0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Миси, Боряна, супер сте, сега чакаме с нетърпение и шоуто на Слави!
 
Браво на Миси и Боряна!
Поздравления! :youwoman:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Браво момичета, бяхте страхотни! Много достойно, интелигентно и красиво присъствие!

Cygnus&jam press съобщава: Страшно много хора са се събрали, току що говорих с jam. Вали дъжд, студено е, но повечето са там. Сега малко са понамаляли редиците, но е пълно. Имало е 2 камери и няколко фотографа. Току що са говорели д-р Владимиров и Радина отвън в репортажа и още говорят, а Ани, д-р Стаменов и д-р Табакова са вътре в студиото.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 20:59:38 pm от cygnus »
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Браво на Боряна и Миси!Момичета,страхотни сте!
Успех!!!
Направих си регистрация във форума на Слави,но не мога да вляза :(
Браво, страхотно е това че най-накрая имаме тълпа и изглеждаме сериозни, браво на всички участващи, чувствам се като сляпа глуха друго си е да си там в събитието.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Миси, Боряна, благодаря ви:)Страхотно представяне.С малко думи казахте всичко:)

Ние се събрахме около 30 човека.Поне така мисля, не съм ги броила.Може и повече да сме били:)Имаше камера, имаше и репортери.Много снимки правиха.Ще следим отразяването в пресата и ще продължаваме да шумим:)
*
Бpаво Миси и Боряна, справихте се чудесно, бяхте пркрасни наистина.

elioz, провери пощата си, трябва да ти изпратят код, за да довършиш регистрацията си.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 22:24:07 pm от madlen »
*
Браво моми4ета! :)Цял ден за това мисля и много се вълнувам!Нямам търпение да гледам шоуто.
Прегръщам Ви вси4ки!
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Дони&Джам прес - мерси за информацията! Страхотни новини! Дано най-накрая ни чуят!!!!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Привет на всички!
Ние се върнахме от "срещата". Имаше много хора, но силно ме впечатли мъжкото присъствие!
Браво!

Чем больше бумаги, тем чище задница - девиз бухгальтеров
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Токущо се прибрах от НДК момичета мисля,че добре се получи въпреки че се надявах да сме повече.Дано сме УСПЕЛИ :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:lotus_D права си и аз съм впечатлена от мъжете.БРАВО
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ами след предложението ин виво, мисля че е нормално мъжете ни да присъстват. Все пак е важно да видят смелчака с тези умни мисли в главата.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Имаше хора - и мъже и жени. Доста помръзнахме и ни понамокри и поодуха, но устояхме. Малко кофти се получи, че позакъсняха с началото от Шоуто и май някои хора си бяха тръгнали, но все пак си мисля, че имаше достатъчно хора. Просто между новините и Слави имаше голяма дупка и хората попремръзнаха. Беше вълнуващо. Ще видите. С нетърпение очаквам началото на Шоуто.
Гледах вече и новините. Миленка, Боряна бяхте чудесни- кратко, точно, ясно. Благодаря ви. Благодаря и на всички, които под една или друга форма взеха участие в протеста. Остава ни само да запазим инерцията.

http://www.vbox7.com/play:bde13acf,момичета с вас съм!
*
очаквам с нетърпение предаването на Слави и се надявам да се получи много добре!
браво на всички, които дойдоха!

надявам се момичето, с което се получи инцидент с една от лампите, е добре!!!
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Имам пресни новини от това как е минало Шоуто - с една дума - впечатляващо! Поздравления за всички участващи! Свидетел каза: само жалко, че на камерата не могло да се види колко много хора е имало! Ще оставя обаче очевидците да споделят своите впечатления.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
права си и аз съм впечатлена от мъжете.БРАВО
И моето момче беше там да представи семейството. Беше сам защото аз бях на работа :?
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
И аз чакам с нетърпение Шоуто на Слави.
Благодаря на всички, които направиха това възможно.
Щастлива съм, че съм част от всичко това и от вас! Благодаря ви!

И аз се надявам, пострадалото момиче да е добре.
Линейката дойде и ние тръгнахме.

п.с. не бяхме малко, но очаквах повече хора да присъстват.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 22:24:39 pm от Nadyn »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
сега се връщам.

впечатлена съм от това, колко много хора имаше! много от тях не познавам, имаше мъже, жени, млади и по-възрастни, имаше и дечица. имаше хора, пътували от различни краища на България. беше... невероятно, силно и вълнуващо!
от все сърце благодаря на всички, които дойдоха и подкрепиха протеста - вие сте истински хора и граждани! благодаря от името на сдружение Зачатие на всички организации, които ни подкрепиха с присъствието си!

гледах новините на бТВ на запис, доста дълго е отразено събитието, не знам защо някой написа, че било за 1 минута?

утре е гласуването на законопроекта на второ четене, така че акцията беше точно навреме.

и накрая ви призовавам всички да се помолим за успешното и бързо възстановяване на момичето, което пострада при инцидента след шоуто! не зная нейното име, но се моля от все сърце за нея!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Ок бяхме като присъствие, ама другия път - повече! (Дай Боже да нямаме повод, де)

Аз жертвах прясно издуханите букли на влажния мокрежен въздух и ми поизмръзнаха бутчетата, ама нали от студ се отслабвало - а дано! Браво на активистките - Ултра, Бубата, Ефирче, Миси, Радина, и нашите доктори!
Сядам пред телевизора.