0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво правим утре
« -: Декември 16, 2008, 23:55:14 pm »
ОК видяхме че Слави опита да отрази проблема, но и се опита да се възползва от това заради каузата кято му се струва важна за момента. Не казвам, че тя е маловажна, напротив- но аз бях пред пилоните на НДК за да подкрепя хората и моята надежда (макар и минимална) да имаме дете. Не е маловажно как  глупака от комисията се е отнесъл към женета. Непростимо е, но не това е въпроса. Трябва да решим - Какво ще направим утре - това е важното и да не се отказваме - трябва да има съпричастност - не може само да се изисква от нас. В случай на нужда държавата трябва да отговаря на нашите проблеми адвекватно. Ако не за тая година и ако не за мен - всеки трябвада има възможност да се възползва от своя шанс да има така желаното и мечтано дете. КАКВО ЩЕ ПРАВИМ УТРЕ? КЪДЕ ЩЕ СЕ ВИДИМ? ИЗВИКАЙТЕ ПОЗНАТИ ЖУРНАЛИСТИ И СПОДЕЛЕТ СВОЕТО ВЪЗМУЩЕНИЕ. Не познавам лично д-р Стаменов, но бих изразила моето преклонение към него - просто няма такъв човек. \БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА
*

    Бай Фадър

Re: Какво правим утре
« Отговор #1 -: Декември 17, 2008, 00:20:04 am »
Извинявам се на модераторите , ама нарочно го слагам и тук
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=357265.0
*
Re: Какво правим утре
« Отговор #2 -: Декември 17, 2008, 00:32:20 am »
Ми естествено, че нищо не правим. Дремем като муни и муньовци във форума и коментираме ядосано.....Да се видим кой е по-по-най откъм коментари...
Аз се изморих..емоционално...
Дума ли се нещо за изява на живо,.....всички потъват....виж петиции и анонимни писма, всички подкрепят.
В момента ме  е срам, ама не заради депутатите, а заради нас, дето сме толкоз отворени ,....ама само на думи...
Чувствам се като глупачка!
...не само, заради това, че снощи бях сред всички смели момичета пред НДК,( между които Мини - бременна и други майки с дечицата си ) а и заради това, че днес всички в сайта са потънали в собствен сос и коментират неща, нямащи нищо общо с нашите проблеми!
Re: Какво правим утре
« Отговор #3 -: Декември 17, 2008, 00:33:44 am »
Ми естествено, че нищо не правим. Дремем като муни и муньовци във форума и коментираме ядосано.....Да се видим кой е по-по-най откъм коментари...
Аз се изморих..емоционално...
Дума ли се нещо за изява на живо,.....всички потъват....виж петиции и анонимни писма, всички подкрепят.
В момента ме  е срам, ама не заради депутатите, а заради нас, дето сме толкоз отворени ,....ама само на думи...
Чувствам се като глупачка!
...не само, заради това, че снощи бях сред всички смели момичета пред НДК,( между които Мини - бременна и други майки с дечицата си ) а и заради това, че днес всички в сайта са потънали в собствен сос и коментират неща, нямащи нищо общо с нашите проблеми!
.

Подкрепям!