0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« -: Декември 17, 2008, 21:55:34 pm »
ТРЯБВА ДА СИ МЕРИМ ПРИКАЗКИТЕ! Всякаква диференциация на:
1. обиждащи и обиждани /в зависимост от гледната точка/;
2. присъствали и неприсъствали на протеста;
3. неанонимни и анонимни;
4. забременели и родили, и неуспели /до момента/;
5. провинциалисти и софианци;
6. българи , живеещи в България и извън нея;
7. нови и стари потребители на сайта;
8. прочие разделения ...

ХАЙДЕ СПРЕТЕ СЕ МАЛКО ВСИЧКИ!
Нали се сещате, че и депутатите, и министрите,и ПР - агенциите на съответните политически партии имат интернет и ако шефовете са компютърно неграмотни, то имат секретарки и сътрудници, които знаят, къде да четат.

СПОРЕД МЕН С ПОСЛЕДВАЩИ КОМЕНТАРИ СИ ПРАВИМ ЛОША УСЛУГА И ВМЕСТО ДА "ИЗПИШЕМ ВЕЖДИ", СИ "ИЗБОЖДАМЕ ОЧИТЕ" - ТОЧНО ПО БАЛКАНСКИ!
Призовавам всички да изчакаме официално решение на УС на Сдружението какво правим оттук нататък и с какви средства.


П.П. За тези, които не знаят, аз не съм член на Сдружението поради лични мотиви, но адмирирам това, което прави и начина, по който се прави. За това ги подкрепям и си позловялам да се изказвам по темата.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #1 -: Декември 17, 2008, 22:23:23 pm »
ТРЯБВА ДА СИ МЕРИМ ПРИКАЗКИТЕ! Всякаква диференциация на:
1. обиждащи и обиждани /в зависимост от гледната точка/;
2. присъствали и неприсъствали на протеста;
3. неанонимни и анонимни;
4. забременели и родили, и неуспели /до момента/;
5. провинциалисти и софианци;
6. българи , живеещи в България и извън нея;
7. нови и стари потребители на сайта;
8. прочие разделения ...

ХАЙДЕ СПРЕТЕ СЕ МАЛКО ВСИЧКИ!
Нали се сещате, че и депутатите, и министрите,и ПР - агенциите на съответните политически партии имат интернет и ако шефовете са компютърно неграмотни, то имат секретарки и сътрудници, които знаят, къде да четат.

СПОРЕД МЕН С ПОСЛЕДВАЩИ КОМЕНТАРИ СИ ПРАВИМ ЛОША УСЛУГА И ВМЕСТО ДА "ИЗПИШЕМ ВЕЖДИ", СИ "ИЗБОЖДАМЕ ОЧИТЕ" - ТОЧНО ПО БАЛКАНСКИ!
Призовавам всички да изчакаме официално решение на УС на Сдружението какво правим оттук нататък и с какви средства.


П.П. За тези, които не знаят, аз не съм член на Сдружението поради лични мотиви, но адмирирам това, което прави и начина, по който се прави. За това ги подкрепям и си позловялам да се изказвам по темата.
Подкрепям!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #2 -: Декември 17, 2008, 22:23:45 pm »
Много точно казано.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #3 -: Декември 17, 2008, 22:50:21 pm »
Много точно казано. На няколко пъти ми се искаше да напиша нещо по въпроса с "разделението", но реших, че не бива да наливам масло в огъня, защото е ясно, че всеки си има гледна точка, и си гледа от собствената камбанария.А и е безпредметно да се дърпаме, наистина само ще си навредим, защото и так нищо не променяме, колкото и да се обвиняваме взаимно кой отишъл и кой не отишъл.Дайте заедно да измислим някакво конструктивно решение и да предприемем ефективни действия. С тия караници, само ще им помогнем да ни смачкат тия гадове.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #4 -: Декември 18, 2008, 08:27:27 am »
Напълно съм съгласна с Лейди. Вчера направих малко емоционално изказване. Винаги съм се опитвала да пиша, само когато имам какво смислено да кажа. Ще се старая да продължа по този начин.
     
*
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #5 -: Декември 18, 2008, 08:58:25 am »
Да, Лейди, права си! Нека и другите го разберат!
Трябва да дадем малко време на Ани и другите, които правят всичко за каузата и за да ни помогнат. Тярбва да си съберат мислите и тогава ще кажат какво се иска от нас, тези които ЩЕ ги подкрепим :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #6 -: Декември 18, 2008, 09:04:28 am »
Затова нещо стана на въпрос в другите теми. Който иска чува, който не иска-не чува.
Весели празници! 


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: По повод най-новите теми тук, мисля , че:
« Отговор #7 -: Декември 18, 2008, 13:08:30 pm »
искам дебело да подчертая за онези, които не са видяли добре, че ръководството на сдружение "Зачатие" никъде и по никакъв начин не е отправяло обвинения и упреци.
отправяме само благодарност към всички, които ни подкрепиха по един или друг начин.
останалото са частни изявления на лица в публичен форум, за които сдружението не носи отговорност.

предлагам да престанем с тези теми и да се фокусираме върху подписване на официалната петиция на сдружението и коледни настроения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!