0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #460 -: Юни 18, 2009, 23:10:39 pm »
Благодаря!  :D Все някой ще може да ми даде ЖОКЕР!  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #462 -: Юни 19, 2009, 13:33:52 pm »
Мира, мерси! Аз тази листовка я прочетох! При бременност не трябва да се взима и т.н.
Чудя се дали лекарството влияе на фоликулите, които започват да се образуват и дали има нещо лошо, ако случайно забременея по време на терапията. То е ясно, че при положителен тест ще го спра и ще се консултирам с лекар  :D Чудя се дали да опитваме този месец въобще  :lol: :lol: :lol:
Пак ти благодаря!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #463 -: Юни 19, 2009, 14:40:05 pm »
Опитвайте, опитвайте  :wink:, това си е Божа работа, то и аспирина е вреден за плода, ама се пие до + тест. Може да ви се размине ин витрото.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #464 -: Юни 19, 2009, 14:44:00 pm »
 :wink: Дай Боже! А на теб  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #465 -: Юни 20, 2009, 02:15:32 am »
Опитвайте, опитвайте  :wink:, това си е Божа работа, то и аспирина е вреден за плода, ама се пие до + тест. Може да ви се размине ин витрото.
Днес бях в клиниката - придружавах моята приятелка, която беше на преглед. Та издебнах доки и я питах  :( Каза да се пазим заради терапията с Изопринозин  :(
Ама аз ще го приемам още около 40 дни и май и другия месец ще изтърва ин витрото, а после август са на почивка хората - и те имат нужда да си поотдъхнат, като гледам на какви обороти работят  :oops: При мен нещата отиват за септември  :?
Лека нощ  :D
« Последна редакция: Юни 20, 2009, 02:19:40 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #466 -: Юни 21, 2009, 18:26:17 pm »
Момичета, на някоя от вас изписвали ли са индометацин при ин витро на ЕЦ? И, ако да - от кой момент натам (ден, размер на фоликул, стойност на ЛХ, естрадиол)?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #467 -: Юни 21, 2009, 20:47:07 pm »
Момичета, на някоя от вас изписвали ли са индометацин при ин витро на ЕЦ? И, ако да - от кой момент натам (ден, размер на фоликул, стойност на ЛХ, естрадиол)?
Може би си потърсила, но се сетих че съм го чела:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8545.msg471003#msg471003
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #468 -: Юни 23, 2009, 11:38:18 am »
Мерси, pop4o, чела съм го това. Търсех по-подробна информация обаче.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #469 -: Юни 25, 2009, 20:56:24 pm »
Здравейте момичета,

аз да се отчета с резултата от моето недовършено инвитро на ЕЦ. Явно добре сме се пострали в къщи защото на 15.06. ЧХГто беше 800, на 19.06 беше вече 1800, а на 23.06 -8900. не мога още да се зарадвам истински, защото имах леко прокървяване и болки преди няколко дена, но плодно сакче със зародишче има.Сега съм в 6г.с., другата седмица ще се опитаме да видим и сърчице и тогава пак ще пиша.Иначе си слагам фракси 0,3 всеки ден, прогестерон, фолиева киселина.

Искрено се надявам и моля да повлека крак за повече положителни тестчета този месец, че и другия.... :rainbow:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #470 -: Юни 25, 2009, 20:57:44 pm »
Браво Васи :) Само така! Стискам ти палци всичко да е наред :) Това е страхотна новина  :pink_dust_1:


Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #471 -: Юни 25, 2009, 21:02:48 pm »
vassi75 , браво , момиче!
Ей, на това му се вика късмет! Нали фоликула ти се беше спукал преди пункцията ?!
 Пожелавам ти и занапред такъв голям късмет и лека бременност! osi_9
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #472 -: Юни 25, 2009, 23:53:40 pm »
Браво, vassi75 ,браво!!!!!
Е на това му се вика добре свършена работа  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Радвай се и се наслади на една лека и щастлива бременност!!!!
ЧЕСТИТО!!!!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #473 -: Юни 26, 2009, 00:28:20 am »
Честито васи75  :)това се казва успех , дано наистина си повлечеш крачето.
Определено като му е писано на човек нещо да стане става независимо от всички трудности.
Лека и безпроблемна бременност ти желая.  :) :) :) :) :)
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #474 -: Юни 26, 2009, 10:55:46 am »
Вчера беше кръвния ми тест-отрицателен е .Успех на всички момичета и дано никоя от вас не изпита тази болка.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #475 -: Юни 26, 2009, 11:27:45 am »
didka_ ,съжалявам за този резултат.Много от нас са изпитали тази болка и знаят какво чувстваш в момента.Не бих могла да ти кажа как се преодолява,но се преодолява.Пак ще се усмихваш и пак ще намериш сили!Късмет! :bighug:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #476 -: Юни 26, 2009, 11:38:16 am »
Възхищавам се на всички които са изпитали тази болка и продъжват напред. :bighug:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #477 -: Юни 26, 2009, 15:57:53 pm »
Възхищавам се на всички които са изпитали тази болка и продъжват напред. :bighug:


Didka,

никакво отчайване и никакво отказване. И аз съм с два missed аборта, единия от които в 16-та седмица, но някак все намирам сили да се изправя и да продължа.  Няма да се отказваш, поплачи си сега, излей си мъката, но следващия месец пак да си на линия.

Фаталче, аз се разболях точно преди пункцията, обаче явно сме уловили яйчицето в къщи.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #478 -: Юни 26, 2009, 19:42:23 pm »
 :bighug: :balk_146: :balk_145: :balk_146:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #479 -: Юни 26, 2009, 20:12:44 pm »
Васи, браво на вас! Честита бременност, хубави мисли и късмет! Щом е станало по нормален начин, значи му е било писано да се роди това бебоче!
Дидка, без отчаяние моля  :), ще дойде и нашия ден!