0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мили дами, встрани от темата, но ви напомням, че и 100 човека от 7 милиона да излязат да гласуват, изборите се водят ЛЕГИТИМНИ.Няма да гласуваме и какво ще докажем?Че пак ще ни управляват хора, избрани от бабички (обикновено техните лични).С това няма как да се съглася със Слави.Престъпление е да не излезем да гласуваме, при условие, че бабичките и електората от южната ни съседка ходи да гласува под строй!

Мимка, изпревари ме!
Поклон пред г-жа Първанова,Слави и всички лекари и семейства,който бяхме снощи.Не трябва да се отчайваме,а да продължаваме да се борим Всички,Заедно,защото само така ще постигнем нещо и няма да потънем в забвение,ставайки жертви на поредното безхаберие и алчност на нашите политици.Аз също съм на мнение да не се гласува,защото и ние сме много и можем да им нарушим уюта в парламента.Потресена съм от това,че всичко се политизира и ние ставаме поредната жертва на борбата за власт между партиите,а същността се измества.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Мили дами, встрани от темата, но ви напомням, че и 100 човека от 7 милиона да излязат да гласуват, изборите се водят ЛЕГИТИМНИ.Няма да гласуваме и какво ще докажем?Че пак ще ни управляват хора, избрани от бабички (обикновено техните лични).С това няма как да се съглася със Слави.Престъпление е да не излезем да гласуваме, при условие, че бабичките и електората от южната ни съседка ходи да гласува под строй!

Ъъъъъъ ...... таковата и в Шекер махала и Изгрев така под строй гласуват. И с пръчица, че да налучкат къде е техния човек, щот не могат да четат.
*
Това с негласуването са щуротии. Внимание! Измества се темата, не се поддавайте на това. Ние си имаме съвсем конкретна цел.
Петицията наистина е стара но е добър пример, защо е нужен обществен фонд. Браво на фемили йорданови, че я изрови от архива. Ето това се случва с парата, управлявана от държавата, уж отпусната за благото па после попаднала на некой у джеба :D
Тази петиция мисля, че е пример как понякога и петициите, и цветята помагат.
здравейте момичета гледах ви снощи и много ви се кефих искрено бях с вас.бях на обучение в русе и нямаше как да дойда, а дори нямах връзка с интернет и разбрах по време на шоуто за тази инициатива.ако от тук в стара загора мога да помогна с нещо няма проблеми.просто заради процедурите се налага да почна работа и бях на обучение. страхотни сте и мн ви се възхищевам.обичам ви всичките
« Последна редакция: Декември 17, 2008, 00:07:32 am от alexia13 »
Това с негласуването са щуротии. Внимание! Измества се темата, не се поддавайте на това. Ние си имаме съвсем конкретна цел.
:good_post:
*
Петицията наистина е стара но е добър пример, защо е нужен обществен фонд. Браво на фемили йорданови, че я изрови от архива. Ето това се случва с парата, управлявана от държавата, уж отпусната за благото па после попаднала на некой у джеба :D
Тази петиция мисля, че е пример как понякога и петициите, и цветята помагат.

Бааа, бъзикаш се ти, ама има вече един регистриран случай в световната история за зачеване от цвете, аз се боря да съм втория!
Съжалявам за спама, няма да се повтаря!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Аз снощи бях в Русия, в Русия бях, в Русия, и самолета не излетя.
И моля да не бъда извинена, че не дойдох.


Стига вече с извиненията и с вчера.Сега е днес.Утре е утре и има да се мисли за много други неща.
Не се търси поименно кой каква работа е имал.

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
ми или хората се чувстват гузни че не са дошли или просто се оправдават че не са дошли......Не знам кое е от двете е по лошо
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Коментара, че сме жени които сме абортирали е много погрешен аз съм една от жените която не е зачевала , а имам три операции от кисти(което е грешка от първия доктор та до третия)1 лапароскопия и 1 пластика та може да се каже че съм преминала през почти всичко с надеждата да имам един ден рожба. Правила съм и инвитро но неуспешно по вина лекаря. Все още имам надежда някой ден да стане но годините си изтичат. Петнайсет години борба и не знам още колко ще продължи, но надеждата умира последна.
Жена която мечтае
Не знам как се изпращат на лични пробвала съм но не става сигурно не правя каквото трябва затова ти отговарям във форума. Започнахме стимулация но не се получаваше защото не ми беше изписал противозачатъчни а те се пият поне три месеца преди това за да се подтиска отделянето на яйцеклетки за да може когато се почне процедурата да стане нещо като бум за отделяне на яйцеклетките , а и беше хаотичен  забравяш и всеки път ме питаше какво сме правели допреди да почнем стимулацията. Прекратихме я понеже не ставаше остана двукамерна киста направи след това пункция и аз го питах кога да пия противозачатъчните  той отговори че ще ми каже но в последствие пак беше забравил. Когато започнахме втората стимулация той каза,че няма значение но не е така има ОГРОМНО значение за това как ще протече стимулацията.Образуваха се три фоликула от които едната беше празна другата нормална а трет малка. Оплодиха я раздели се на две и спря да се дели.Когато по телефона ми се обади каза,че много съжалява защото не е станало.
Жена която мечтае
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
 8O
*
Вижте какво има на първа страниц на http://www.parliament.bg/
*
Нямам думи за това, което се случва в държавата. Потресена съм. Това, което се е случило днес в парламента е илюстрация на целия ни скапан живот. Някакви самозабравили се хора, с надменно поведение и самочувствие ти управляват целия живот от раждането до края, те дори определят това дали да се родиш или не. 

