0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #560 -: Юли 23, 2009, 14:06:16 pm »
Моята пункция мина. Имам си хубава на вид яйцеклетка  :D
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #561 -: Юли 23, 2009, 14:39:14 pm »
Браво Попчо! Първо :egg:, а скоро и  :bfp1:  :blowingdust:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #562 -: Юли 23, 2009, 16:24:39 pm »
Браво pop4o -  страшно много се радвам. Хайде утре чакаме хубавата новина за ембрионче. Казах ти аз, че понякога високото LH не е показателно.
Късмет!
И ти май беше в "Надежда", нали? При кой лекар си?
Ако е така - утре към 9-10 часа ще ти се обадят ембриолозите вече за резултата!
« Последна редакция: Юли 23, 2009, 16:27:47 pm от mira_m66 »
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #563 -: Юли 23, 2009, 17:58:31 pm »
И ти май беше в "Надежда", нали? При кой лекар си?

В "Надежда" съм. :)
Може да се каже, че съм при д-р Персенска.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #564 -: Юли 23, 2009, 18:02:29 pm »
Успех pop4o  :)! Дано това ембрионче да е късметлийското ти :wink:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #565 -: Юли 23, 2009, 20:37:19 pm »
Успех pop4o,дано ти е на късмет. :bighug:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #566 -: Юли 23, 2009, 22:09:48 pm »
pop4o, стискам палци за хубаво ембрионче!
mira_m66, благодаря ти за стиснатите палци!
harmony, не се притеснявай, и аз съм така. Овитрелът ми е за тази вечер в 9 часа, а пункцията ми е насрочена за събота в 9:30. Преди съм била с прегнил и разликата между инжекцията и пункцията беше точно 36 часа. Но аз съм сигурна, че док си знае работата и вероятно за тази инжекция схемата е такава. По принцип, когато фоликулите са от 1 до 3, док не дава очистително. Аз и миналия път минах без, а момичето, с което бях(тя беше с 15 яйчица), цяла следобед и вечер не излезе от 00.
mira_m66, нашият док не прави без упойка, за свое и за наше спокойствие. Само, че когато преди пункцията няма очистително яденето и пиенето се спира в 18 часа вечерта. Ако са с очистително е препоръчително да се спре още в 14 часа, иначе.... :constipated:
Хайде, мацки, лека вечер от мен!
Аз след час ще си бия инжекцията в коремчето, за по-лесно!  :wink: :lol:
Стискам палци на всички!
Много късмет, хубави ембриони, зрели яйцеклетки и само положителни тестове!!!
 :bfp: :bfp: :bfp: :cloud9: :cloud9: :cloud9: :goodluck:

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #567 -: Юли 23, 2009, 23:41:53 pm »
harmony, не се притеснявай, и аз съм така. Овитрелът ми е за тази вечер в 9 часа, а пункцията ми е насрочена за събота в 9:30. Преди съм била с прегнил и разликата между инжекцията и пункцията беше точно 36 часа. Но аз съм сигурна, че док си знае работата и вероятно за тази инжекция схемата е такава.
Да ти кажа Душе, аз първия път бях с овитрел и точно след 36 часа беше пункцията (извадиха 10 я). Вторият път бях с прегнил 5000 пак след 36часа и от 19 очаквани извадиха 4 Я. Та съм малко  osi_15 ... Но ти ме успокои, че не съм само аз така :D
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #568 -: Юли 23, 2009, 23:42:51 pm »
pop4o, стискам палци за хубаво ембрионче!
mira_m66, благодаря ти за стиснатите палци!
harmony, не се притеснявай, и аз съм така. Овитрелът ми е за тази вечер в 9 часа, а пункцията ми е насрочена за събота в 9:30. Преди съм била с прегнил и разликата между инжекцията и пункцията беше точно 36 часа. Но аз съм сигурна, че док си знае работата и вероятно за тази инжекция схемата е такава. По принцип, когато фоликулите са от 1 до 3, док не дава очистително. Аз и миналия път минах без, а момичето, с което бях(тя беше с 15 яйчица), цяла следобед и вечер не излезе от 00.
mira_m66, нашият док не прави без упойка, за свое и за наше спокойствие. Само, че когато преди пункцията няма очистително яденето и пиенето се спира в 18 часа вечерта. Ако са с очистително е препоръчително да се спре още в 14 часа, иначе.... :constipated:
Хайде, мацки, лека вечер от мен!
Аз след час ще си бия инжекцията в коремчето, за по-лесно!  :wink: :lol:
Стискам палци на всички!
Много късмет, хубави ембриони, зрели яйцеклетки и само положителни тестове!!!
 :bfp: :bfp: :bfp: :cloud9: :cloud9: :cloud9: :goodluck:
Късмет, силно ти стискав палци Душе.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #569 -: Юли 23, 2009, 23:51:06 pm »
patilabel, благодаря!

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #570 -: Юли 24, 2009, 00:54:37 am »
Ето каква глупост свърших: както се бях зачела и изведнъж се сетих от текст на друго момиче! Овитрела ми! Закъснях с 44 минути! Каква глупост! Дали няма да си навредя на качеството и зрелостта на яйцеклетката?  :balk_159:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #571 -: Юли 24, 2009, 01:04:03 am »
du6ka,harmony успех в събота и хубави яйчица.И дано да има:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #572 -: Юли 24, 2009, 10:22:31 am »
Harmony - просто кажи за това закъснение на лекаря си. Според мен най-много да ти отложат малко пункцията. Друго едва ли има какво да стане.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #573 -: Юли 24, 2009, 10:30:51 am »
Ето каква глупост свърших: както се бях зачела и изведнъж се сетих от текст на друго момиче! Овитрела ми! Закъснях с 44 минути! Каква глупост! Дали няма да си навредя на качеството и зрелостта на яйцеклетката?  :balk_159:
Ей, дали нарочно не си закъсняла.... и аз мислех по-късно да я бия, но все пак прецених, че док си знае работата... :wink:
Не се тревожи, мила! Но, наистина, като отидеш все пак им кажи. Не мисля, че има много значение, но все пак...
Хайде, ще влезеш след мен! :lol:

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #574 -: Юли 24, 2009, 13:10:23 pm »
Ето каква глупост свърших: както се бях зачела и изведнъж се сетих от текст на друго момиче! Овитрела ми! Закъснях с 44 минути! Каква глупост! Дали няма да си навредя на качеството и зрелостта на яйцеклетката?  :balk_159:

Не се притеснявай, изрично съм питала Владимиров дали може малко по-късно или малко по-рано да сложа инж. - няма проблем.

Много стиснати палци от мен на всички мацки в процедура.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #575 -: Юли 24, 2009, 14:33:20 pm »
Моята яйцеклетка вече си е ембрион, дели се много добре, каквото и да означава това на първия ден  :)
Аз се поуспокоих вече, не знам защо ми беше много напрегнато, все едно ми е за пръв път.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #576 -: Юли 24, 2009, 18:04:50 pm »
Браво Pop4o. Много се радвам. Всяка малка победа е крачка напред. Сега е почти сигурно, че следва трансфер. Аз даже при тази новина пуснах някоя и друга сълза от облекчение. Това е наистина добра новина.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #577 -: Юли 24, 2009, 19:10:23 pm »
Anisl, благодаря ти!
pop4o, браво! Стискам палци за успешен трансфер!

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #578 -: Юли 24, 2009, 19:53:53 pm »
mira_m66, и тук да ти пожелая успех.
Аз заминах на почивка и не успях да разбера кога ще ти е трансфера.
Стискам силно палци!  :balk_602:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #579 -: Юли 24, 2009, 21:12:57 pm »
Момичета, днес имах много работа и почти не съм си седнала на задника... :( Дали има някаква вероятност да съм направила бела с фоликулите си?  :(