0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Това е работното време на касите, но за днес вече е късно :(
Площад "България" № 1
п.код 1414 София, България
Тел.: 02 / 9166 369
Цената на билета е 5 лв.

Работно време на касите:

От понеделник до петък:
От 8.30 до 19.00 часа

Събота и неделя:
От 9.00 до 19.00 часа
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Ани по телефона: Днес по радио Хоризонт г-н Китов е казал в разговор с д-р Табакова, че е склонен да преосмисли решението си и да подкрепи създаването на Фонд асистирана репродукция.
Утре и други ще мислят като него... :wink:
Ани по телефона: Днес по радио Хоризонт г-н Китов е казал в разговор с д-р Табакова, че е склонен да преосмисли решението си и да подкрепи създаването на Фонд асистирана репродукция.
Има надежда! Щом тоя тъпир е склонен да отстъпи, значи сме на прав път.


Момичета, билети за шоуто трябва ли да купуваме?

lb2f
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Момичета, проверявайте си спама. Моят код за активиране на паролата при Слави беше пратен там. Не, че мога да разбера защо ми е.. Не мога да се логна така или иначе.

















*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
При мен и при спама няма нищо :x
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Сигурно сме задръстили техния сървър и се чуди от къде му е дошло всичко това. Дано скоро успеем да се логнем.
 
*
Моля ви кажете ми какви картички, кога и на кой мейл ще пращаме, че от толкова теми, мнения и емоции вече тотално се обърках  :oops:

И аз това искам да попитам   :oops:

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Момичета за входа във форума на Слави първоначално не се влиза от мястото за вход, а от страни в едно синьо поле се попълва потребителско име и парола, и след това ви иска буквите от потвърдителния мейл.
В последствие се логвате от мястото за вход.
*
Ани по телефона: Днес по радио Хоризонт г-н Китов е казал в разговор с д-р Табакова, че е склонен да преосмисли решението си и да подкрепи създаването на Фонд асистирана репродукция.
Има надежда! Щом тоя тъпир е склонен да отстъпи, значи сме на прав път.


Момичета, билети за шоуто трябва ли да купуваме?
ДА! Точно това писах преди 2 страници. Трябва някой да се обади в билетния център колко билета има останали?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Момичета за входа във форума на Слави първоначално не се влиза от мястото за вход, а от страни в едно синьо поле се попълва потребителско име и парола, и след това ви иска буквите от потвърдителния мейл.
В последствие се логвате от мястото за вход.
Мерси, коки. Ей това не бях разбрала. :D

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Трябва някой да се обади в билетния център колко билета има останали?

Утре сутринта ще се обадя и ще пиша!
*
Значи rar-a са за разпчатване и може да се носят вътре в количките.

А другите по електронен път ще питам Ани след 1 час, защото каза че за малко е заета.
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 20:28:35 pm от cygnus »
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Трябва някой да се обади в билетния център колко билета има останали?

Утре сутринта ще се обадя и ще пиша!
Билетите се продават предварително. Най-вероятно няма да има за утре.
Получих код за достъп при Слави и писах . Кода дойде след около 30-40 мин - имайте търпение , явно е натоварена с-мата .
Аз съм Виолетка Николова - ако забележите някаква грешка в поста ми при Слави поправете ме ...



ПАК ПИТАМ - ЩЕ ИМА ЛИ НЯКОЙ , КОЙТО ЩЕ СЕ ПРИБИРА С НОЩНИТЕ ВЛАКОВЕ В 23 И 23.30 ПОСОКИ ВАРНА ИЛИ РУСЕ , МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НА ЛС , ЗАЩОТО С МАЙКА НИ Е СТРАХ ДА ПЪТУВАМЕ САМИ !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
И моят код дойде след около 40 мин, така че момичета не се отказвайте.
 
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
И аз да питам - кой ще пътува от Пловдив. Щото не че не мога да дойда и с автобус ама съм много зле с ориентацията и ...  :oops: ще взема да се загубя.
Vili_to,
с кола сме и нямаме място, съжалявам! :(
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
И аз да питам - кой ще пътува от Пловдив. Щото не че не мога да дойда и с автобус ама съм много зле с ориентацията и ...  :oops: ще взема да се загубя.
По принцип - аз, ако мъжът ми се върне от зад граница. Той още не знае, но аз мисля да дойдем  :D
Иначе е трудно да се загубиш :) От автобуса слизаш на Плиска или Орлов мост и стигаш с такси или пеш (зависи коя от двете спирки) за много кратко време.


Ейййй Хоупче , жалко , тъкмо щяхме да се запознаем, че откога се знаем от БГ мамма пък все не остава време ... Аз съм бившето Другарче , настояща Кълбовидна Мълния , ако се сещаш .
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Момичета, ще си позволя да напиша нещо, което по принцип не смятам за правилно, но спрямо създалата се ситуация и понеже ми е много болно- след седмица влизам в 9я месец, имам дете на 1 г. и 10 месеца, което в момента не е в кондиция, с повръщане и е отпаднала, но АЗ и СЪПРУГА ми ще дойдем в София, за да подкрепим вярата на толкова много семейства в сбъдването на тяхната най-голяма мечта. Аз съм една от вас и никога няма да забравя това, което направи за мен и моето семейство форума. ЗА БОГА ПОДКРЕПЕТЕ ТОЗИ ПЪТ ИНИЦИАТИВАТА, НЕКА ПОКАЖЕМ НА ДЪРЖАВАТА КОЛКО МОЖЕМ!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит