0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой ходил ли е при д-р Сашка Николова от Пловдив.Тя лекува чрез ирисова диагностика и хомеопатични лекарства. Аз съм чувала хубави неща за нея, но ми се ще  да знам и вашите мнения.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
? за Сашка Николова от Пловдив-ирисова диагностика
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2006, 17:06:36 pm »
Мнението ми е да не си губиш времето и да не си харчиш парите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
? за Сашка Николова от Пловдив-ирисова диагностика
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2006, 17:21:18 pm »
Ходила съм на ирисова диагностика в София преди няколко години. Мнението на д-ра беше че нямам запушени тръби и ще забременея по естествен начин, /това беше след пластика/. Няколко месеца след това трябваше да ходя на втора цветна снимка, която показа по голямо запушване от преди пластиката и друга липсваща тръба. Направи си сама извода. Това е моят опит, може да си зависи и от лекарите, незнам. Пожелавам ти успех каквото и да предприемеш. :)



*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Загуба на време и пари.
Иначе съм ходила на ирисолог преди години по друг повод. Объркани ми били нещо Яна и Ина. :wink:
:roll:
ако става въпрос за тази жена,коато приема в кв.изгрев, съм ходила преди мн.години и ми даде да пия някакви води, които бяха много като количество но бистра водичка нищо друго.така че ако трябва да ти давам съвет е : не им се връзвай, може да има някой който да помяга, но определено не е тя
успех и повече усмивки :lol:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Здрасти Никита,
майка ми ходи там веднъж. Тя е болна от множествена склероза. Факта, че тази въпросна "докторка" лекува всякакви болести с едно и също лекарство... какво ти говори. Тиочно както каза Пепина - отиваш при нея с една туба вода, и тя слага в нея някаква билка. Незнам за другите хора, щото родителите ми казаха че имало много чакащи , но на майка ми не само, че не й помогна ами и се влоши.
Така че, незнам ама не ми се вярва...
Успехи!
Здравейте момичета,
ами не знам за същата лекарка ли става дума но сега тя е в Тракия и не лекува с билкови отвари,  а с хомеопатични лекарства. Аз имам една позната, на която дъщеричката и имаше някакви проблеми с бъбреците и след лечение при ния са много доволни. За това исках мнения от вас. Знам ли вече то като чуя от някъде нещо и се все започвам да се надявам че може и на мен да се помогне. Аз имах извънматочна бременност и ми махнаха едната тръба, но след цветна снимка другата се оказа проходима. Благодаря ви за отговорите и искрено ви желая по-бързо сбъдване на най-голямата ни меча.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Никита няма да се шашкаш, ще стане работата.
Имам една приятелка със същия проблем като твоя, тя сега ще прави цветна снимка. Ще й кажа да ти пише - да споделяте опит.
А за билкарите и хомеопатията, незнам какво да ти кажа ... ще събереш противоречиви мнения. Така че ти си прецени, но не се отчайвай - ще се получи.
 :wink:
*
? за Сашка Николова от Пловдив-ирисова диагностика
« Отговор #8 -: Април 02, 2006, 06:56:19 am »
Никита,д-р Сашка Николова е в Тракия и лекува с ирисодиагностика и хомеопатия\тя има билкови таблетки като д-р Тошков\,а тази в Изгрев е д-р Кирчева-пак с ирисодиагностика,но с билки\тези в тубите\.Не съм ходила при тях,но имам повече вяра на хомеопатията-тези отвари в тубите са ми много съмнителни.Но все пак трябва да питаш дали хомеопатията помага при твоя проблем.На мен например много ми помогна при проблеми с нервите.Успех :!:
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Цитат на: Linda
Никита,д-р Сашка Николова е в Тракия и лекува с ирисодиагностика и хомеопатия\тя има билкови таблетки като д-р Тошков\,а тази в Изгрев е д-р Кирчева-пак с ирисодиагностика,но с билки\тези в тубите\.Не съм ходила при тях,но имам повече вяра на хомеопатията-тези отвари в тубите са ми много съмнителни.Но все пак трябва да питаш дали хомеопатията помага при твоя проблем.На мен например много ми помогна при проблеми с нервите.Успех :!:


Аз бих казала:"От трън та на глог"
Линда не искам по никакъв начин,да те засегна.
Моят съвет е вземи и прочети  каква е теорията  на хомеопатията и на какъв принцип   работи. Но не от книжките подобни на :"Уринотерапия..." и т.н.. ,а от по-сериозна литература.
Колкото повече четеш за нея, толкова повече ще се убеждаваш дали наистина лекува.
Има една предаване по РЕАЛИ-ТВ за хомеопатията,често го пускат.Ако го гледаш сама ще се убедиш във ефикасността на това лечение. Просто казано то е на базата на самовнушението.

