0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    j_i_j_i_

malko InFo?
« -: Февруари 28, 2006, 19:30:01 pm »
Predstoi mi IN VOTRO ,moq bliska zabremenq i rodi po tozi metod,pri dr.Yordanov sv"Sofiq",bihte li mi dali malko mneniq za nego,za6toto se pritesnqvam  :cry:  :oops:

Пиши на кирилица!
malko InFo?
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2006, 19:31:31 pm »
Ти току-що писа с ник Devil's woman - избери си едно име и пиши само с него. А ако ти харесва форума - регистрирай се  :D
*

    devil_w0man

malko InFo?
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2006, 20:00:41 pm »
яяяя ма то имало и тема эа него  :)
ммм аэ нарочно пуснах 2 шот ми трябва бърэо инфо
а относно ника не ще да ми приеме регистрацията  :x
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
malko InFo?
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2006, 22:07:13 pm »
Цитат на: devil_w0man
яяяя ма то имало и тема эа него  :)
ммм аэ нарочно пуснах 2 шот ми трябва бърэо инфо
а относно ника не ще да ми приеме регистрацията  :x


въпрос на добро възпитание е като попаднеш в нов за теб форум, първо да попрочетеш малко, да се ориентираш, пък тогава да почнеш да пускаш теми с питанки!
в този форум е писано доста за доктора, който те интересува.
форумът предлага и средство за търсене - можеш да напишеш ключова дума "Йорданов" и ще ти извади всички теми, където се споменава това име!

бързата кучка слепи ги ражда! човек не си избира доктор за инвитро от днес за утре!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!