0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Дано момичето, което е пострадало да се оправи бързо!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Прибрах се преди около час и успях да се постопля вече (след едно малко :-)).
Радвам се, че се събрахме толкова хора.
Стискам палци и се надявам да има положителен резултат от всички усилия, които толкова хора полагат!
Аз също смятам,че се получи доста добре.Групата нарастна пред малкото НДК-а,а в централните новини са отразили нещата от пилоните,където бяхме в по камерен състав.Благодаря на Милена и Боряна-представиха се блестящо.Дано успеем!
*
И аз току що се връщам от НДК. Честно казано очаквах да се съберем повече... Иначе беше много хубаво, да видиш толкова много хора, събрани за една прекрасна кауза!!! Наистина имаше хора от различни краища на страната. Имаше и доста впечатляващо мъжко присъствие - благодарим за подкрепата!!!
и накрая ви призовавам всички да се помолим за успешното и бързо възстановяване на момичето, което пострада при инцидента след шоуто! не зная нейното име, но се моля от все сърце за нея!
[/quote]

Джамке, онзи джан-джун сериозен инцидент ли беше или нещо друго се е случило?!?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Пожелавам бързо възстановяване на пострадалото момиче.
*
Аз бях малко по-встрани. Всъщност много ли пострада момичето?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Някой ако има връзка с нея - да пише как е!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Измръзнахме здраво, но си заслужаваше. Дано момичето е добре, пишете как е ако имате връзка. Чакам Слави с голямо нетърпение :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Репортажът в новите е добър все пак, не е 1 минута.
сега чакам Слави.
дано пострадалото момиче се възстанови бързо. ние като тръгнахме дойде линейка, макар и със закъснение.
никога не отстъпвай на принципите си!
 Какво се е случило с момичето?
*
Напук на всичко, сега и шоуто ще закъснее, колкото може повече... :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
един прожектор падна върху главата на момичето. д-р Владимиров беше с нея през цялото време до идването на линейката. имаше сериозни притеснения за нея. д-р Стаменов, д-р Табакова и ultra са отишли в болницата. сега получих информация по телефона, че скенерът не е показал нищо обезпокоително, слава богу! бързо да се възстановява!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Момичета благодарим Ви за бързата организация и невероятните неща които вършите за всички нас!
Бяхме там аз и съпругът ми, беше много вълнуващо, макар и малко тъжно, но трябва да се преборим!
Бяхме съвсем близо до инцидента, който се случи с момичето - от вятъра падна прожектора и я удари по главата, дано да е добре, Моля Ви, ако някой има инфо за това как се чувства тя нека сподели, че всички сме притеснени!
С нетърпение чакаме Шоуто на Слави, но най - вече и резултата от гласуването утре!
Трябва да успеем! :youwoman:
Нашата сбъдната мечта - Мария и Тодор - 14.06.2010г.!
*
един прожектор падна върху главата на момичето. д-р Владимиров беше с нея през цялото време до идването на линейката. имаше сериозни притеснения за нея. д-р Стаменов, д-р Табакова и ultra са отишли в болницата. сега получих информация по телефона, че скенерът не е показал нищо обезпокоително, слава богу! бързо да се възстановява!

радвам се, че няма големи поражения! на мен ми се стори, че я удари със светещата част и имах притеснения, че лицето й е изгорено...бързо възстановяване й желая!!!
Браво момичета! Не успях да дойда на протестта /от провинцията съм/, но сега гледам шоуто на Слави и знам, че всички гледаме с насълзени очи. Прегръщам ви всички. Трябва да успеем!
УЛТРА СУПЕР СИ БЕ ЖЕНААААА!!!!
РАДИНА - много добре говори, чудесно! Браво на вас, дами! Докторите си знаят колко ги обичаме!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 23:14:38 pm от coookie »
БРАВО!!!!!!!!!! Само така!!!!!!!!! ЩЕ УСПЕЕМ!!!!!
Всеки има право да се бори за мечтите си !
*
Иде ми да извикам: Много сме! Силни сме!

Ултра, браво момиче!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 23:16:10 pm от nomine »
Ултра, каквото и да кажа за теб, ще бъде малко!

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.