*
До сега два дена не писах,защото не намирах в себе си толкова мръсни думи,колкото исках да употребя(не,че вече съм ги намерила).Както някои от вас знаят аз съм минала през една лапароскопия,през една коремна операция,през ендометриоза,през втора лапароскопия,комбинирана с хистероскопия,и още две хистероскопии.Сега,най-накрая ми предстои инвитро.Всичко си плащаме сами.Всеки месец съм или на операция или на преглед и пътуваме за София.                                                                                                                                                         Аз ще си призная за отсъствието ми вчера-финансите са ограничени.               Искам да кажа,че съм много горда,че съм част от вас,въпреки болката,която нося в душата си вече 12 години.                                                          По въпроса за гласуването,моето ЛИЧНО МНЕНИЕ е,че това е нож с две остриета.Че няма за кого да гласуваме е ясно,но ако стане така,че гласуват само електората на ДПС ??????? Мъжът ми е твърдо ЗА "революция"(и то отдавна),малко е краен,но явно вече няма друг начин.                                                                 Борбата продължава.Ние няма да се откажем,нито от това да търсим отговорност,нито от това да имаме дете.
*
 ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА ! НЕЗНАМ ДАЛИ Е ДОБРО НО НА МЕН МИ ИДВА ДА КРЕЩЯ ОТ СРАМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА.НАГЛОТО ОТНОШЕНИЕ НА ЩЕРЕВ КУМЧЕВ И ГАЙДАРСКИ МЕ ИЗКАРА ОТ РАВНОВЕСИЕ РАНО СУТРИНТА.в СНОЩНОТО ПРЕДАВАНЕ НА СЛАВИ ПЪРВАНОВА ИЗЛЕЗЕ ПРАВА ЧЕ Е ВЪПРОС НА ПОЛИТИЧЕСКИ НАТИСКАНИЯ ТОЗИ ЗАКОНОПРОЕКТ.ТАЗИ СУТРИН ЩЕРЕВ СЕ ИЗХОДИ ЧЕ Е ПОДГОТВЕН НОВ ЗАКОНОПРОЕКТ НАЧЕЛО С БСП.ВЪЗМУТЕНА СЪМ Е МЕКО КАЗАНО .ЗАЩО ЩЕ МИ РАЗДАВАТ ПРЕЗЕРВАТИВИ И ЩЕ НИ ОБРАЗОВАТ ЗА БЕЗОПАСЕН СЕКС КОГАТО ИМАМЕ НУЖДА ОТ НЕЩО СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО.дОБЪР ВАРИАНТ Е ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА СЛАВИ -ДА ГИ ЛИШИМ СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ НА ИЗБОРИТЕ ОТ ПРАВАТО ДА ЯДАТ ОТ ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯМАТА БАНИЦА И ДА ПРОДЪЛЖАВАТ НАГЛО И БЕЗОЧЛИВО ДА НИ МАНИПУЛИРАТ И КРАДЯТ -ГРАБЯТ.
Моля модераторите, след като има план какво да се прави (не знам от кого да дойде този план, ама аз поне ще разпитам "Искам бебе") отново да оставят само една тема, щото пак се попиляхме по целия екран.
*
VAS, как точно мислиш ти да ги лишиш от баницата?Като не излезеш да гласуваш ли?Както казах снощи- и 100 човека да излязат да гласуват изборите се водят легитимни!Стойте си у вас в деня на изборите.Позволете да ви управляват хора, избрани от автобусите туристи!После спете спокойно!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Моля модераторите, отново да оставят само една тема, щото пак се попиляхме по целия екран.

Подкрепям!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)