0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #280 -: Декември 19, 2008, 09:31:08 am »
Имаше хора от нас , регистрирани в този форум.
Искайте линк на този левскарски форум да им благодарим на хората , да обясним какви са нашите действия сега, да разберем точно какво правят.
Много активна подкрепа получавахме от тях , през цялото това време, ще ми се поне да знаят ,че не ни е безразлична тяхната позиция.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #281 -: Декември 19, 2008, 09:33:13 am »
Ама защо пак говорим за ние и вие, кои сме тези ние които търсим подкрепа и кои сте вие, от които я очакваме???????????
Ренци, ти беше ли на протеста да НИ подкериш?
Защото Мини беше, а доста други момичета бременни с малки деца...

и много моля, ако някой има нещо лично да урежда, не тук и сега
*

    Ренци

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #282 -: Декември 19, 2008, 09:33:55 am »
Мини, то човек може да клекне и в преносен смисъл и всъщност баш тогава е най-кофти като клякаш.
Аз също вече имам дете без да съм бременна с второ, но тази борба и болка не ми е чужда дори и сега.
Колкото до организацията-ще протестират ли днес семействата с репродуктивни проблеми в крайна сметка? Официално ли или просто отиваме си там и се надяваме, че някой журналист ще хване с микрофона си баш нас, за да успеем да кажем, че сме там заради хората с репродуктивни проблеми?
Винаги това е бил проблема на българското общество-искаме, оплакваме се, тръшкаме се и като дойде момент да сме единни ние вземем, че сами се разединим. Е какво по-хубаво за господа политиците от такъв народ а? Щото вие надявам се не си мислите, че тия хора не четат по форумите. Четат и още как и точно това чакат и ни се смеят по всяка вероятност. Ама ние си го заслужаваме де. До януари месец ние вече ще сме се изяли между нас си и накрая те ще ни се изсмеят в лицата. Пак казвам-дано Боже да не съм права! И дано ако тогава пак се наложи да се търси подкрепа да има хора дето да обърнат внимание, както обърнаха сега, защото в противен случай и 100 човека няма да се съберат.
*

    Ренци

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #283 -: Декември 19, 2008, 09:36:31 am »
Няма абсолютно нищо лично за уреждане тук. Не търсете под вола теле. Не съм влизала в тоя форум от почти 3 години, за да имам нещо лично за уреждане.
Изказването на Мини обаче от типа "вие сте свободни граждани подкрепяйте който си щете, но нас сега ни оставете, щото ни обещаха" предполага разграничаване. Утре ако ни изпързалят с обещанията ще ни трябва подкрепата на студентите, производителите и еколозите, но те ще ни пратят много поздрави само. И ще са прави.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #284 -: Декември 19, 2008, 09:41:37 am »
Ренци, не ми вкарвай думи в устата, или по-точно букви в клавиатурата, цитирай ми точно и ясно къде видя да пиша
Цитат
подкрепяйте който си щете, но нас сега ни оставете, щото ни обещаха
честно да ви кажа писна ми от обвинения и нападения, ако отидеш на протест си човека, който размахва назидателно пръст и показничиш, ако не отидеш си "дупедавец" и изменник от каузата
аман
да вземе вече някой да ме банне, че сама не мога
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Ренци

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #285 -: Декември 19, 2008, 09:51:22 am »
Е добре де нали точно на вас ви са криви всички дето не дойдоха на протеста? И на мен са ми криви де. Казах го много пъти, но си го отстоявам все още. А сега какво излиза-криви са ама само кагота е удобно да са криви, а кагато и ние сме от тия дето не сме били на протестите вече не сме толкова криви.
Никого не искам да нападан. Просто се моля да не ни изпързалят, защото втори път такава масова подкрепа наистина няма да получим.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последст
« Отговор #286 -: Декември 19, 2008, 09:53:28 am »
E айде засрамете се вече и спрете с тая глупотевина.
Стига обвинения и нападки, стига чакайте някой от активно работещите от години за каузата, да ви призовава и приканва. Големи и разумни хора сме все пак за да взимаме адекватни и съобразени със целите на Сдружението и Фондацията решения.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #287 -: Декември 19, 2008, 09:55:14 am »
Ренци , принципите са ти правилни , абсолютно се съгласявам с тях!
Но и Мини  , беше от тези момичета дето не само реално изразиха позиции , а положиха и чутовни усилия да мотивират присъствието и на още хора.
Уморихме се всички , от призиви , от подстрекателства и от бездействие...
В този смисъл се опитай да разбереш думите на Мини , наистина всеки има правото да бъде и подкрепи останалите протестиращи , както  и тези  които също ни подкрепят !
Нужна ни е обществена подкрепа , разбира се , нужна е и на останалите които в събота ще бъдат там!


