0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

НЕВЕРОЯТНА ЖЕНА Е АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА!!!
Евала, на г-жа Първанова!
А Слави и сценаристите му и тази вечер не дадоха време на хората, които можеха да кажат нещо по съществото на проблема, а 2/3 от времето занимават аудиторията с общи приказки и призиви да не гласуваме!
АЗ ПЪК ЩЕ ГЛАСУВАМ!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 23:20:55 pm от alia_alia »
*
Браво на г-жа Първанова
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
НЕВЕРОЯТНА ЖЕНА Е АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА!!!
Дано възтержествува истината!
никога не отстъпвай на принципите си!
Евала, на г-жа Първанова!
А Слави и сценаристите му и тази вечер не дадоха време на хората, които можеха да кажат нещо по съществото на проблема, а 2/3 от времето занимават аудиторията с общи приказки и призиви да не гласуваме!
АЗ ПЪК ЩЕ ГЛАСУВАМ!

Ще гласуваш за кого?За тези измамници,за тези които не искат в България да се раждат пари,за тези крадци ли...........??????????
Евала на Слави,че за втора поредна вечер отделиха ефирното си време,за да покажат какви са ни управляващите и какъв проблем имат над 250 000 семейства в България!Евала на Антония Първанова!Евала и на Ани и Радина........ и всички които пряко или косвено се борят и продължават да се борят!
Е аз пък никакво намерение нямам да гласувам!Просто няма за кого!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Евала, на г-жа Първанова!
А Слави и сценаристите му и тази вечер не дадоха време на хората, които можеха да кажат нещо по съществото на проблема, а 2/3 от времето занимават аудиторията с общи приказки и призиви да не гласуваме!
АЗ ПЪК ЩЕ ГЛАСУВАМ!

Според мен по-скоро се опитва да представи  проблема и отвъд нашата борба.  Мащаба на същия в по-голяма дълбочина или по-точно причинно-следствени обстоятелства.

Белким на " ситите " им светне лампата.

:idea:
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 23:35:21 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
И сега какво? Ще има ли сбирка утре пред БТВ? Или нещата остават за след Нова година? Бясна съм!
*
Много хубаво се изказа г-жа Първанова!Браво!
Ами те тези хора от сутринта не са се прибирали,и те искат да се приберат в къщи!А мисля,4е и достатъ4но казаха.Дано Бог е с нас!

П.П.Песни4ката 4ухте ли?То4но на място.
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 23:36:14 pm от Имам _ Вяра »
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

И аз не бих гласувала...Прави са от шоуто на Слави...Трябва да се изчисти боклука...

   Spored men e gre6ka parite da se uprawlqwat bez namesa na dyrjawata, oste powe4e ot hora, koito ste gi polu4awat... Towa protiwore4i na wsqkakwa logika... Pomislete...
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
ама то си е така - проблемите са много по-дълбоки от тези 10 млн. лева  :? и най-близко до логиката, а и доколкото си спомням самите те го бяха споменали "не може фонд за всеки..." или нещо подобно - извинете за непълния цитат... Ами как ще дадат да се направи такъв фонд с толкоз много прозрачност - те хората са се старали, да си крадат, да си лъжат и мажат и сега се появяват някви си там жени ( с аборти  :x) и искат да им развалят хубавата организация... ще искат после и други да има фондове - прозрачни - и за млекарите, и за детските домове, за пътищата, вие го кажете - все така ще е...
не ми стигат клавишите да напиша всички мисли, за да изкажа колко съм възмутена и леко изплашена за пореден път от безсилие и безнадеждност от тая пародия...
Но, ще дойда!
КЪДЕ СА АДМИНИСТРАТОРИТЕ НА СЪРВЪРА ???????????? ПИСНА МИ ОТ ДВА ДНИ ДА СЕ БОРЯ С ТОВА --->>>
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

НЯКОЙ ДА ПОГЛЕДНЕ ТАБЛИЦИТЕ НА БАЗА ДАННИ - НЯКОЯ СЕ ЧУПИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Аз гласувам сега и вота ми е отрицателен за цялото правителство.
Моля ви, когато и каквото е необходимо да направим за да родим българчета, да останем българи и държавата в която живеем да се казва България.

Искрено и лично споделям...сега ме боли много повече от неуспешните ми опити инвитро, но продължавам да вярвам, че още (дори и малко да е) имам място точно в тази географска ширина.

Вярвайте.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
  Spored men e gre6ka parite da se uprawlqwat bez namesa na dyrjawata, oste powe4e ot hora, koito ste gi polu4awat... Towa protiwore4i na wsqkakwa logika... Pomislete...

по-добре се запознай с предложението, защото не си информирана. фондът, който се предлагаше, е държавен и се контролира от 3-ма зам.министри на 3 различни министерства! изобщо не става дума за ненамеса на държавата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
  Spored men e gre6ka parite da se uprawlqwat bez namesa na dyrjawata, oste powe4e ot hora, koito ste gi polu4awat... Towa protiwore4i na wsqkakwa logika... Pomislete...

?????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
Мили дами, встрани от темата, но ви напомням, че и 100 човека от 7 милиона да излязат да гласуват, изборите се водят ЛЕГИТИМНИ.Няма да гласуваме и какво ще докажем?Че пак ще ни управляват хора, избрани от бабички (обикновено техните лични).С това няма как да се съглася със Слави.Престъпление е да не излезем да гласуваме, при условие, че бабичките и електората от южната ни съседка ходи да гласува под строй!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
family_yordanovi, тази петиция е от 2006г. ???
Петицията наистина е стара но е добър пример, защо е нужен обществен фонд. Браво на фемили йорданови, че я изрови от архива. Ето това се случва с парата, управлявана от държавата, уж отпусната за благото па после попаднала на некой у джеба :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Мили дами, встрани от темата, но ви напомням, че и 100 човека от 7 милиона да излязат да гласуват, изборите се водят ЛЕГИТИМНИ.Няма да гласуваме и какво ще докажем?Че пак ще ни управляват хора, избрани от бабички (обикновено техните лични).С това няма как да се съглася със Слави.Престъпление е да не излезем да гласуваме, при условие, че бабичките и електората от южната ни съседка ходи да гласува под строй!
Така е!