ПП  А колкото до това ,че са ти "помогнали при проблеми с нервите", то това може да стане и без лекарства.Моята съседка изпада в депресии и пие лекарства (любимият и Ксанакс), аз изпадам в депресия и ходя да спортувам- и при двете резултата е един и същ - излизаме от депресията.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
? за Сашка Николова от Пловдив-ирисова диагностика
« Отговор #10 -: Април 02, 2006, 13:09:42 pm »
Никита,
не съм ходила при такива врачки, лечителки, билкарки и т.н., но мнението ми е, че ако има проблем, медицински доказан, те не биха могли да помогнат и само си даваш парите на вятъра, така че не си губи времето.  А ако проблем няма, може и да пробваш, мисля, че няма да навреди.  Съветвам те обаче да не влагаш много надежди на такива неща. Имам приятелка, която като и казаха че има трудно проходими тръби, в резултат на частични сраствания, имаше все още надежда да зачене по естествен път, но тя си изгуби 3 години в ходене по такива лечители и резултатът беше - пълно запушване.  За щастие сега е майка на две момиченца - близначки, заченати ин витро.  Когато се изкушавам да тръгна по такива, се сещам за нейния пример. Желая ти успех:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Просто казано то е на базата на самовнушението.

Напълно съгласна съм с теб.



Никита,
Според мен пробвай, аз ходя при д-р Николова и съм доволна, а отидох,  защото е успяла да помогне на мои приятели
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: diana_arti
Никита,
Според мен пробвай, аз ходя при д-р Николова и съм доволна, а отидох,  защото е успяла да помогне на мои приятели


От какво точно си доволна?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада

      И при Кирчева ж-к "Изгрев" опряхме/то като е на зор човек,за какво ли не се хваща/.Там освен билките сложиха мъжа ми на "някакъв специален стол дарен от японското посолство" :lol: .
   Дни след това видяхме въпросния стол,в МЕТРО,при това без намесата на посолства.За мен всичко е въпрос на самовнушение и ирисовата диагностика/каквато д-р Кирчева,претендира,че практикува/ съвсем не се свежда до едноминутен поглед с фенерче в очите.
   Абе ваша си работа,но  мисля,че ще намерите доста по-добро приложение на парите,които ще и дадете.
Аз доскоро също бях скептична, но приятеля ми без да ме предупреди ми е записал час и преди два месеца ходих при Николова и мога да кажа, че пролактина ми е почти в норма. За три години пиене на парлодел не постигнах този резултат (сега пия и достинекс) - не казвам, че Николова е оправила вс. ми проблеми, но започнах да вярвам, че двете лечения се допълват. Вече си мислих, че скоро няма да се оправя, а искам да си имам и бебче, но сега почвам да се нядявам, че всичко ще се оправи.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Желая ти успех. Огромна е силата на вярата.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Малеее, за тая Кирчева какви работи съм чела...Чак по едно време се смях.От личен опит казвам - врачките и баячките помагат за успокоение на психиката.Естествено на тези, които се поддават. :wink:
За тая Николова не мога да кажа нищо ама само за Кирчева да кажа да не се хващате да ходите при нея,пълна шарлатанка дето ти свете само с едно фенерче в очите ,че и на всичко отгоре мъкнах като лудите по рейсовете 5л.туби с отварите и дето се развалиха на първия месец.Просто при нея не си губете времето,ще си изгубите само парите.
*
Цитат на: butterfly
За тая Николова не мога да кажа нищо ама само за Кирчева да кажа да не се хващате да ходите при нея,пълна шарлатанка дето ти свете само с едно фенерче в очите ,че и на всичко отгоре мъкнах като лудите по рейсовете 5л.туби с отварите и дето се развалиха на първия месец.Просто при нея не си губете времето,ще си изгубите само парите.



напълно те подкрепям за Кирчева, защото и ние с моя мъж мъкнахме тубите, който трябвало да стоят на много студено, та се наложи да похапнем мръвката от камерата на хладилника за да и съберем боклуците там, но поне се разходихме из Пловдив и сега вече ни е един от любимите градове