Пак , моля някой регистриран в сайта на Слави , поискайте линк към форума на Левски София, от цитирания по-горе потребител!
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 10:01:32 am от Eфирче »
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #288 -: Декември 19, 2008, 09:55:41 am »
Просто се моля да не ни изпързалят, защото втори път такава масова подкрепа наистина няма да получим.
Toва е вярно! Затова трябва да се реагира по най-подходящия начин. И тук му е мястото да го обсъдим и решим, без да се обвиняваме и сърдим. Въпреки, обтегнатите си нерви. И дано да успеем!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #289 -: Декември 19, 2008, 09:57:41 am »
влезнах тук преди дни, за да ви дам личната си активна подкрепа
не бях на протеста ви на 15-ти, защото едва в предаването на Слави разбрах за проблема
при следващ организиран от вас протест ще дойдем заедно с мъжа ми, но понеже и двамата работим и имаме малко дете, ще трябва да е или вечер след 18:30 часа, или в почивен ден /събота и неделя/
аз лично обаче си запазвам правото да отида на ВСИЧКИ справедливи протести в София - в неделя от 11 часа ще съм пред МВР, за да подкрепя полицаите...
в момента, в който Слави призове от ефир към всенароден бунт, съм там!
в момента, в който вие обявите дата - сме при вас с мъжа ми
НО само не се карайте! Моля ви!
Нека бъдем сплотени, поне сега, точно сега!!!
*

    Ренци

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #290 -: Декември 19, 2008, 10:03:36 am »
Само искам да е ясно, че нито се сърдя нито се засягам от някой нито нищо. Всичко, което съм написала е абсолютно добронамерено и с цел само и единствено накрая да бъде постигнато желанието ни тези пари да отидат наистина при хората с репродуктивни проблеми. Никога не съм и не бих отрекла труда който е положила мини или някой друг от пряко участващите. Напротив-шапка им свалям за ентусиазма и търпението да се занимават с подобна пасмина в лицето на управниците ни. Просто ме е страх да не изпуснем момента и подкрепата на хората, защото в сега за първи път реално има възможност да се постигне нещо положително за бездетните семейства.
*

    milka77

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #291 -: Декември 19, 2008, 10:05:40 am »
защо триете мнението на хората??
Не можели да се изказваме по въпроса???
Не триите , а се зачатете!
Не мисля,че всички трябва да сме на едно мнение в дадена ситуация!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #292 -: Декември 19, 2008, 10:09:50 am »
Спазвайте правилата на форума.
Всички мнения, противоречащи на правилата, ще бъдет изтривани без предупреждение.
*

    milka77

Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #293 -: Декември 19, 2008, 10:13:54 am »
Сдружение Зачатие , извинявам се много,
но всичко беше по правилата,
не влизам за първи път във форум,
но е обидно да триеш мнение,когато не ти е удобно, а ти си мод.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #294 -: Декември 19, 2008, 10:24:52 am »
Искайте линк на този левскарски форум

Мисля че е това темата във форума на Левски за която става въпрос за нас,намерих я чрез гугъл.

http://site-forum.levski.com/viewtopic.php?f=1&t=8618&start=0

*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #295 -: Декември 19, 2008, 10:35:34 am »
Момичета, Ради и Ани и днес имат срещи. Нещата са в развитие и има уверения през последните няколко дни от отговорните институции като МЗ и преседател на парламента, че в първите седмици на 2009 ще има благоприятно развитие.
http://iskambebe.bg/article_details.php?id=166&c=3&sc=2&show=false
Нека изчакаме и днес момичетата, които ни представляват.
Високо оценяваме подкрепата на всички момичета тук, на момчетата от Левски и на всички, които ни подкрепят и много много им благодарим!
А на Ани и Ради просто се прекланям пред всеотдайността!
Те са героини просто!
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 10:40:06 am от cygnus »
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #296 -: Декември 19, 2008, 10:35:54 am »
Подкрепям Ренци в мненията и!
Не знам защо е това деление тук на нови и стари и защо постоянно се изтъква кой от кога членува в сдружението и от колко време е регистриран във форума, но се забелязва негативно отношение към по-нови потребители, осмелили се да кажат нещо различно.Така съмишленици и подкрепа не се печелят. Не бива да нападаш всеки, който е дръзнал да не сподели твоето мнение или има различно такова.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #297 -: Декември 19, 2008, 10:45:55 am »
Момичета, стига сте се карали. Моля ви. Всички сме под напрежение, емоционални и в очакване.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #298 -: Декември 19, 2008, 11:11:23 am »
До сега не бях в къщи и не съм гледала ТВ
Хора какво става ? Вижте това
http://www.focus-news.net/?id=s2202
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #299 -: Декември 19, 2008, 11:38:51 am »
Депутатите избягаха от Народното събрание
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1260646

Ще избягат и още как , иначе ще трябва пак да пеят партизански песни... :x


Момичета , регистрирах се във форума на левскарите , чакам потвърждение от админа.
Това което смятам да пусна ще го публикувам тук.

Уважаеми , български мъже!
Аз съм една от многото , готова да роди и отгледа българско дете , но все още неосъществена в тези мечти , жена. Влизам тук, за да изразя своята дълбока благодарност към вас , за силната подкрепа , която сте готови да дадете на всички борещи се за дете, двойки в България.
В ефира на Нова г-жа Радина Велчева , председател на фондация „ Искам бебе”, изрази гласно своята благодарност към вашата подкрепа !
Искам да ви кажа , че се чувствам горда от проявената ви готовност да помогнете, както и на всички които ни подкрепиха , без лично да са засегнати от този проблем.
Намерих още достойнства в българщината във ваше лице и знам , че наистина си струва да отгледаш дете тук и сега!
Събитията през последните дни се развиват гловоломно , като резултат държавата ни увери ,че в началото на следващата година , нашият Фонд , ще бъде факт. Председателите на трите организации, които защитават правата ни, са денонощно пред вратите на властта.
А до техният отговор остават дни.
Това е официална петиция , която ще се радваме да подкрепите също!.....
Поклон пред вас , достойни българи!
Благодаря/Благодарим ви!



ninkata1, благодаря за линка!
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 11:43:00 am от Eфирче »