0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #580 -: Юли 24, 2009, 21:18:53 pm »
Мисля, че не е страшно. Но сега си почини! Пази ги до утре, че е време за  :egg: :egg: :eggsperm: :eggsperm:  :bfp1:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #581 -: Юли 24, 2009, 21:22:42 pm »
Мисля, че не е страшно. Но сега си почини! Пази ги до утре, че е време за  :egg: :egg: :eggsperm: :eggsperm:  :bfp1:
Кво утре, бе?  :wink: :lol: Ние след 8 часа тръгваме за София.  :lol: Баш в най-горещия ден се паднахме, ама какво да се прави?  :lol:
harmony, мерси, мила! Ти в крайна сметка колко яйчица измъти? Айде поне по едно да се хване!  :crossfingers:  :bfp: :cloud9:

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #582 -: Юли 24, 2009, 22:09:21 pm »
Душе, да си призная не знам колко чакаме  :ask: Пункцията ми е след твоята (в 10.30) Ще пиша утре. Ти след пункцията в СФ ли ще останеш или ще си пътуваш обратно?
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #583 -: Юли 24, 2009, 22:19:56 pm »
Душе, да си призная не знам колко чакаме  :ask: Пункцията ми е след твоята (в 10.30) Ще пиша утре. Ти след пункцията в СФ ли ще останеш или ще си пътуваш обратно?
Как мислиш?  :wink: :lol:

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #584 -: Юли 24, 2009, 23:38:18 pm »
Момичета, късмет ви пожелавам от цялото си сърце!  :D
Аз днес бях на преглед - 7 ми ден от МЦ - отляво Ф - 9 мм, ендометриум - 6 мм. В понеделник в 8.30 ч. пак съм на преглед. Трябва да направя Е2, LH и Progesteron.
Док каза, че ако успеем да се впишем в графика, заради отпуските - ще пробваме.
Аз съм с късна Ову. 18-20 ден. При мен зреят по-късно и много ме е страх, че няма да успея да се включа този месец.
Моля, кажете колко трябва да е голям Ф. за да се направи пункция. При мен се пукат около 19-23 мм, а сигурно няма да има време да порасне преди отпуските  :(
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #585 -: Юли 24, 2009, 23:45:46 pm »
anmar , при мен на 16мм  фоликул сложиха прегнил, колко беше в деня на пункцията така и не разбрах.
Всъщност и аз миналия петък бях на първи преглед, 8 ден, а сега чакам трансфера.
Може и да се вместиш  :)
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #586 -: Юли 25, 2009, 10:38:33 am »
Anmar - може би има шанс да се вместиш. Аз все си мисля, че клиниките намаляват темповете на работа, докато привършат със всички започнати АРТ цикли. Не казват - край - от 1 август не работим. Така че, ако си вече в процедура ще те довършат.
Аз не знам в коя клиника си. Но за информация - д-р Персенска ми каза, че през август ще имат един ден (макар че ще са в отпуска), в който ще гледат бременни. Но не се знаеше кой точно ще е този ден. Така че, може би при следващия преглед ще знаеш какво следва.....
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #587 -: Юли 25, 2009, 15:36:08 pm »
Моята пункция мина - от два фоликула извадиха една я. Сега чакаме дали ще се оплоди.  :D
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #588 -: Юли 25, 2009, 16:55:34 pm »
Моята пункция мина - от два фоликула извадиха една я. Сега чакаме дали ще се оплоди.  :D
Исках да те питам колко ти излезе като пари до тук този опит?Не знам дали няма да ти прозвучи нахално,ама нали все пресмятаме...ако искаш не отговаряй,де)))
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #589 -: Юли 25, 2009, 18:36:32 pm »
harmony ще се оплоди и ще се раздели и накрая едно хубаво  :babyflips:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #590 -: Юли 25, 2009, 19:27:43 pm »
Ще се оплоди - няма къде да ходи. Тази тема е късметлийска..... И всичко върви добре.
При мен настъпиха предменструални признаци и леко взех да се изнервям. Защото ако ми дойде ще съм много бясна.... Уф Не искам да ми идва....
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #591 -: Юли 25, 2009, 19:40:35 pm »
Anisl благодаря ти за оптимизма!  :D При теб как са нещата? Колко дни остават до  :bfp1:?
mira_m66 дано си права за оплождането на моята я. А за цикъла - споко, ще има да чакаш 9 месеца...
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #592 -: Юли 25, 2009, 19:44:08 pm »
В понеделник е часът на истината.Вече се побърквам.Нямам никакви симптоми само болезнени гърди но то е нещо нормално.Физически се чувствам добре.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #593 -: Юли 25, 2009, 20:15:48 pm »
Да се отчета и аз! Два фоликула - две яйцеклетки - ха познайте какво следва?  :lol:
Момичета, на всички стискам силно палци! Ще ми се този месец да е късметлийски за всички! Стискам силно палци!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #594 -: Юли 25, 2009, 20:39:05 pm »
Аз искам да позная - следват близнаци - момиченце и момченце. Ах колко прекрасно звучи! Стискам палци. И да не забравиш да ми пратиш снимка на близнаците!!! :lol:
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #595 -: Юли 25, 2009, 21:16:22 pm »
Браво du6ka и на теб добре си се представила. Чакаме да кажете продължението след някой ден.Ха дано да е късметлийски месец.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #596 -: Юли 25, 2009, 21:29:36 pm »
Браво Душе! Справила си се прекрасно!  :ywoohoo: :balk_47: :balk_47: :balk_47:
Anisl  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #597 -: Юли 25, 2009, 21:37:37 pm »
Благодаря на всички ви за пожеланията!  :bighug:
Anisl, harmony, mira_m66 и по едно ни стига, нали?  :wink: Да не сме чак толкова лакоми, нека да има за всички! По едничко на всяка от нас!  :wink: :lol:

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #598 -: Юли 25, 2009, 21:41:22 pm »
Много се радвам за вас момичета!Стискам ви палци за положителни резултатчета!
Душе, браво мила!
Само хубави новини в темичката :crossfingers: yahoo_17
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #599 -: Юли 25, 2009, 21:45:41 pm »
Хей,и аз ви стискам палци-ще успеете!!!Периода на луната е такъв даже - сега се запълва-ако някой изобщо обръща внимание на тези неща :wink:!Хайде да ви върви по вода и чакаме  :bfp: :bighug:! УСПЕЕЕХ!!!!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."