0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    копие

АРТ при еднополови двойки
« -: Декември 14, 2008, 12:51:21 pm »
А бихте ли застанали зад каузата ЗА подкрепа при асистирана репродукция на еднополови двойки, защото в момента държавата забранява инсеминацията при такива
случаи и не се ангажира с подкрепяне на подобни 'двойки', 'семейства', а какво
остава за финансиране при асистирана репродукция... Много ми е интересно дали силно
социално ангажираните люде тук биха погледнали малко по-далеч от прекия си интерес?
Защото и нашите колички ще останат празни, а ние също искаме да раждаме деца в България...
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: АРТ при еднополови двойки
« Отговор #1 -: Декември 14, 2008, 12:59:38 pm »
Разделих темата.
Моето лично мнение е известно отдавна - полът на хората в двойката за мен е без значение. При нужда мога да го защитавам.
Но ще заключа темата, нямам против това да бъде обект на дискусия, но сега искам усилията на всички да бъдат насочени в една посока. Това е причинитаа останалите теми от форума (а те са над 12 000) да са недостъпни за потребителите. Моля да уважавате протеста на Зачатие и да не пускате нови теми.
Втората ми забележка е принципна - не противопоставяйте едни интереси на други, това никога не е било полезно и не е конструктивно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу