твоето мехурче - че се развива както трябва. Успешен трансефер ти желая!
Du6ka - стискам палци твоите две слънчица да се развиват бързо и успешно и скоро трансфер.
Браво момичета!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #615 -: Юли 27, 2009, 13:52:04 pm »
Здравейте, понеже знам че ме мислите и се вълнувате моето ЧХГ е 58.9 на 10-ти ден след трансфер. Благодаря на всички за подкрепата и ви пожелавам и на вас положителен резултат.Сега остава да се моля всичко да е наред за напред. :bighug:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #616 -: Юли 27, 2009, 14:21:36 pm »
Боже! Anisl браво!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :balk_46: :balk_46: :balk_46:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #617 -: Юли 27, 2009, 14:40:48 pm »
поздравления за положителния резултат Anisl . пожелавам ти по мед и масло да се развият нещата и след 9 месеца да прегърнеш своята мечта, а защо не и две бебчета. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #618 -: Юли 27, 2009, 16:34:16 pm »
Anisl - страхотно. Много се радвам. Честито и леки и щастливи 9 месеца със слънчицето. Много хубава новина.
Аз ще правя тест в сряда - така реших. Тогава е 11-ти ден.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #619 -: Юли 27, 2009, 19:45:48 pm »
Анисл, честито миличка! Да си жива и здрава, лека бременност и най-желаният пухкав и здрав резултат накрая!  :babyflips:
Мира-м66, стискам много палци ти да си следващата! Дано, дано, дано!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Душката, дано и при теб всичко да е наред! Чакаме новини!  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Аз за огромно съжеление ще пропусна опита си и този месец  :( Отиваме чак за края на септември - октомври! Много съм тъжна, но поне за вас се радвам
Успех на всички Слънчица в процедурите!  :goodluck:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."